News

Нерухомість України, березень 2020: вартість квартир на вторинному ринку практично не змінилась
На початок травня 2020 року вартість продажу квартир на вторинному ринку житла зменшилась у більшості регіонів. Тоді як загалом по Україні цей показник став більшим. Оренда подешевшала в усіх областях.
Detail
Нерухомість України, березень 2020: вартість промислово-складських приміщень збільшилась
В березні 2020 року вартість продажу та оренди промислово-складських приміщень у доларах США загалом по Україні та в більшості регіонів виросла та досягла найвищого показника за минулі 12 місяців.
Detail
Нерухомість України, березень 2020: торгових приміщень на продаж стало більше, в оренду менше
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, у березні 2020 року пропозицій продажу торгових приміщень за кількістю та обсягом було більше, ніж у лютому. Пропозицій оренди торгової нерухомості стало менше.
Detail
Нерухомість України, березень 2020: вартість продажу та оренди торгової нерухомості зменшилась
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, в березні в Україні вартість пропозицій продажу та оренди торгової нерухомості у доларах США зменшилась у порівнянні з лютим.
Detail
Нерухомість України, березень 2020: обсяг ринку продажу офісної нерухомості збільшився
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, в березні 2020 року кількість пропозицій продажу офісних приміщень та їхній обсяг загалом по Україні та майже в усіх регіонах збільшились у порівнянні з лютим, тоді як пропозицій оренди цього типу приміщень стало менше і за кількістю, і за обсягом.
Detail
Нерухомість України, березень 2020: вартість продажу та оренди офісів зменшилась
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, в Україні пропозиції продажу та оренди офісних приміщень у доларах США протягом березня подешевшали до мінімальної вартості з початку року.
Detail
Нерухомість України, березень 2020: обсяг ринку продажу домоволодінь зменшився
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, протягом березня 2020 року кількість та загальний обсяг пропозицій продажу домоволодінь зменшились у порівнянні з лютим.
Detail
Нерухомість України, березень 2020: ціни на домоволодіння не змінились
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, вартість пропозицій продажу домоволодінь у доларах США у березні була на рівні цін попереднього місяця.
Detail
Нерухомість України, березень 2020: пропозицій продажу вторинного житла стало менше
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, протягом березня 2020 року пропозицій продажу квартир на вторинному ринку житла та їхній обсяг зменшились у порівнянні з лютим, тоді як пропозицій квартир в оренду стало більше.
Detail
Overview of the Ukrainian real estate market for the month: March 2020
The report contains data on the price indices for the transactions of sale, lease of residential and commercial real estate for the month, as well as the dynamics of prices in the current year. Information about the cost per square meter is presented in local currency and U.S. dollars. Aggregation of indicators carried out in Ukraine in General and in the context of its regions.

Information is freely available, registration on the portal is not required.
Detail
Нерухомість України, лютий 2020: обсяг сегменту промислово-складської нерухомості збільшився
Протягом лютого 2020 року пропозицій продажу та оренди приміщень під виробництво та склади було більше у порівнянні з січнем в усіх регіонах України. Обсяг цього сегменту нерухомості збільшився практично в усіх областях.
Detail
Нерухомість України, лютий 2020: вартість промислово-складських приміщень збільшилась
В лютому 2020 року вартість продажу та оренди промислово-складських приміщень у доларах США загалом по Україні та у більшості регіонів виросла та досягла найвищого показника за минулі 12 місяців.
Detail
Нерухомість України, лютий 2020: вартість продажу торгової нерухомості збільшилась, оренда подешевшала
Вартість пропозицій продажу торгової нерухомості у доларах США загалом по Україні протягом лютого виросла до максимального показника за минулі 12 місяців, тоді як оренда приміщень під магазини зменшилась у порівнянні з минулим місяцем.
Detail
Нерухомість України, лютий 2020: обсяг ринку офісної нерухомості помітно збільшився
Протягом лютого 2020 року кількість пропозицій продажу та оренди офісних приміщень та їхній обсяг загалом по Україні та майже в усіх регіонах значно збільшились у порівнянні з січнем.
Detail
В Черкаській області у 2019 році подешевшали офіси та торгові приміщення та подорожчали промислово-складські
В 2019 році в Черкаській області зменшилась вартість продажу офісної та торгової нерухомості та збільшилась вартість оренди приміщень цього типу. Для промислово-складської нерухомості виросла вартість продажу, тоді як оренда цього сегменту зменшилась.
Detail
В Хмельницькій області у 2019 році збільшилась вартість офісної та торгової нерухомості
В 2019 році в Хмельницькій області збільшилась вартість продажу та оренди офісної та торгової нерухомості. Для промислово-складської нерухомості виросла вартість продажу, тоді як оренда цього сегменту зменшилась.
Detail
В Херсонській області у 2019 році з комерційної нерухомості в усьому регіоні подорожчала лише торгова
В 2019 році в Херсонському регіоні подорожчала вартість продажу офісної нерухомості в області, промислово-складської в Херсоні та торгової і в області, і в обласному центрі. Оренда виросла для всіх сегментів комерційної нерухомості за виключенням торгової в області.
Detail
Overview of the Ukrainian real estate market for the month: February 2020
The report contains data on the price indices for the transactions of sale, lease of residential and commercial real estate for the month, as well as the dynamics of prices in the current year. Information about the cost per square meter is presented in local currency and U.S. dollars. Aggregation of indicators carried out in Ukraine in General and in the context of its regions.

Information is freely available, registration on the portal is not required.
Detail