Новости

Земельний кадастр стане відкритим для киян
Електронну систему міського земельного кадастру Києва, доступ до якого роками був обмежений, незабаром відкриють для киян. Також стало відомо, що довідку про грошову оцінку тепер можна отримати щодня за 15 хвилин з моменту звернення до підрозділу департаменту.
Подробнее
Мінрегіон розробляє законопроект про оренду житла
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробляє законопроект, який дозволить вивести ринок оренди житла з тіні. Головне нововведення полягає в тому, що в Україні планується створити "фонд орендних будинків".
Подробнее
Експерти назвали ціни на житло в Україні і озвучили прогноз
Згідно з даними Державної служби статистики, в Україні подорожчали квартири. Найбільше ціни зросли на однокімнатні квартири – на 6%. При цьому мова йде про нерухомість як на вторинному, так і на первинному ринку. 
Подробнее
Засідання Клубу банкірів в Райффайзен Банку Аваль на тему: «Фінансування великих інфраструктурних проектів. «Big tickets»
11 липня 2018 року відбулося засідання Клубу банкірів в Райффайзен Банку Аваль на тему: «Фінансування великих інфраструктурних проектів. «Big tickets». Постійні учасники Клубу відповіли на питання про запит на таке фінансування в Україні, хто готовий його надати та яка тут роль банків. 

Олександр Коробко, партнер з розвитку бізнесу групи компаній "Увекон", був присутній на засіданні.
Подробнее
Інвестиційна привабливість України
Згідно з проведенним дослідженням  "Індекс інвестиційної привабливості", яке Європейська Бізнес Асоціація проводить кожні півроку, кожен Кожен третій підприємець (34% опитаних) стверджує, що інвестиційний клімат в Україні в найближчі 6 місяців покращиться, а 48% вважають, що він залишиться на тому ж рівні. 

За перше півріччя 2018 року Інвестіндекс становить 3,10 з можливих 5 балів.
Подробнее
Українці зможуть обмінювати земельні ділянки
Верховна Рада спростила правила користування землею сільськогосподарського призначення, яку уряд раніше почав передавати у власність об'єднаним територіальним громадам, що дозволить власникам та орендарям без проблем обмінюватися земельними ділянками. 
Подробнее
Мала приватизація: необхідні заходи для запуску
Фонд державного майна України цього тижня (9-15 липня) може підписати договори з авторизованими електронними майданчиками, що дозволить оголосити перші конкурси з продажу об'єктів "малої" приватизації вже наступного тижня.
Подробнее
Нерухомість в Україні: що відбувається з цінами і в яких будинках квартири дешевше
На сьогоднішній день в Україні не існує єдиної статистики цін на нерухомість. Підрахунок ведуть великі будівельні та ріелторські компанії, а також інтернет-портали нерухомості, аналізуючи інформацію з відкритих джерел, перш за все зі своїх баз даних. 

За даними компанії, яка аналізує не ціни пропозицій, а результати укладених угод, ціни на нерухомість в Києві продовжують знижуватися. 
Подробнее
Україна порушила право на справедливий суд при реприватизації "Криворіжсталі" – ЄСПЛ
Європейський суд з прав людини своїм рішенням визнав, що "Індустріальний фінансовий консорціум" Інвестиційно-металургійний союз "(ІМС) був позбавлений права на справедливий суд в Україні в 2005 році під час реприватизації підприємства" Криворіжсталь ".

Подробнее
Настав час платити податок на житло: кого це стосується
Власникам квартир і будинків з великою площею настав час платити щорічний податок. Цього року його сума виявиться набагато більше, ніж минулого, оскільки зросла мінімальна зарплата, у відсотках від якої обчислюється сума податку. 
Подробнее
Відбулося спільне засідання Клубу банкірів і Державного експортно-імпортного банку України
14 червня відбулося спільне засідання Клубу банкірів і Державного експортно-імпортного банку України на тему: «Сучасні виклики банківській системі на шляху розвитку бізнесу вітчизняних компаній». В ньому взяли участь керівники вітчизняних банків, вчені-аналітики, представники фінансового ринку, керівники економічних відділів посольств, що працюють в Україні. 
Подробнее
ФДМУ оголосив конкурси з відбору радників для приватизації перших шести підприємств з переліку об‘єктів великої приватизації
Фонд державного майна 25 червня 2018 оголосив конкурси з відбору радників для підготовки до приватизації та продажу пакетів акцій ПАТ «Одеський припортовий завод», ПрАТ «Президент-Готель»,  ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», ПрАТ «Індар» та державних підприємств «Вугільна компанія «Краснолиманська» та «Завод «Електроважмаш». 

Конкурси відбуватимуться у Фонді держмайна у два етапи по кожному об‘єкту з 26 по 31 липня.
Подробнее
26 років років успішної діяльності групи компаній "Увекон"
Сьогодні група компаній «Увекон» відзначає 26 років успішної діяльності в області оцінки, аналітики і консалтингу! 26 років в наш стрімкий час - ціла епоха. 26 років - це показник стабільності та гарантія якості!
Подробнее
СЕТАМ торгуватиме підприємствами малої приватизації, а приватні майданчики розпочнуть реалізацію арештованого майна
20 червня  відбулося підписання «дорожньої карти» між Міністерством юстиції України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, ДП «СЕТАМ» та урядово-громадською ініціативою «Разом проти корупції» про співпрацю у сфері реалізації арештованого майна. 

В результаті реалізації «дорожньої карти» ДП «СЕТАМ» стане торгувати підприємствами малої приватизації та майном Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а незалежні майданчики зможуть продавати арештоване майно.
Подробнее
Уряд затвердив правила "малої приватизації"
5 червня набули чинності затверджені Кабінетом міністрів правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній із значною часткою державного капіталу. 

Фонд державного майна України визначив  перелік з понад 600 підприємств, які планується виставити на продаж в рамках малої приватизації в 2018 році.
Подробнее
Інформація про національну оцінку землі буде зведена на єдиний геопортал
У Держгеокадастрі відбулося засідання Робочої групи з опрацювання питань, пов’язаних з організацією та проведенням загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. 

Крім того, члени робочої групи розглянули питання створення геопорталу, який міститиме інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.
Подробнее
Список большой приватизации сократился с 26 до 23 объектов
На прошлой неделе стало известно, что список большой приватизации, проведение которой планируется на осень 2018 года, сократился. Кабинет министров Украины опубликовал перечень предприятий большой приватизации, состоящий из 23 объектов вместо 26, которые вошли в ранее анонсированный список.
 
Подробнее
Генеральная Ассамблея Европейской Группы Национальных Оценочных Ассоциаций TEGoVA в 2018 году
Очередная Генеральная Ассамблея Европейской Группы Национальных Оценочных ассоциаций TEGoVA прошла 17-19 мая 2018 года в курортном предместье столицы Португалии, Лиссабона, в городе Эсторил. Её организатором и гостеприимным хозяином выступила Профессиональная Ассоциация Оценочных Компаний Португалии (ASAVAL). В работе Ассамблеи приняло участие свыше 100 представителей национальных оценочных организаций-членов TEGoVA из 28 стран Европы, Америки и Азии, а также приглашенные гости из ряда родственных международных организаций. 

Генеральный директор группы компаний "Увекон", Владимир Шалаев, также присутствовал на мероприятии. 
Подробнее
Украина на пути к приватизации
Американская торговая палата в Украине (Палата) совместно с компанией-членом Палаты INTEGRITES провела круглый стол на тему: «Украина на пути к приватизации».

Мероприятие было посвящено обсуждению текущего состояния реформы в сфере приватизации, а также определению дальнейших шагов, которые являются важными для улучшения инвестиционного климата, совершенствования и упрощения процедуры приватизации. 

Генеральный директор группы компаний "Увекон", Владимир Шалаев, также посетил мероприятие.
Подробнее
XXII Международная конференция по недвижимости АСНУ
10-12 мая в Одессе прошло самое ожидаемое риелторским сообществом событие — XXII Международная конференция по недвижимости АСНУ. 

Руководители группы компаний «Увекон» также посетили мероприятие. 

Открытие конференции ознаменовалось знаковым событием!
Подробнее