З днем незалежності Україно!

Привітання Шалаєва з Днем НезалежностіНещодавно відбулось урочисте засідання Американської торговельної палати в Україні (ACC – American Chamber of Commerce in Ukraine), присвячене 30-й річниці проголошення незалежності України.  В урочистому засіданні прийняли участь представники національних та іноземних компаній з різних секторів економіки України, а також запрошені гості з ряду споріднених міжнародних організацій. На урочистому засіданні ACC був присутнім і генеральний директор групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв.

День Незалежності – це видатне національне свято для усіх українців, які проживають на теренах нашої батьківщини та за її межами. День незалежності – це день народження нашої державності, це день пам’яті наших предків, які боролись за незалежність України, це важливий день прийняття стратегічних рішень і турботи про завтрашній день з усією відповідальність перед історією і майбутніми поколіннями.

З днем незалежності України
У 2021-му святкуємо ювілей - 30 років, як Україна відновила свою незалежність і почала самостійних рух на світовій арені. Спочатку це були незначні та невпевнені кроки, але з кожним роком наша вітчизна здобувала авторитет та міжнародне визнання. Не завжди ці кроки були легкими і твердими. Були труднощі та жертви, які наші співвітчизники приносили для утвердження суверенітету нашої неньки-України. І сьогодні наша держава відстоює своє право приймати самостійні рішення на полях бою, в конкурентному економічному і фінансовому протистоянні, а також у глобальному інформаційному просторі. 

З нагоди 30-ї річниці відновлення незалежності України Володимир Шалаєв приєднується до привітань і бажає всім співвітчизникам успіху і міцного здоров'я, миру, родинного щастя, миру, добробуту, взаєморозуміння та злагоди. Нехай наша батьківщина не зіткнеться більше із труднощами та важкими часами, нехай згинуть наші вороженьки і заздрісники.

Нехай завжди ясне сонце світить та гріє нас, і нехай завжди буде мир на нашій землі. Бажаю плідно працювати на благо нашої неньки-України. Нехай сім'ї Ваші завжди будуть згуртованими, столи - повними, свята - веселими, сусіди - чуйними, а друзі - щирими! економічному і фінансовому протистоянні, а також у глобальному інформаційному просторі.

З великим святом Вас!