"Калькулятор оцінювача" - новини

Шановні колеги, дорогі друзі!
 
Перші два дні експлуатації «Калькулятора оцінщика» показали високу зацікавленість до нього із Вашого боку. З метою економії Вашого часу, що витрачається на вивчення принципів роботи сервісу, перегляд повного навчального відео на каналі YouTube та ознайомлення зі змістом «Бази знань», цикл наших публікацій про «Калькулятор оцінювача» ми вирішили розпочати раніше ніж планували, та спробувати допомогти Вам якнайшвидше опанувати тонкощі роботи сервісу.

По перше: тепер Ви зможете не гаяти час на перегляд усього відеокліпу про порядок роботи із «Калькулятором…» а зосередити свою увагу на кожному окремому етапі навчально процесу, вибравши відповідний відеофайл.

По друге: можливо, через недосконалий інтерфейс та великий обсяг інформації в «Базі знань» виникли питання щодо пункту меню через який починається робота із інструментом...

Отже нагадуємо, що доступ до особистого портфелю готових проектів, рівно як і створення нового проекту, здійснюється після реєстрації та через пункт меню «Калькулятор оцінювача», що розташований в меню «Кабінет» нижче пункту меню «Фінанси».

По третє: щодо комерційної складової проекту повідомляємо що кожний зареєстрований користувач (компанія) отримує право на створення 3 (трьох) нових проектів (оцінок) в демонстраційному (безкоштовному) режимі. Для отримання права на продовження роботи із "Калькулятором оцінювача" слід звернутися до пункту меню "Фінанси" та обрати один із запропонованих тарифних пакетів.

Станом на 25.10.2018 року ми пропонуємо співпрацю за наступними тарифними пакетами:

1–й пакет: включає в себе створення 1 проекту (1 оцінка). Вартість – 40 грн.
2–й пакет: 20 проектів. Вартість - 600 грн.
3-й пакет: 50 проектів. Вартість – 1000 грн.

Термін дії пакетів – 3 календарних місяці. Після закінчення терміну кількість невикористаних проектів – скасовується. Придбати право доступу до інструмента можливо через пункт меню «Фінанси», шляхом вибору конкретного пакету та оплати його вартості із застосуванням платіжної картки через вбудований інтерфейс платіжної системи «Портмоне».

З питань співробітництва за окремими угодами, які передбачають застосування розрахунків через банківські рахунку юридичних осіб, прохання звертатися до Коробко Олександра - партнера з розвитку групи компаній «Увекон» за телефоном +38(067) 217 00 12, або на електронну пошту: korobko@uvecon.ua