"Калькулятор оцінювача"- онлайн інструмент для професіоналів

Шановані колеги, дорогі друзі!

Група компаній «Увекон» із великим задоволенням повідомляє про закінчення періоду тестового режиму роботи "Модуля визначення вірогідної ринкової вартості об'єктів нерухомості" та про запуск сервісу в промислову експлуатацію з 24.10.2018 року.

У тестуванні інструменту взяли участь 187 відвідувачів сайту www.uvecon.ua, серед яких експерти – оцінювачі, фахівці по роботі з нерухомістю, банківські співробітники, працівники аудиторських компаній. Презентація продукту на XXIV Міжнародній науково-практичній конференції Українського Товариства Оцінювачів показала живий інтерес до Геоінформаційної системи «Увекон» і безпосередньо до сервісу автоматичного визначення вірогідної ринкової вартості об'єктів нерухомості з боку іноземних колег оцінювачів.

Ми хочемо від усієї душі подякувати усім небайдужим, за те що відгукнулися на наше прохання взяти участь у тестуванні і проявили інтерес до нашої роботи.

Це природно, що перші дні тестування виявили різноманітні помилки в алгоритмах розрахунків, некоректні формулювання та інші недоробки в програмному продукті. Сьогодні, ми виводимо на ринок інструмент, що включив в себе практично всі побажання і пропозиції користувачів сервісу.

Автоматичний розрахунок ймовірної ринкової вартості застосовується до об'єктів житлової нерухомості, а саме квартир в багатоквартирному будинку і домоволодінь з ділянкою. Наступним етапом нарощування функціоналу інструменту буде впровадження послуги інтелектуального підбору аналогів і розрахунок величини середньої вартості для об'єктів комерційної нерухомості та земельних ділянок.

Прагнення створити універсальний і багатофункціональний сервіс підштовхнуло нас переглянути назву інструменту, змінивши її на «Калькулятор оцінювача». Сподіваємося, що ваша зацікавленість і підтримка дозволять нашому продукту завоювати популярність у професійній сфері, а він, в свою чергу, стане незамінним помічником у вашій повсякденній роботі.

Особливості роботи, нововведення і зміни у функціоналі як «Калькулятора оцінювача» так і «ДВС «Увекон» ми будемо висвітлювати у відповідних рубриках на сторінці компанії в інтернеті, соціальних мережах і на каналі YouTube.

Слідкуйте за новинами!