КМ затвердив список підприємств для приватизації у 2018

Урядовий комітет затвердив перелік із 26 підприємств, які будуть доступні для приватизації в 2018 році.

Мала приватизація в Україні почнеться з червня 2018 року. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Щодо великої приватизації, прем'єр заявив, що процеси підготовки також вже проходять.

У список потрапили 18 об'єктів, які на даний момент знаходяться під управлінням Фонду державного майна (ФДМ). У їх числі "Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго", "Харківобленерго", "Миколаївобленерго", "Хмельницькобленерго", "Херсонська ТЕЦ", "Дніпровська ТЕЦ", "Криворізька теплоцентраль", "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль", "Азовмаш", "Турбоатом", "Запорізький титано-магнієвий комбінат", "Оріана", "Завод алюмінієвої фольги" і "Президент-Готель".

Також рішенням комітету в список були включені "Аграрний фонд" та "Державна продовольчо-зернова корпорація України", що знаходяться під управлінням Міністерства аграрної політики, підпорядкована Міненерго "Вугільна компанія "Краснолиманська", що належить МОЗ "ІНДАР" і знаходиться під управлінням безпосередньо Кабміну "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг".

За словами в.о. голови ФДМ, наступним кроком стане затвердження цього списку Кабінетом міністрів.

URL: www.segodnya.ua