Комерційна нерухомість України

Комерційна нерухомість на сьогоднішній день є одним з найприбутковіших інвестиційних об'єктів.

Інвестиції в комерційну нерухомість дозволяють отримати безрисковую прибутковість від здачі її в оренду або продажу. У період кризи вкладення в нерухомість дозволяють зберегти капітал.

У період нестабільної економічної ситуації співвідношення попиту і пропозиції на комерційну нерухомість - не врівноважене, що ринок нерухомості постійно змінюється і ситуація вимагає безперервного моніторингу.

Дане дослідження стане у нагоді власникам і уповноваженим органам з управління державним і муніципальним майном - для прийняття управлінських рішень щодо ефективного використання або продажу комерційної нерухомості, інвесторам - для реалізації інвестиційних проектів з будівництва нових об'єктів.

Регулярний моніторинг цього сегментів ринку нерухомості, що здійснюється фахівцями групи компаній "Увекон" дає можливість бачити картину ринку нерухомості цілком і спостерігати зміну тенденцій.
 
Щомісячна вибірка для формування статистичної бази комреційної нерухомості складається з понад 300  тисяч об’єктів загалом по Україні. Усі складові інформаційної бази, яка використовується для статистичної обробки і подальших висновків, відбираються та проходять перевірку фахівцями представництв та партнерських компаній, що безпосередньо працюють в досліджуваних регіонах та містах.
 
У своїй роботі ми використовуємо методи статистичного спостереження, інтерв’ювання, причинно-наслідкового аналізу та математико-статистичного моделювання.

У нашому магазині Ви можете придбати готові аналітичні матеріали, замовити проведення досліджень комплексно або за окремим підсегментом комерційної нерухомості в одному або декількох регіонах України.