Новини

Увекон прийняла участь у зустрічі BUSINESS CLUB КБУ
Президент ТОВ «Консалтингова компанія «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у зустрічі BUSINESS CLUB КБУ. АНАЛІТИКА. ТЕХНОЛОГІЇ. НОВІ МОЖЛИВОСТІ, де були присутні представники українського будівельного бізнесу, юристи та представники логістичного і консалтингового секторів.
Детальніше
З 2018 по 2020 роки середня вартість житла на вторинному ринку України зросла на 11,9%, - результати дослідження ГІС “Увекон”
З 2018 по 2020 роки середня вартість житла на вторинному ринку України зросла на 11,9% до 856,1 дол / м2. За вказаний період 1-кімнатні квартири в доларовому еквіваленті подорожчали на 14,8%, 2-кімнатні - на 10,8%, 3-кімнатні - на 11,4%, 4-кімнатні - на 10,5%.

Про це йдеться в дослідженні Вартість житла на вторинному ринку України в 2018-2020 роках”, що проведене Геоінформаційним порталом “Увекон”.
Детальніше
Сучасні можливості надання послуг банкам України

Надання послуг банкам України - це один з пріоритетних напрямків групи компаній «Увекон». Результатом багаторічної співпраці з банками України (з 1994 року) є ексклюзивний досвід виконання масштабних проектів, в тому числі для банків з широкою мережею філій.

На сьогодні наявність інструментарію та сервісів автоматичного визначення ринкової вартості майна дозволяє нам пропонувати банкам України допомогу у вирішенні нових завдань контролю за оцінкою майна, визначених Положенням про організацію системи управління ризиками в банках України та банківських групах, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 11.06.2018 № 64 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 64, джерело доступу  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0064500-18#Text).

Детальніше
Первинний ринок житла інвестиційно привабливий лише у 8-ми, а вторинний ринок - у 14-ти обласних центрах України

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий лише у 8-ми, а вторинний ринок - у 14-ти обласних центрах України, - результати дослідження ГІС “Увекон”.

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий у 8-ми, натомість вторинний ринок - у 14-ти обласних центрах України.

Про це, спираючись на дослідження “Інвестиційна привабливість житлової нерухомості в регіонах України”, проведене Геоінформаційним порталом “Увекон”, розповів Роман Шепетько, інвестиційний аналітик ГІС “Увекон”.

Детальніше
Стрімке здорожчання квартир та стрибок цін на оренду. Що відбулося на ринку нерухомості України в липні?
За підсумками липня в більшості сегментів ринку нерухомості України відбулося зростання цін. Так на вторинному ринку житла, після періоду відносної стабільності цін, що тривав з квітня по червень, у липні квартири, виставлені на продаж, подорожчали в середньому майже на 7,9%. А в сегменті оренди ціни зросли на 11,3%.

За підсумками липня ціни на домоволодіння зросли в середньому на 6,3%, а земельні ділянки під забудову додали в ціні 7,2%.

В той же час по Україні офісна нерухомість, виставлена на продаж, додала в ціні більш як 18,5%, вартість оренди офісів зросла на 14,1%.

З більш детальною інформацією про підсумки липня на ринку нерухомості в усіх регіонах країни можна ознайомитися тут: (https://www.uvecon.ua/ua/product-oglyad-rinku-neruhomosti-ukrayini-za-9-2.html).
Детальніше
Клейнод-мощовик Івана Мазепи

Клейнод Івана Мазепи16 серпня 2021 року відкрилась виставка «Раритети Української козацької держави – Гетьманщини» у Софійському соборі, у Києві. Серед раритетів української козацької держави був представлений клейнод (медальйон-мощовик з ланцюгом) Івана Мазепи (нім. Kleinod — скарб, коштовність) – знак гідності глави Української держави.

Це один з не багатьох атрибутів Голови Української Народної Республіки, який після проголошення незалежності всенародно був переданий обраному президенту Леоніду Кравчуку і урядові незалежної України 24 серпня 1992 року і дійшов до нашого часу як символ спадковості державотворчих устремлінь.

Детальніше
За перше півріччя вартість квартир в найбільших містах України зросла на 6,4-9%
За перше півріччя вартість квартир в найбільших містах України зросла на 6,4-9%, - дослідження АФНУ і “Увекон”

Із січня по червень 2021 року у найбільших містах України - Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові - середня вартість квартир на вторинному ринку зросла на 6,4-9%. 

Про це свідчать результати дослідження вторинного ринку України, проведеного Асоціацію фахівців з нерухомості (рієлторів) України спільно з  Геоінформаційним порталом “Увекон”.
Детальніше
З днем незалежності Україно!
Нещодавно відбулось урочисте засідання Американської торговельної палати в Україні (ACC – American Chamber of Commerce in Ukraine), присвячене 30-й річниці проголошення незалежності України.  В урочистому засіданні прийняли участь представники національних та іноземних компаній з різних секторів економіки України, а також запрошені гості з ряду споріднених міжнародних організацій. На урочистому засіданні ACC був присутнім і генеральний директор групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв.
Детальніше
Привітання з днем народження для генерального директора групи компаній "Увекон" Шалаєва Володимира

Колектив групи компаній «Увекон» вітає свого генерального директора Володимира Шалаєва і бажає йому творчого натхнення, велетенського здоров’я, незмінного почуття гумору!

Шановний Володимире Миколайовичу! Ви керуєте нашою компанією з самого першого дня її існування. Ми пишаємось, що для Вас «Увекон» є цінним здобутком Вашого професійного досвіду. За ці роки Ви проявили себе як талановитий і досвідчений фахівець, який приділяє увагу всім працівникам без винятку. Це справжнє задоволення працювати під керівництвом такого професіонала, як Ви, такого чуйної і надійної людини. Спасибі Вам за все, ми вас дуже любимо і цінуємо!

Детальніше
Упродовж 2021 року середня вартість приватних будинків у доларовому еквіваленті залишається на стабільному рівні, - ГІС “Увекон”

Упродовж 2021 року середня вартість приватних будинків у доларовому еквіваленті залишається на стабільному рівні, - ГІС “Увекон”

Про це, спираючись на проведене дослідження
ГІС “Увекон”, заявив партнер із розвитку бізнесу компанії “Увекон” Олександр Коробко.


Він акцентував увагу на тому, що станом на початок липня середня вартість приватних садиб в Україні становить 474,7 $/м2.“З початку 2021 року цінова ситуація на ринку приватних будинків мала 2 ключових сплески. Якщо в березні 2021 середні ціни збільшилися на 5,6% до 496,1 $/м2, то в червні відбулось зниження вартості приватних садиб в середньому на 4,8% до 474,7 $/м2”, - зазначив експерт.
Детальніше
У вересні рівень пропозиції земель сільськогосподарського призначення може зрости в 1,5-2 рази

У вересні рівень пропозиції земель сільськогосподарського призначення може зрости в 1,5-2 рази, - ГІС “Увекон”.


Про це заявив партнер із розвитку бізнесу компанії “Увекон” Олександр Коробко.
Детальніше
До питань про новий онлайн-сервіс Фонду державного майна

Введений в дію сервіс ФДМУ електронного визначення оціночної вартості викликав просто шквал емоцій і в обговореннях на всіляких зустрічах, і в ЗМІ.

У більшості обговорень, і зокрема, семінарі "Новий сервіс автоматичної оцінки нерухомості", який був проведений 16 липня керівництвом ФДМУ, я приймав активну участь.

Володимир Шалаєв. Генеральний директор групи компаній "Увекон"

Детальніше
Група компаній «Увекон» зробить доступ до експрес-оцінки об’єктів нерухомості безкоштовним

До вересня 2021 року доступ до геоінформаційної системи ГІС Увекон з оцінки об’єктів нерухомості буде безкоштовною.


Про це повідомив генеральний директор компанії «Увекон» Володимир Шалаєв.


Експерт пояснив таке рішення тим, що за перший тиждень роботи сервісу послуги електронного визначення оціночної вартості Фонду державного майна України, почастішали звернення громадян до інших існуючих автоматизованих систем.
Детальніше
Допустима розбіжність у визначенні вартості для типових об’єктів нерухомості складає близько 15%

На українському ринку оцінки допустима розбіжність у визначенні вартості для типових об’єктів нерухомості складає близько 15%.

Про це заявив генеральний директор групи компаній “Увекон” Володимир Шалаєв. 


На його погляд, головною причиною наявної різниці в оцінці є якість застосованих для розрахунку ціни інформаційних ресурсів.     


Автоматизація оцінки - це дуже кропіткий процес, який вимагає не лише грошових і часових витрат, а й глибокого розуміння процесу ціноутворення, аналізу рівня попиту та пропозиції, грамотного технічного завдання для розробників тощо”, - розповів експерт.

Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: травень 2021
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за травень 2021.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: квітень 2021
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за квітень 2021.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Оцінка нерухомості за 30 секунд
Шановні партнери, колеги, друзі, щиро вітаємо Вас зі світлим святом Великодня!!! На цю честь даруємо можливість протягом травня безоплатно та без реєстрації скористатися можливостями онлайн сервісу "Експрес оцінки нерухомості".

Даний інструмент є спрощеною версією "Калькулятора оцінювача" та передбачає повністю автоматизований процес визначення ймовірної вартості об'єкта нерухомості на підставі його географічного розташування та набору основних характеристик. Результат розрахунку враховує коригування на ціноутворюючі фактори та розмір "коефіцієнта торгу", актуалізований станом на 1 березня поточного року.
Детальніше
До уваги фахівців пропонується аналітичний звіт: "Стан ринку нерухомості в містах - регіональних центрах України за 1 кв. 2021 року".

Дослідження містять в собі дані про вартісні показники ринку нерухомості міста у доларах США за квадратний метр (сотку для земельних ділянок). Інформація агрегована за квартал та представлена у розрізі сегментів ринку, розмірності об'єктів, типу операції (продаж, оренда), територіальних одиниць (адміністративних районів, сільських та селищних рад) які входять до складу міської ради згідно КОАТУУ.

Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: березень 2021
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за березень 2021.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
СПОГАДИ. ДО 95-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ БОРИСА ГРИГОРОВИЧА ВОЗНИЦЬКОГО

Якщо нам щастить познайомитись з людиною, зустріч з якою залишається в пам’яті на все життя, про таку людину дуже хочеться розповідати всім…

Для членів Українського товариства оцінювачів, які приймали участь у Львівських конференціях, присвячених проблемам оцінки будівель-пам’яток в період з 2005 до 2011 року такою ЛЮДИНОЮ став Борис Григорович Возницький.

Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: лютий 2021
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за лютий 2021.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: січень 2021
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за січень 2021.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: грудень 2020
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за грудень 2020.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: листопад 2020
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за листопад 2020.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
До уваги фахівців пропонується аналітичний звіт: "Стан ринку нерухомості в містах - регіональних центрах України за 3 кв. 2020 року".

Дослідження містять в собі дані про вартісні показники ринку нерухомості міста у доларах США за квадратний метр (сотку для земельних ділянок). Інформація агрегована за квартал та представлена у розрізі сегментів ринку, розмірності об'єктів, типу операції (продаж, оренда), територіальних одиниць (адміністративних районів, сільських та селищних рад) які входять до складу міської ради згідно КОАТУУ.

Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: вересень 2020
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за вересень 2020.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: серпень 2020
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за серпень 2020.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Нові можливості сервісів ГІС "Увекон"
Група компаній "Увекон" має чудову нагоду повідомити, що можливості інструменту "Інтерактивний звіт про стан ринку нерухомості України" розширено. До набору показників, які характеризують стан ринку нерухомості та розраховуються в автоматичному режимі завдяки можливостям ГІС "Увекон", включено "Ставку капіталізації".
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: липень 2020
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за липень 2020.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
До уваги фахівців пропонується аналітичний звіт: "Стан ринку нерухомості в містах - регіональних центрах України за 2 кв. 2020 року".

Дослідження містять в собі дані про вартісні показники ринку нерухомості міста у доларах США за квадратний метр (сотку для земельних ділянок). Інформація агрегована за квартал та представлена у розрізі сегментів ринку, розмірності об'єктів, типу операції (продаж, оренда), територіальних одиниць (адміністративних районів, сільських та селищних рад) які входять до складу міської ради згідно КОАТУУ.

Детальніше