Новини

Огляд ринку нерухомості України за місяць: травень 2020
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за травень 2020.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Інтеграція інструментарію «Калькулятора оцінювача» до програмного середовища користувача можлива через протокол API
На численні пропозиції користувачів онлайн-сервісів корпоративного сайту "Увекон" фахівцями компанії реалізована можливість інтеграції інструментарію "Калькулятор оцінювача" до програмного середовища зовнішнього користувача через протокол API.

API (application programming interface) або прикладний програмний інтерфейс - це набір функцій, які дозволяють користувачам отримувати доступ до даних або компонентів сервісу, в нашому випадку - "Калькулятор оцінювача". Дані сервісу, отримані через його API, можна використовувати не виходячи за межі середовища власного програмного забезпечення або WEB сторінки.

Завдяки API робота сервісу "Калькулятор оцінювача" тепер можлива як в напівавтоматичному режимі безпосередньо користувачем через відповідний інтерфейс корпоративного сайту "Увекон" шляхом:
  • селекції вибірки об'єктів порівняння з актуальної бази даних (пропозицій продажу, оренди) по заданих факторних ознаках сегменту ринку об'єкту нерухомості;
  • генерації показників коригування на ціноутворюючі фактори;
  • автоматичного узгодження отриманих результатів розрахунку,
так і в автоматичному режимі, коли вірогідна вартість об’єкта нерухомості визначається миттєво після введення у власному програмному середовищі користувача невеликого набору основних  географічних та фізичних характеристик об’єкту дослідження.

Детальніше
Нерухомість України, квітень 2020: вартість квартир на вторинному ринку практично не змінилась
На початок травня 2020 року вартість продажу квартир на вторинному ринку житла зменшилась у більшості регіонів. Тоді як загалом по Україні цей показник став більшим. Оренда подешевшала в усіх областях.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: пропозицій продажу та оренди промислово-складської нерухомості стало менше
Протягом березня 2020 року кількість пропозицій продажу та оренди приміщень під виробництво та склади та їхній обсяг зменшився у порівнянні з лютим.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: вартість промислово-складських приміщень збільшилась
В березні 2020 року вартість продажу та оренди промислово-складських приміщень у доларах США загалом по Україні та в більшості регіонів виросла та досягла найвищого показника за минулі 12 місяців.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: торгових приміщень на продаж стало більше, в оренду менше
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, у березні 2020 року пропозицій продажу торгових приміщень за кількістю та обсягом було більше, ніж у лютому. Пропозицій оренди торгової нерухомості стало менше.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: вартість продажу та оренди торгової нерухомості зменшилась
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, в березні в Україні вартість пропозицій продажу та оренди торгової нерухомості у доларах США зменшилась у порівнянні з лютим.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: обсяг ринку продажу офісної нерухомості збільшився
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, в березні 2020 року кількість пропозицій продажу офісних приміщень та їхній обсяг загалом по Україні та майже в усіх регіонах збільшились у порівнянні з лютим, тоді як пропозицій оренди цього типу приміщень стало менше і за кількістю, і за обсягом.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: вартість продажу та оренди офісів зменшилась
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, в Україні пропозиції продажу та оренди офісних приміщень у доларах США протягом березня подешевшали до мінімальної вартості з початку року.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: обсяг ринку продажу домоволодінь зменшився
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, протягом березня 2020 року кількість та загальний обсяг пропозицій продажу домоволодінь зменшились у порівнянні з лютим.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: ціни на домоволодіння не змінились
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, вартість пропозицій продажу домоволодінь у доларах США у березні була на рівні цін попереднього місяця.
Детальніше
Нерухомість України, березень 2020: пропозицій продажу вторинного житла стало менше
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, протягом березня 2020 року пропозицій продажу квартир на вторинному ринку житла та їхній обсяг зменшились у порівнянні з лютим, тоді як пропозицій квартир в оренду стало більше.
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: березень 2020
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за березень 2020.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Нерухомість України, лютий 2020: обсяг сегменту промислово-складської нерухомості збільшився
Протягом лютого 2020 року пропозицій продажу та оренди приміщень під виробництво та склади було більше у порівнянні з січнем в усіх регіонах України. Обсяг цього сегменту нерухомості збільшився практично в усіх областях.
Детальніше
Нерухомість України, лютий 2020: вартість промислово-складських приміщень збільшилась
В лютому 2020 року вартість продажу та оренди промислово-складських приміщень у доларах США загалом по Україні та у більшості регіонів виросла та досягла найвищого показника за минулі 12 місяців.
Детальніше
Нерухомість України, лютий 2020: вартість продажу торгової нерухомості збільшилась, оренда подешевшала
Вартість пропозицій продажу торгової нерухомості у доларах США загалом по Україні протягом лютого виросла до максимального показника за минулі 12 місяців, тоді як оренда приміщень під магазини зменшилась у порівнянні з минулим місяцем.
Детальніше
Нерухомість України, лютий 2020: обсяг ринку офісної нерухомості помітно збільшився
Протягом лютого 2020 року кількість пропозицій продажу та оренди офісних приміщень та їхній обсяг загалом по Україні та майже в усіх регіонах значно збільшились у порівнянні з січнем.
Детальніше
В Черкаській області у 2019 році подешевшали офіси та торгові приміщення та подорожчали промислово-складські
В 2019 році в Черкаській області зменшилась вартість продажу офісної та торгової нерухомості та збільшилась вартість оренди приміщень цього типу. Для промислово-складської нерухомості виросла вартість продажу, тоді як оренда цього сегменту зменшилась.
Детальніше
В Хмельницькій області у 2019 році збільшилась вартість офісної та торгової нерухомості
В 2019 році в Хмельницькій області збільшилась вартість продажу та оренди офісної та торгової нерухомості. Для промислово-складської нерухомості виросла вартість продажу, тоді як оренда цього сегменту зменшилась.
Детальніше
В Хмельницькій області у 2019 році подорожчали квартири та подешевшали домоволодіння
В Хмельницькій області у 2019 році вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку збільшилась. Домоволодіння подешевшали в області та подорожчали в обласному центрі.
Детальніше
В Херсонській області у 2019 році з комерційної нерухомості в усьому регіоні подорожчала лише торгова
В 2019 році в Херсонському регіоні подорожчала вартість продажу офісної нерухомості в області, промислово-складської в Херсоні та торгової і в області, і в обласному центрі. Оренда виросла для всіх сегментів комерційної нерухомості за виключенням торгової в області.
Детальніше