Новини

"Калькулятор оцінювача" як інструмент пошуку аналогів для комерційної нерухомості
Шановні колеги, дорогі друзі!
 
Група компаній "Увекон" щиро дякує Вам за інтерес, проявлений до "Калькулятора оцінювача", та повідомляє про розширення можливостей сервісу.Тепер він може стати у нагоді користувачам як інструмент пошуку аналогів для обєктів оцінки - комерційної нерухомості та земельних ділянок. 
Детальніше
Аналіз цін пропозиції та оренди на ринку нерухомості України в 3 кварталі 2018
В "Магазині рішень" корпоративного сайту "Увекон" увазі зацікавлених фахівців пропонуються аналітичні огляди стану ринку нерухомості міст України: Київ, Кропивницький, Одеса, Львів та Луцьк у розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво за 3 квартал 2018 року.  
Детальніше
"Калькулятор оцінювача" - новини
Шановні колеги, дорогі друзі!
 
Перші два дні експлуатації «Калькулятора оцінщика» показали високу зацікавленість до нього із Вашого боку. З метою економії Вашого часу, що витрачається на вивчення принципів роботи сервісу, перегляд повного навчального відео на каналі YouTube та ознайомлення зі змістом «Бази знань», цикл наших публікацій про «Калькулятор оцінювача» ми вирішили розпочати раніше ніж планували, та спробувати допомогти Вам якнайшвидше опанувати тонкощі роботи сервісу. 
Детальніше
Нерухомість України. Тенденції цінових показників. 2018 рік

До уваги фахівців та зацікавлених осіб групою компаній "Увекон" пропонується аналіз стану ринку нерухомості обласних центрів України у розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво у 3 кварталі 2018 року.

Детальніше
"Калькулятор оцінювача"- онлайн інструмент для професіоналів
Група компаній «Увекон» із великим задоволенням повідомляє про закінчення періоду тестового режиму роботи "Модуля визначення вірогідної ринкової вартості об'єктів нерухомості" та про запуск сервісу в промислову експлуатацію з 24.10.2018 року.
Детальніше
Земельний кадастр стане відкритим для киян
Електронну систему міського земельного кадастру Києва, доступ до якого роками був обмежений, незабаром відкриють для киян. Також стало відомо, що довідку про грошову оцінку тепер можна отримати щодня за 15 хвилин з моменту звернення до підрозділу департаменту.
Детальніше
Мінрегіон розробляє законопроект про оренду житла
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробляє законопроект, який дозволить вивести ринок оренди житла з тіні. Головне нововведення полягає в тому, що в Україні планується створити "фонд орендних будинків".
Детальніше
Експерти назвали ціни на житло в Україні і озвучили прогноз
Згідно з даними Державної служби статистики, в Україні подорожчали квартири. Найбільше ціни зросли на однокімнатні квартири – на 6%. При цьому мова йде про нерухомість як на вторинному, так і на первинному ринку. 
Детальніше
Засідання Клубу банкірів в Райффайзен Банку Аваль на тему: «Фінансування великих інфраструктурних проектів. «Big tickets»
11 липня 2018 року відбулося засідання Клубу банкірів в Райффайзен Банку Аваль на тему: «Фінансування великих інфраструктурних проектів. «Big tickets». Постійні учасники Клубу відповіли на питання про запит на таке фінансування в Україні, хто готовий його надати та яка тут роль банків. 

Олександр Коробко, партнер з розвитку бізнесу групи компаній "Увекон", був присутній на засіданні.
Детальніше
Інвестиційна привабливість України
Згідно з проведенним дослідженням  "Індекс інвестиційної привабливості", яке Європейська Бізнес Асоціація проводить кожні півроку, кожен Кожен третій підприємець (34% опитаних) стверджує, що інвестиційний клімат в Україні в найближчі 6 місяців покращиться, а 48% вважають, що він залишиться на тому ж рівні. 

За перше півріччя 2018 року Інвестіндекс становить 3,10 з можливих 5 балів.
Детальніше
Українці зможуть обмінювати земельні ділянки
Верховна Рада спростила правила користування землею сільськогосподарського призначення, яку уряд раніше почав передавати у власність об'єднаним територіальним громадам, що дозволить власникам та орендарям без проблем обмінюватися земельними ділянками. 
Детальніше
Мала приватизація: необхідні заходи для запуску
Фонд державного майна України цього тижня (9-15 липня) може підписати договори з авторизованими електронними майданчиками, що дозволить оголосити перші конкурси з продажу об'єктів "малої" приватизації вже наступного тижня.
Детальніше
Нерухомість в Україні: що відбувається з цінами і в яких будинках квартири дешевше
На сьогоднішній день в Україні не існує єдиної статистики цін на нерухомість. Підрахунок ведуть великі будівельні та ріелторські компанії, а також інтернет-портали нерухомості, аналізуючи інформацію з відкритих джерел, перш за все зі своїх баз даних. 

За даними компанії, яка аналізує не ціни пропозицій, а результати укладених угод, ціни на нерухомість в Києві продовжують знижуватися. 
Детальніше
Україна порушила право на справедливий суд при реприватизації "Криворіжсталі" – ЄСПЛ
Європейський суд з прав людини своїм рішенням визнав, що "Індустріальний фінансовий консорціум" Інвестиційно-металургійний союз "(ІМС) був позбавлений права на справедливий суд в Україні в 2005 році під час реприватизації підприємства" Криворіжсталь ".

Детальніше
Настав час платити податок на житло: кого це стосується
Власникам квартир і будинків з великою площею настав час платити щорічний податок. Цього року його сума виявиться набагато більше, ніж минулого, оскільки зросла мінімальна зарплата, у відсотках від якої обчислюється сума податку. 
Детальніше
Відбулося спільне засідання Клубу банкірів і Державного експортно-імпортного банку України
14 червня відбулося спільне засідання Клубу банкірів і Державного експортно-імпортного банку України на тему: «Сучасні виклики банківській системі на шляху розвитку бізнесу вітчизняних компаній». В ньому взяли участь керівники вітчизняних банків, вчені-аналітики, представники фінансового ринку, керівники економічних відділів посольств, що працюють в Україні. 
Детальніше
ФДМУ оголосив конкурси з відбору радників для приватизації перших шести підприємств з переліку об‘єктів великої приватизації
Фонд державного майна 25 червня 2018 оголосив конкурси з відбору радників для підготовки до приватизації та продажу пакетів акцій ПАТ «Одеський припортовий завод», ПрАТ «Президент-Готель»,  ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», ПрАТ «Індар» та державних підприємств «Вугільна компанія «Краснолиманська» та «Завод «Електроважмаш». 

Конкурси відбуватимуться у Фонді держмайна у два етапи по кожному об‘єкту з 26 по 31 липня.
Детальніше
26 років років успішної діяльності групи компаній "Увекон"
Сьогодні група компаній «Увекон» відзначає 26 років успішної діяльності в області оцінки, аналітики і консалтингу! 26 років в наш стрімкий час - ціла епоха. 26 років - це показник стабільності та гарантія якості!
Детальніше
СЕТАМ торгуватиме підприємствами малої приватизації, а приватні майданчики розпочнуть реалізацію арештованого майна
20 червня  відбулося підписання «дорожньої карти» між Міністерством юстиції України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, ДП «СЕТАМ» та урядово-громадською ініціативою «Разом проти корупції» про співпрацю у сфері реалізації арештованого майна. 

В результаті реалізації «дорожньої карти» ДП «СЕТАМ» стане торгувати підприємствами малої приватизації та майном Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а незалежні майданчики зможуть продавати арештоване майно.
Детальніше
Уряд затвердив правила "малої приватизації"
5 червня набули чинності затверджені Кабінетом міністрів правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній із значною часткою державного капіталу. 

Фонд державного майна України визначив  перелік з понад 600 підприємств, які планується виставити на продаж в рамках малої приватизації в 2018 році.
Детальніше
Інформація про національну оцінку землі буде зведена на єдиний геопортал
У Держгеокадастрі відбулося засідання Робочої групи з опрацювання питань, пов’язаних з організацією та проведенням загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. 

Крім того, члени робочої групи розглянули питання створення геопорталу, який міститиме інформацію щодо загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.
Детальніше
Список великої приватизації скоротився з 26 до 23 об'єктів
Минулого тижня стало відомо, що список великої приватизації, проведення якої планується на осінь 2018 року, скоротився. Кабінет міністрів України опублікував перелік підприємств великої приватизації, що складається з 23 об'єктів замість 26, які увійшли в раніше анонсований список.
Детальніше