Новини

Попит на елітну нерухомість зростає
Попит на елітну нерухомість в зростає, стверджують столичні ріелтори. І це при тому, що вартість квадратного метра в таких будинках стартує від двох тисяч доларів, а площі квартир чималі. 

Як пояснюють ріелтори, елітні квартири активно купують через те, що українці не довіряють банкам і несуть заощадження забудовникам.
Детальніше
В Україні стали активніше будувати житло

У січні-вересні 2017 року Україна введено в експлуатацію 6,8 млн кв. м загальної площі житла, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нинішній показник на 21,4% вище, ніж за аналогічний період 2016 року.

Детальніше
28 жовтня – День оцінювача в Україні!

28 жовтня Україна святкує День оцінювача!

У цей святковий день хочемо побажати усім представникам цієї такої необхідної професії наснаги, натхнення, професійності, відповідальності відданості своїй справі та, звісно, щедрої винагороди!!!

Детальніше
Тенденції ринку нерухомості України у 3-му кварталі 2017 року
В рамках роботи інформаційно-аналітичного центру досліджень ринку нерухомості України був проведений аналіз стану ринку нерухомості обласних центрів в розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво в 3 кварталі 2017 року.
Детальніше
Київ продаватиме майно через OPENMARKET (СЕТАМ)
Департамент комунальної власності м. Києва Київської міської Державної адміністрації та ДП “СЕТАМ” (OpenMarket) підписали договір про співробітництво.

Метою підписаного договору є підготовка та проведення електронних торгів з реалізації майна, що перебуває у комунальній власності та підлягає приватизації.
Детальніше
Державна іпотечна установа отримала нові повноваження
Уряд вирішив надати Державній іпотечній установі можливість для впровадження програми забезпечення власним житлом громадян України.Зокрема, ДІУ отримує можливість для впровадження програми забезпечення житловою нерухомістю громадян України на умовах фінансового лізингу.
Детальніше
Вартість оцінки нерухомості в Україні у 2017 році
Житлова та нежитлова нерухомість в Україні підлягає оцінці - визначення вартості об'єкта оцінювачами або суб'єктами оціночної діяльності. У деяких випадках операції з нерухомістю можуть бути визнані недійсними без попередньої оцінки предмета договору. 
 
Детальніше
Страховий агент "Держава": Чому українці не хочуть страхувати своє житло
Страхувати або не страхувати, ось в чому питання ... Як знизити витрати від непередбачених катастроф і  що відбуваеться  на українському ринку страхування.
Що зараз являє собою ринок страхування майна, і чи користуються таким видом захисту від фінансових втрат українці.
Детальніше
Які кредити потрібні економіці? Яка економіка має доступ до кредитів?
У Райфайзен Банку Аваль відбулося чергове засідання Клубу банкірів на тему: «Які кредити потрібні економіці? Яка економіка має доступ до кредитів? Який Попит та Пропозиція на кредити та як зменшити відстань між ними?»
Детальніше
Загальн площа введеного в експлуатацію житла в першому кварталі 2017 року збільшилася на 9,3%
Згідно з даними Державної служби статистики України в першому кварталі 2017 р введено в експлуатацію 2009,3 тис. М2 загальної площі житла, що на 18,5% більше, ніж в аналогічному періоді минулого, і без урахування введення в експлуатацію об'єктів без дозволів на виконання робіт - на 9,3%.
Детальніше
Тенденції ринку нерухомості України в 1-му кварталі 2017 року

Інформаційно-аналітичним центром групи компаній «Увекон» підготовлений новий звіт, присвячений стану ринку житлової нерухомості. У графічній та табличних формах, представлені ціни і динаміка їх зміни на вторинному ринку в усіх великих містах України станом на 01.04.2017.

Детальніше
Українське товариство оцінювачів відновило своє членство в Європейській Асоціації TEGoVA
Після тривалої перерви було відновлено членство УТО в найбільшій міжнародній організації TEGoVA, яка об'єднує національні асоціації оцінювачів з 36 країн Європи, Азії, Америки та Азії.
Детальніше