Новини

Як отримати дозвіл на будівництво приватного будинку за спрощеною процедурою

Для отримання дозволу на будівництво приватного будинку українським законодавством передбачено спрощену процедуру оформлення необхідних документів та декларативний принцип отримання права на забудову. Тобто, про початок будівництва необхідно просто повідомити відповідний місцевий структурний підрозділ з питань містобудування та архітектури. Але спочатку слід отримати будівельний паспорт на майбутній будинок.

Детальніше
Швидкий та професійний інструмент оцінки нерухомості. Хочете заощадити - користуйтеся!
Заощадити час, не заплатити зайве – природнє бажання кожної людини. Для реалізації намірів сьогодення вимагає швидкості у прийнятті рішень. А у випадку, коли мова йде про нерухомість, важливим є не тільки швидкість, а і якість рішення, тобто його кваліфікованість. Такі можливості поєднує онлайн інструмент «Калькулятор оцінювача».
Детальніше
Мінрегіон розробив законопроект, який запроваджує механізм завершення будівництва проблемних забудов в Україні.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з ДП «НДПІ містобудування» розробило законопроект «Про захист прав фізичних осіб-вкладників у будівництво багатоквартирних житлових будинків».
Детальніше
Професійні склади у Києві: підсумки першого кварталу 2019 року.

У першому кварталі 2019 року спостерігається зростання попиту на складську нерухомість та зменшення вакантності. Ринок складської нерухомості Києва і Київської області буде розвиватися, як у кількісному, так і в якісному вимірі. Зберігається залежність ринку складської нерухомості від політичної та економічної ситуації у країні.

Детальніше
Нові будівельні норми, що обмежують хаотичну забудову, продовжують діяти.

Нові державні будівельні норми щодо містобудування, а саме ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», є чинними і продовжують діяти, незважаючи на опір та сплановану кампанію проти вступу їх в дію.
На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Детальніше
Нове дослідження ринку земельних ділянок від провідних спеціалістів Консалтингової компанії "Увекон"
В «Магазині рішень» корпоративного сайту «Увекон» увазі зацікавлених фахівців пропонується "Дослідження ринку земельних  ділянок Київської області під індивідуальне житлове будівництво". З дослідженням можна ознайомитися безкоштовно.
Детальніше
Підприємець не повинен сплачувати ЄСВ при відсутності у нього доходу. Реальність чи мрія?
Кіровоградський окружний адміністративний суд своїм рішенням від 23 травня цього року визнав протиправним і скасував вимогу Головного Управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до фізичної особи–підприємця, який не здійснював підприємницьку діяльність та не отримував доход.
Детальніше
Ринок первинної житлової нерухомості: підсумки, прогнози
За три квартали 2018 року обсяги прийнятого в експлуатацію житла в Києві склали 616 тис. кв.м, або близько 60% від обсягів січня-вересня 2017-го, в Київській області - 976 тис. кв. м, що на 16% менше, ніж за дев'ять місяців минулого року.Незважаючи на негативну динаміку введеного в експлуатацію житла в столичному регіоні, будівельний ринок росте, про що свідчать обсяги виконаних будівельних робіт: в Україні цей показник виріс за три квартали на 6,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Детальніше
"Калькулятор оцінювача" та його інструментарій. Критерій порівняння"Тип будинку".
Шановні колеги, дорогі друзі!

В продовження циклу публікацій про функціональні можливості інтерактивного інструменту «Калькулятор оцінювача», ми хочемо розповісти про особливості застосування такого ціноутворюючого критерію як «Тип будинку». 

Критерій порівняння «Тип будинку» визначає належність будинку, в якому знаходиться об’єкт оцінки або аналог, до певної серії, категорії та часу забудови. Різнорідність типів житла на ринку нерухомості України, у тому числі багатосерійність забудови радянських часів та різноманіття проектних рішень сучасного періоду інколи не дозволяють експерту вірно ідентифікувати тип багатоквартирного будинку. Ринок нерухомості України представлений величезною кількістю різнопланового житла. Діапазон часів спорудження простягається від дореволюційного житла до сучасних новобудов.
Детальніше
"Калькулятор оцінювача" та його інструментарій. Застосування "Коефіцієнта торгу".
Шановні колеги!

Сьогодні в нашій публікації ми хочемо відповісти на одне із найпоширеніших питань, яке виникає у Вашій роботі із інструментарієм «Калькулятора оцінювача», а саме яким чином визначено та як застосовується в роботі сервісу «Коефіцієнт торгу».
Детальніше
Як заробити на продажу нестандартних, проблемних, неліквідних активів?
"Земельна спілка України" за партнерською підтримкою «Студії багатомовних комунікацій Linguard» та групи компаній "Увекон" запрошує усіх зацікавлених на одноденний семінар:

"Як заробити на продажу нестандартних, проблемних, неліквідних активів? (Земля, агропідприємства, бізнеси, виробнича нерухомість, недобудови, будинки тощо). Підготовка активів до продажу. Цільова робота з іноземними інвесторами", 

який відбудеться 23 листопада 2018 року.
Детальніше
"Калькулятор оцінювача" як інструмент пошуку аналогів для комерційної нерухомості
Шановні колеги, дорогі друзі!
 
Група компаній "Увекон" щиро дякує Вам за інтерес, проявлений до "Калькулятора оцінювача", та повідомляє про розширення можливостей сервісу.Тепер він може стати у нагоді користувачам як інструмент пошуку аналогів для обєктів оцінки - комерційної нерухомості та земельних ділянок. 
Детальніше
Аналіз цін пропозиції та оренди на ринку нерухомості України в 3 кварталі 2018
В "Магазині рішень" корпоративного сайту "Увекон" увазі зацікавлених фахівців пропонуються аналітичні огляди стану ринку нерухомості міст України: Київ, Кропивницький, Одеса, Львів та Луцьк у розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво за 3 квартал 2018 року.  
Детальніше
"Калькулятор оцінювача" - новини
Шановні колеги, дорогі друзі!
 
Перші два дні експлуатації «Калькулятора оцінщика» показали високу зацікавленість до нього із Вашого боку. З метою економії Вашого часу, що витрачається на вивчення принципів роботи сервісу, перегляд повного навчального відео на каналі YouTube та ознайомлення зі змістом «Бази знань», цикл наших публікацій про «Калькулятор оцінювача» ми вирішили розпочати раніше ніж планували, та спробувати допомогти Вам якнайшвидше опанувати тонкощі роботи сервісу. 
Детальніше
Нерухомість України. Тенденції цінових показників. 2018 рік

До уваги фахівців та зацікавлених осіб групою компаній "Увекон" пропонується аналіз стану ринку нерухомості обласних центрів України у розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво у 3 кварталі 2018 року.

Детальніше
"Калькулятор оцінювача"- онлайн інструмент для професіоналів
Група компаній «Увекон» із великим задоволенням повідомляє про закінчення періоду тестового режиму роботи "Модуля визначення вірогідної ринкової вартості об'єктів нерухомості" та про запуск сервісу в промислову експлуатацію з 24.10.2018 року.
Детальніше
Земельний кадастр стане відкритим для киян
Електронну систему міського земельного кадастру Києва, доступ до якого роками був обмежений, незабаром відкриють для киян. Також стало відомо, що довідку про грошову оцінку тепер можна отримати щодня за 15 хвилин з моменту звернення до підрозділу департаменту.
Детальніше
Мінрегіон розробляє законопроект про оренду житла
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробляє законопроект, який дозволить вивести ринок оренди житла з тіні. Головне нововведення полягає в тому, що в Україні планується створити "фонд орендних будинків".
Детальніше
Експерти назвали ціни на житло в Україні і озвучили прогноз
Згідно з даними Державної служби статистики, в Україні подорожчали квартири. Найбільше ціни зросли на однокімнатні квартири – на 6%. При цьому мова йде про нерухомість як на вторинному, так і на первинному ринку. 
Детальніше
Засідання Клубу банкірів в Райффайзен Банку Аваль на тему: «Фінансування великих інфраструктурних проектів. «Big tickets»
11 липня 2018 року відбулося засідання Клубу банкірів в Райффайзен Банку Аваль на тему: «Фінансування великих інфраструктурних проектів. «Big tickets». Постійні учасники Клубу відповіли на питання про запит на таке фінансування в Україні, хто готовий його надати та яка тут роль банків. 

Олександр Коробко, партнер з розвитку бізнесу групи компаній "Увекон", був присутній на засіданні.
Детальніше