Новини

Геоінформаційна система "Увекон" до Ваших послуг
Запрошуємо усіх зацікавлених фахівців та громадян України скористатися Геоінформаційною системою збору, зберігання, аналізу і графічної візуалізації просторових даних про стан ринку нерухомості України.
До Вашої уваги пропонується інформація станом на 1 березня 2018 року.
Детальніше
Відбувся перший FIABCI Business Club Ukraine
28 березня 2018 року відбувся перший FIABCI Business Club на теренах України. 

Генеральний директор - керуючий партнер групи компаній "Увекон" Шалаєв Володимир та партнер із розвитку Коробко Олександр представили на розгляд експертів інтерактивну платформу для роботи із даними про стан ринку нерухомості в Україні - геоінформаційну систему "Увекон". 
Детальніше
Що чекає державний банківський сектор
23 березня 2018 відбулося чергове засіданні Клубу банкірів, а темою обговорення стало питання стратегічного реформування державного банківського сектору. В засіданні прийняли участь і керівники групи компаній "Увекон".

Цілком логічно, що тематика однозначно обумовила місце проведення засідання – Міністерство фінансів України, адже саме воно є власником усіх чотирьох державних банків.
 
Детальніше
Вартість оренди житлі може зрости: експертна думка
Вартість оренди квартири у великих містах України з 6 тис. грн може зрости до 6,9 тис. грн.
За даними Асоціації експертів з нерухомості, на підвищення цін вплинуть стабілізація економічної ситуації, зростання зарплат і закінчення опалювального сезону.

Детальніше
НБУ відтермінував дату набуття чинності норми, що встановлює критерії для суб’єктів оціночної діяльності
Відповідні зміни до Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику затверджено постановою Правління Національного банку України № 26 від 16 березня 2018 року, яка набуває чинності з 17 березня 2018 року.
Детальніше
Уряд визначив радника для підготовки до приватизації та продажу державного пакета акцій ПАТ “Центренерго”
Уряд визначив радника для підготовки до приватизації та продажу державного пакета акцій ПАТ “Центренерго” розміром 78,289 % статутного капіталу товариства. Ним стане компанія “Ernst & Young spoŀka z ograniczoną odpowiedzialnością Corporate Finance sp. к” (Республіка Польща).
Детальніше
Термін прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу, буде подовжено
22 березня Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект №3696 "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" про продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт. Відповідне рішення підтримали 276 депутатів.
Детальніше
В Україні збираються створити електронний реєстр техінвентаризації нерухомості

Громадська рада при Міністерстві регіональної політики, будівництва і ЖКГ вважає необхідним створення та впровадження в Україні Єдиного електронного реєстру технічної інвентаризації об'єктів нерухомості.

Детальніше
Виставка емалей Тетяни та Сергія Колечків

Генеральний директор «Увекон» Володимир Шалаєв та керівник Департаменту оцінки об’єктів культурної спадщини Світлана Смольнікова 15 березня відвідали урочисте відкриття виставки емалей Тетяни та Сергія Колечків, художнього скла та бронзової скульптури малих форм зі збірки Дирекції художніх виставок України.

Детальніше
Яке і як будують сьогодні житло в Україні
Минулого року в Україні побудовано і здано в експлуатацію рекордну кількість квартир – 126 610. Такої кількості житла в Україні не будувалося з 1990-х років. На початку 2000-х в Україні здавалося в експлуатацію по 60-70 тис. квартир на рік. "Довоєнного" 2013-го було 93 тис. А потім – 105 тис., 120, 113, 126 тисяч... 
Детальніше
Ринок комерційної нерухомості в Європі: що відбувається
Знижуються орендні ставки на торговельні приміщення; відчувається значна різниця між більш сильними і слабкими ринками.

Будапешт лідирує за зростанням орендних ставок на офісні приміщення, чому сприяв високий попит, історично низький рівень вакантності і відсутність бізнес-центрів класу A. 
Детальніше
7 березня вступив в силу Закон України "Про приватизацію державного та комунального майна"
Закон встановлює спрощену класифікацію об'єктів приватизації на об'єкти малої і великої приватизації; вимоги до покупців об'єктів приватизації та обмеження щодо їх участі у приватизації; відповідальність за недостовірність, неповноту наданих документів. Документ передбачає розподіл об'єктів на дві групи - об'єкти великої приватизації та об'єкти малої приватизації. 
Детальніше
Українців звільнили від податку на спадок, отриманий від близьких родичів
З початку цього року громадяни, які отримали спадщину від родичів другого ступеня спорідненості, можуть не сплачувати податок або подавати декларацію про факт отримання спадщини в 2017 році. 
Детальніше
Вітаємо зі святом 8-го Березня, милі жінки!
Шановні, любі, милі жінки!
Група компаній "Увекон" вітає Вас зі святом весни!
Від щирого серця бажаємо Вам безмежної любові та достатку
в родині! Душевних поривів та кар'єрних успіхів! 
Надії, віри та щасливого сміху!
Здоров'я та дітей, що порадують Вас!
Летючої ходи та сяючих очей!
Хай завжди збуваються Ваші мрії!!!
Детальніше
Виклики та досягнення у банківському секторі України: підсумки 2017 року і прогнози на 2018

Керуючий партнер - генеральний директор групи компаній "Увекон" Шалаєв В.М. прийняв участь у засіданні Клубу банкірів яке відбулося 27 лютого 2018 року в Посольстві Республіки Болгарія в Україні та мало тему: «Виклики та досягнення у банківському секторі України: підсумки 2017 року і прогнози на 2018».

Детальніше
Уряд скасував необхідність розробки та погодження історико-містобудівного обґрунтування

Спрощено процедуру розроблення та погодження науково-проектної документації на будівництво в історичних населених місцях. Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць» схвалено на засіданні Уряду  21 лютого.

Детальніше
Українців чекають нові правила оренди квартир

Держава збирається посилити контроль за сплатою податків, попереджають експерти. Українців чекають нові правила оренди квартир – Кабмін вирішив боротися з тіньовою орендою, адже зараз нелегально здається 70% орендованого житла.

Детальніше
Американський інвестор прямує до Європи

Міжнародні інвестори на тлі спаду активності на ринку комерційної нерухомості в США, спрямували свою увагу на інші країни. Зокрема вони почали купувати або придбавати мажоритарну частку в об'єктах торгової нерухомості в Європі. Однією з останніх таких угод, стала купівля ТРЦ Parque Corredor в Мадриді.

Детальніше
Житло в лізинг: Кабмін схвалив залучення $500 мільйонів китайського кредиту
Кабінет міністрів України схвалив залучення 500 млн дол. кредиту від Китайської національної корпорації генеральних підрядів (CCEC) для фінансування реалізації державного інвестиційного проекту “Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу”.
Детальніше
Всю зарплату на житло: оренда квартир в Україні виявилася найдорожчою в світі
Українські міста-мільйонники очолили світовий рейтинг співвідношення заробітної плати і цін на оренду житла. Українці, які проживають у великих містах, віддають за квартиру майже все зароблене – 80% від зарплати.
Детальніше
Уряд України створив Раду з питань інтелектуальної власності
7 лютого за ініціативи Мінекономрозвитку Уряд ухвалив рішення про створення Ради з питань інтелектуальної власності, що здійснюватиме координацію процесів щодо функціонування і розвитку системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні.
Детальніше
ФДМУ затвердив положення про порядок конкурсного відбору операторів з продажу об’єктів малої приватизації через систему ProZorro.Продажі

Фонд державного майна своїм наказом затвердив Положення про порядок проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об’єктів малої приватизації через систему ProZorro.Продажі

Детальніше
«Тіньова економіка в Україні - причини і наслідки» - тема чергового Засідання Клубу банкірів
Генеральний директор группи компаній "Увекон" Володимир Шалаєв взяв участь в черговому засіданні Клубу банкірів яке відбулося 26 січня 2018 року в Інституті економіки та прогнозування  Національної академії наук України.
Детальніше
Стан ринку нерухомості України
В рамках роботи інформаційно-аналітичного центру группи компаній "Увекон"  був проведений аналіз стану ринку нерухомості обласних центрів в розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво в 4 кварталі 2017 року.
Детальніше
Орендна плата за землю
Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» від 07.12.2017 № 2245-VIII, внесені зміни по платі за землю
Детальніше