Новини

В Тернопільській області у 2019 році виросла вартість офісний та торгових приміщень
В 2019 році в Тернопільській області вартість продажу збільшилась для офісної та торгової нерухомості та зменшилась для промислово-складської. Оренда виросла для всіх сегментів комерційної нерухомості.
Детальніше
В Тернопільській області у 2019 році виросла вартість квартир на тлі здешевшання домоволодінь
В Тернопільській області у 2019 році вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку збільшилась і в області, і в обласному центрі, тоді як ціни на домоволодіння знизились в області та залишились незмінними у Тернополі.
Детальніше
В Сумській області у 2019 році подешевшала офісна та торгова нерухомість
В 2019 році в Сумській області вартість продажу офісної та торгової нерухомості зменшилась, тоді як промислово-складські приміщення подорожчали. Оренда подорожчала в усіх сегментах комерційної нерухомості.
Детальніше
В Рівненській області у 2019 році вартість комерційної нерухомості виросла
В 2019 році в Рівненській області збільшилась вартість продажу в усіх сегментах комерційної нерухомості та оренда офісної та торгової. Оренда приміщень під виробництво та склади подорожчала в області та подешевшала у Рівному.
Детальніше
В Рівненській області у 2019 році житлова нерухомість переважно подорожчала
В Рівненській області у 2019 році вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку збільшилась в усьому регіоні. Домоволодіння подорожчали лише в Рівному на тлі зниження цін на них в області.
Детальніше
В Полтавській області у 2019 році квартири подорожчали на тлі зниження цін на домоволодіння
В Полтавській області у 2019 році виросла вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку. Ціна на домоволодіння знизились в області та виросла на відсоток в обласному центрі.
Детальніше
В Миколаївській області у 2019 році з комерційної нерухомості подорожчали лише офіси
В Миколаївській області вартість продажу офісної нерухомості виросла в усьому регіоні. Торгові приміщення подорожчали лише у Миколаєві. Промислово-складська нерухомість подешевшала і в області, і в обласному центрі. Водночас за минулий рік оренда збільшилась в усіх сегментах комерційної нерухомості.
Детальніше
В Миколаївській області у 2019 році ціни на квартири виросли, а на домоволодіння зменшились
В Миколаївській області у 2019 році вартість продажу та оренди квартир на вторинному збільшилась.  Домоволодіння подешевшали лише в області на тлі незначного росту цін на приватні будинки у Миколаєві.
Детальніше
В Кіровоградській області у 2019 році з комерційної нерухомості подорожчала лише офіси
в 2019 році в Кіровоградській області серед комерційної нерухомості подорожчала вартість продажу офісних приміщень та оренди торгових приміщень в усьому регіоні, а також оренда офісів у Кропивницькому. Вартість продажу та оренди промислово-складських приміщень та оренда офісів в області зменшилась.
Детальніше
На Кіровоградщині у 2019 році житлова нерухомість подорожчала лише в обласному центрі
В Кіровоградському регіоні протягом 2019 року вартість продажу квартир на вторинному ринку та домоволодінь виросла у Кропивницькому та подешевшала в області. Оренда квартир подорожчала в усьому регіоні.
Детальніше
Нерухомість України, січень 2020: вартість промислово-складської нерухомості не змінилась
В січні 2020 року вартість продажу та оренди промислово-складських приміщень у доларах США практично не змінилась. Ціни грудня вирізнялись від показників січня менше ніж на 1%.
Детальніше
У Закарпатському регіоні у 2019 році офісна нерухомість подорожчала, торгова подешевшала
В 2019 році в Закарпатській області вартість продажу та оренди комерційної нерухомості змінювалась по-різному в області та Ужгороді в залежності від сегмента.

Для офісної нерухомості збільшилась вартість продажу та знизилась оренда в усьому регіоні. Для торгової навпаки – дешевшою стала оренда, ціна продажу виросла. Промислово-складські приміщення подешевшали в Ужгороді та стали дорожчими в області на тлі росту цін на оренду в усьому регіоні.
Детальніше
У Закарпатській області у 2019 році квартири стали дорожчими, а домоволодіння дешевшими
В Закарпатській області протягом 2019 року вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку стала вищою в усьому регіоні. Домоволодіння подешевшали лише в області, тоді як ціни на них в обласному центрі виросли на пару відсотків.
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: січень 2020
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за січень 2020.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
На Житомирщині у 2019 році у сегменті нежитлової нерухомості подешевшали лише офіси
За 2019 рік вартість продажу офісної нерухомості збільшилась в усій Житомирській області, тоді як пропозиції продажу торгової нерухомості виросли лише в обласному центрі. Ціни продажу промислово-складської нерухомості, а також оренда всіх типів приміщень на Житомирщині за минулий рік стали більшими.
Детальніше
У 2019 році житлова нерухомість у Житомирі подорожчала, а в області подешевшала
У Житомирській області протягом 2019 року вартість продажу квартир на вторинному ринку та домоволодінь знизились, тоді як ціни на них в обласному центрі стали вищими. Оренда квартир подорожчала в усьому регіоні.
Детальніше