Новини

Первинний ринок житла: диктат продавців змінився на диктат покупців

Щойно наприкінці 2017 – початку 2018 років гривня почала дешевшати, багато керівників будівельних компаній заговорили про можливе зростання цін на первинне житло. Можна було почути навіть вельми високу цифру – до 10-15% у першому півріччі. Та чи треба справді очікувати зростання?

Детальніше
Зустріч з Віталієм Трубаровим, в.о. Голови Фонду Державного майна України
Генеральний директор групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв 30 січня був присутнім на дуже цікавій зустрічі в Американській торговій палаті з в.о. Голови Фонду державного майна України Віталієм Трубаровим.
Детальніше
Додаткові критерії щодо суб’єктів оціночної діяльності, які проводять оцінку для розрахунку кредитного ризику

Національним банком України опрацьовуються додаткові критерії щодо суб’єктів оціночної діяльності, які проводять оцінку визначених видів забезпечення з метою розрахунку розміру кредитного ризику.

Детальніше
Фонд Державного майна затвердив перелік об'єктів які планує до продажу в 2018 році
ФДМУ затвердив Орієнтовний перелік об’єктів малої приватизації (груп А, Д, Ж), які будуть виставлені на продаж у 2018 році. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров. 
Детальніше
Відбувся XIII з'їзд громадського об'єднання "Всеукраїнське об'єднання фахівців нерухомості " FIABCI-УКРАЇНА"
27 січня цього року генеральний директор групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв як дійсний член FIABCI взяв участь в роботі XIII З'їзду ГО "Всеукраїнське об'єднання фахівців нерухомості " FIABCI-УКРАЇНА", що відбувся у Radisson Blue Hotel Kyiv. 
Детальніше
На черзі ще один ТРЦ
У лютому 2018 у Києві відкриється ТРЦ Smart Plaza Polytech, повідомили в компанії UTG, яка є ексклюзивним агентом зі здачі в оренду торгових площ даного ТРЦ. За даними на сайті проекту, трирівневий ТРЦ розташований на просп. Перемоги, 24 біля станції метро “Політехнічний інститут”. Загальна площа об’єкта становить 15 тис.кв.м. 
Детальніше
Нерухомість України.Тенденції цінових показників. IV квартал 2017 року
В рамках роботи інформаційно-аналітичного центру досліджень групи компаній "Увекон" був проведений аналіз стану ринку нерухомості обласних центрів України у розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво у 4 кварталі 2017 року.
Детальніше
Що відбулося и чого чекати - аналітика NAI Ukraine
Якщо 2015 рік був роком складнощів, а 2016 рік був хитким початком стабілізації і невпевненості в тому, що буде далі, то 2017 рік – це рік стабільних поліпшень. Якби економічна ситуація продовжувала знаходиться в тій же площині, то незабаром наші ринки можуть стати привабливими для інвесторів
Детальніше
Запрацювала онлайн-база даних всіх пам’яток Києва
В інформаційно-аналітичній системі «Майно» на сайті КМДА розпочав роботу реєстр пам’яток. 

За рік ресурс повинен наповнитись документацією всіх культурних пам’яток столиці України, яких понад 3,5 тисяч.
Детальніше
Офісна нерухомість 2018. Девелоперам радять активізуватися
На ринку офісної нерухомості очікується дефіцит високоякісних приміщень і зменшення гнучкості орендодавців.  Важливою тенденцією стало бажання орендарів не тільки переїжджати в нові офіси, але й розширювати займану площу.
Детальніше
Закону «Про Національну інфраструктуру геопросторових даних» бути
Кабінет Міністрів України під час засідання підтримав законопроект «Про Національну інфраструктуру геопросторових даних».

Прийняття законопроекту забезпечить встановлення правових основ створення, функціонування та розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних, сприятиме забезпеченню потреб суспільства у різних сферах життєдіяльності та інтеграції України до європейської та глобальної інфраструктури геопросторових даних.
Детальніше
106 будинків в аварійному або непридатному для життя стані налічується у Києві

За інформацією департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА в столиці 89 будинків визнані старими, 3 — аварійними і 14 — непридатними для життя. Останні перебувають у Солом’янському районі на вулицях Академіка Потебні, Вадима Гетьмана, вулиці Далекій, Докучаєвській і Медовій.

Детальніше
У 2018 році ціни на нерухомість все-таки підскочать, кажуть експерти
З огляду на високу конкуренцію на ринку, це буде відбуватися поступово і швидше сильніше позначиться на якості будівництва і виборі технологій, ніж на ціні. У середньому по ринку первинного житла прогноз 2018 року — подорожчання в межах 10-15% у гривневому еквіваленті...
Детальніше
Що буде з ринком нерухомості в 2018
У Києві продовжує дешевшати житло. За минулий рік ціни впали в середньому на 10-15% і, судячи з усього, в 2018 році розпродаж продовжиться. Знижки на квадратні метри злякали навіть Нацбанк. Як говориться в грудневому звіті НБУ про фінансову стабільність, вартість житла в Україні, і в тому числі в Києві, "вже наблизилася до критично низького рівня".
Детальніше
Хмарочоси б'ють рекорди
Минулий 2017 рік став рекордним для будівництва хмарочосів.

Про це свідчать дані щорічного веб-звіту Ради щодо висотних будівель і житлового середовища (CTBUH). Так, у минулому році було завершено будівництво 144 хмарочосів висотою понад 200 м, що на 12,3% більше, ніж у 2016 році. 
Детальніше
Будівництво в Україні: результати 2017 року
В кінці жовтня Світовий банк оприлюднив нові результати міжнародного авторитетного рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business. За його підсумками, Україна піднялася на 4 позиції і зайняла 76 місце серед 190 країн світу, а за показником «отримання дозволів на будівництво» рекордно поліпшила свої позиції і потрапила до топ-40 країн.
Детальніше
На одного жителя Києва припадає лише 22 "квадрата" житла.
Хоча житло в українських новобудовах стає просторіше, на одного жителя Києва припадав лише 22 квадратних метра житлоплощі.

Про це розповів голова правління,-президент холдингової компанії "Київміськбуд" Ігор Кушнір.
Детальніше
Попит на елітну нерухомість зростає
Попит на елітну нерухомість в зростає, стверджують столичні ріелтори. І це при тому, що вартість квадратного метра в таких будинках стартує від двох тисяч доларів, а площі квартир чималі. 

Як пояснюють ріелтори, елітні квартири активно купують через те, що українці не довіряють банкам і несуть заощадження забудовникам.
Детальніше
В Україні стали активніше будувати житло

У січні-вересні 2017 року Україна введено в експлуатацію 6,8 млн кв. м загальної площі житла, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нинішній показник на 21,4% вище, ніж за аналогічний період 2016 року.

Детальніше
28 жовтня – День оцінювача в Україні!

28 жовтня Україна святкує День оцінювача!

У цей святковий день хочемо побажати усім представникам цієї такої необхідної професії наснаги, натхнення, професійності, відповідальності відданості своїй справі та, звісно, щедрої винагороди!!!

Детальніше