Новини

У Дніпрі та області у 2019 році подорожчали офісні та промислово-складські приміщення
За 2019 рік у Дніпропетровській області збільшилась вартість продажу та оренди офісної та промислово-складської нерухомості. Для торгової нерухомості виросла лише оренда. Пропозиції продажу приміщень під магазини у перший та останній місяці року були практично однаковими.
Детальніше
У Дніпропетровському регіоні у 2019 році вартість житлової нерухомості зростала
У Дніпропетровській області протягом 2019 року вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку збільшилась, тоді як ціни на домоволодіння в області були найвищими у січні, а в обласному центрі у грудні.
Детальніше
На Волині у 2019 році нежитлові приміщення дорожчали або дешевшали в залежності від типу
У Волинській області за 2019 рік вартість продажу офісної та торгової нерухомості майже не змінилась, тоді як оренда цього типу приміщень подорожчала.  Водночас ціни продажу та оренди нерухомості промислово-складського призначення виросли.
Детальніше
На Волині у 2019 році квартири та домоволодіння подорожчали
У Волинській області протягом 2019 року вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку виросла, тоді як ціни на домоволодіння в області не змінились на тлі невеликого подорожчання приватних будинків у Луцьку.
Детальніше
На Вінниччині у 2019 році офіси та магазини подорожчали на тлі зниження цін на промислово-складські приміщення
За даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон», що дозволяє аналізувати цінові показники ринку нерухомості, протягом 2019 року у Вінниці та Вінницькій області вартість продажу та оренди офісних та торгових приміщень виросла у порівнянні з цінами на початку року. Ціни продажу промислово-складської нерухомості знизились на тлі росту цін оренди на приміщення цього типу.
Детальніше
У Вінницькому регіоні у 2019 році житлова нерухомість подорожчала
За даними «Геопорталу», одного з інтерактивних інструментів ГІС «Увекон», що дозволяє аналізувати цінові показники ринку нерухомості, протягом 2019 року вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку та домоволодінь у Вінниці та Вінницькій області збільшилась.
Детальніше
Промислово-складська нерухомість у 2019 році подорожчала
Згідно з даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, вартість продажу промислово-складської нерухомості протягом 2019 року виросла у доларах США та знизилась у гривнях. Оренда цього типу приміщень зменшилась в американській валюті, а у національній не змінилась.
Детальніше
Вартість торгової нерухомості у гривнях у 2019 році знизилась
Згідно з даними «Геопорталу», інтерактивного інструменту ГІС «Увекон» для аналізу цінових показників ринку нерухомості, вартість продажу торгової нерухомості у доларах США протягом 2019 року збільшилась, тоді як ціни у гривнях знизились. Оренда торгових площ подорожчала в обох валютах.
Детальніше
Офісна нерухомість у 2019 році стала дорожчою
За даними «Геопорталу», одного з інтерактивних інструментів ГІС «Увекон», що дозволяє аналізувати цінові показники ринку нерухомості, вартість продажу та оренди офісної нерухомості у доларах США збільшилась протягом 2019 року, тоді як ціни у гривнях майже не змінились.
Детальніше
Домоволодіння у 2019 році подешевшали
За даними ГІС «Увекон» вартість домоволодінь наприкінці року була нижчою, ніж на початку і у доларах США, і у гривні. При цьому динаміка середньої вартості та її медіанне значення цього сегменту нерухомості були різними.
Детальніше
Ціни на вторинне житло у гривнях та у доларах США у 2019 році змінювались по-різному
За даними ГІС «Увекон» динаміка цін вторинного житла у доларах США та гривнях у 2019 році була різною. Розглянемо, як змінювалась середня вартість нерухомості та її медіанна величина протягом минулих 12 місяців.
Детальніше
Значення ставки капіталізації для нерухомості протягом 2019 року майже не змінювалось
Значення ставки капіталізації, яка розраховується завдяки можливостям ГІС «Увекон», протягом року залишалась майже незмінною і для вторинного житла, і для всіх підсегментів нежитлової нерухомості. При цьому значення ставки для офісних, торгових та промислово-складських приміщень було практично однаковим.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки 2019 року: ставка капіталізації
Ставка капіталізації відноситься до одного з важливих показників, який характеризує стан ринку нерухомості. Можливості ГІС «Увекон» дозволяють розраховувати її по всіх сегментах – як для житлових, так і нежитлових приміщень.

З грудня 2019 року розрахунок ставки капіталізації включений до «Інтерактивного звіту про стан ринку нерухомості України». Розглянемо, яким був цей показник у четвертому кварталі 2019 року.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки грудня 2019: кількісні показники на ринку нежитлової нерухомості майже не змінились
За даними ГІС «Увекон» у грудні кількість пропозицій продажу офісних та торгових приміщень зменшилась, при цьому їхній обсяг виріс. Ринок оренди офісів та магазинів став активнішим в останній місяць року. У сегменті виробничо-складських приміщень показники продажу та оренди були гіршими, ніж у попередній місяць, та наблизились до мінімальних за рік.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки грудня 2019: активність на ринку житла знизилась
За даними ГІС «Увекон» у грудні кількість пропозицій продажу квартир на вторинному ринку та домоволодінь, а також їхній обсяг зменшились і наблизились до мінімальних значень за 2019 рік. Пропозицій квартир в оренду та їхній обсяг також стали меншими, але ці показники були біля середнього за минулі 12 місяців.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки грудня 2019: вартість виробничо-складських приміщень була найбільшою за рік
За даними ГІС «Увекон» середня вартість продажу приміщень під виробництво та склади у доларах США наприкінці грудня досягла найвищого значення за минулі 12 місяців. Оренда також подорожчала, але на менший відсоток, не перевершивши попередній максимум.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки грудня 2019: вартість торгових приміщень була найвищою за рік
За даними ГІС «Увекон» наприкінці року торгові приміщення подорожчали – середня вартість продажу та відсоток її зміни були найвищими за рік. Водночас за той самий період вартість оренди приміщень під торгівлю залишилась майже без змін.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки грудня 2019: наприкінці року ціни на офісні приміщення досягли максимуму
За даними ГІС «Увекон» вартість пропозицій продажу та оренди нежитлових приміщень під офіси у доларах США після кількох місяців падіння у грудні збільшилась та досягла максимального значення за всі 12 місяців року.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки грудня 2019: на кінець року ціни на домоволодіння майже не змінились
За даними ГІС «Увекон» вартість пропозицій продажу домоволодінь у доларах США протягом грудня виросла на кілька десятих відсотків у порівнянні з листопадом. При цьому вартість 1 кв.м приватних будинків на початок січня 2020 року залишилась меншою ніж максимальне значення, яке було у вересні, та ціна на початку року.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки місяця: на ринку продажу та оренди нежитлової нерухомості на початок грудня був спад активності
Хоча протягом листопада кількість пропозицій продажу офісної та торгової нерухомості стало більше у порівнянні з минулим місяцем, загальний обсяг площ при цьому помітно зменшився. У сегменті виробничо-складської нерухомості знизились обидва показники.

Кількість та обсяг оренди торгових площ і приміщень під виробництво та склади у листопаді були більшими, ніж у жовтні, тоді як офісів пропонувалось в оренду менше.
Детальніше
Агропродовольчий комплекс. Огляд ринку мінеральних добрив України та їх зберігання
Мінеральні добрива є важливим джерелом повернення поживних речовин у ґрунт і основою забезпечення сучасних інтенсивних технологій та прибуткового ведення агробізнесу в рослинництві.
До уваги фахівців та зацікавлених пропонується звіт про дослідження: "Агропродовольчий комплекс. Огляд ринку мінеральних добрив України та їх зберігання".
Детальніше
«Увекон» проводить конкурсний відбір на посаду «Фінансовий аналітик»

На сьогодні, виходячи з об’єктивної потреби динамічного розвитку саме ринку оцінки бізнес-інтересів, «Увекон» проводить конкурсний відбір на посаду «Фінансовий аналітик» у відповідний департамент.

Детальніше
Нерухомість України, підсумки місяця: пропозицій продажу житлової нерухомості у листопаді стало менше
Протягом листопада кількість пропозицій та обсяг продажу квартир та домоволодінь на вторинному ринку зменшились у порівнянні з попереднім місяцем, тоді як пропозицій квартир в оренду стало більше.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки місяця: протягом листопада виробничо-складські приміщення продовжили дешевшати
Згідно з даними ГІС "Увекон" вартість продажу виробничо-складської нерухомості зменшилась у порівнянні з жовтнем, хоча залишились при цьому на рівні середнього значення за минулі місяці 2019 року.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки місяця: на початок грудня вартість продажу торгових приміщень зменшилась на тлі росту цін на оренду
За даними ГІС "Увекон" вартість пропозицій продажу торгової нерухомості суттєво подешевшала протягом листопада, тоді як оренда приміщень цього типу на початок грудня досягла найвищого значення за 2019 рік.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки місяця: у листопаді офісна нерухомість продовжила дешевшати
Відповідно до даних ГІС "Увекон" вартість пропозицій продажу офісних приміщень продовжують зменшуватись та наблизилась до мінімального значення за 2019 рік. Оренда офісів також подешевшала протягом останніх місяців, хоча падіння цін поки далеко від найнижчого показника.
Детальніше
Нерухомість України, підсумки місяця: зима почалась підвищенням цін на домоволодіння

Згідно з даними ГІС "Увекон, на початок грудня вартість пропозицій продажу домоволодінь збільшилась у порівнянні з попереднім місяцем, хоча й залишилась меншою максимального значення, якого домоволодіння досягли у вересні.

Після повільного зниження з початку року ціни досягли свого мінімуму у серпні. Середня вартість 1 кв.м на початок осені становила 353,4 долари США, що на більше ніж 17% менше, ніж у січні. Проте наступного місяця, у вересні, вартість пропозицій помітно виросла. Середня вартість 1 кв.м досягла 424,3 долари США, що було на 2% більше, ніж попереднє найбільше значення у січні.

Детальніше
Нерухомість України, підсумки місяця: на початок грудня ціни на вторинне житло досягли максимуму за рік

За даними ГІС "Увекон" середня вартість пропозицій продажу квартир на початок грудня досягла найбільшого значення з початку 2019 року.

Після коливань протягом останніх місяців на початок грудня 2019 року середня вартість 1 кв.м вторинного житла загалом по країні досягла свого максимуму - 823,9 доларів США. Це майже на 10% більше ніж на початку року.

Детальніше
Житлова нерухомість. Найнижчі ставки по кредитам на купівлю квартир у новобудовах.

Дослідження проведено стосовно 30 найбільших українських банків. Проаналізовано умови надання кредитів на купівлю житла у новобудовах на термін 1 рік у гривні. Наведено ТОП-13 кращих кредитних програм на купівлю квартир.

Детальніше