Новини

Огляд ринку нерухомості України за місяць: листопад 2019
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за листопад 2019.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Сервіси для успішних операцій з нерухомістю. Геопортал.
Ринок є ринок, і помилок нікому не дарує. Запобігти сумним подіям чи сприяти кращому виріщенню питань допомагає систематизована інформація ринку нерухомості. Чим складніші угоди і дорожча нерухомість, тим глибшим має бути аналіз. Завдання передбачає обробку суттєвого об’єму інформації, який необхідно проаналізувати і візуалізувати щоб мати можливість зробити правильні висновки, а не махнувши на все рукою, покластися на щасливий випадок.
Детальніше
Інтерактивний звіт «Стан ринку нерухомості України». Нові можливості
До уваги користувачів сервісу "Інтерактивний звіт про стан ринку нерухомості України за даними ГІС "Увекон" та зацікавлених!

З 9 грудня 2019 року можливості інтерактивного інструменту розширено.
До набору показників, які характеризують стан ринку нерухомості та розраховуються завдяки можливостям ГІС "Увекон", включено "Ставку капіталізації".

   
Детальніше
Інтерактивний звіт «Стан ринку нерухомості України». Цінність використання.

Нагальною потребою українського бізнесу та експертного середовища стає швидкий доступ до структурованої інформації певної галузі, що регулярно оновлюється. Час вимагає впровадження нових ІТ-технологій та спеціалізованих програмних продуктів.

Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: жовтень 2019
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за жовтень 2019.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Офісна нерухомість. Тенденції. Критерії класифікації.
Офісна нерухомість один з найбільш затребуваних видів нежилої нерухомості. Даний сегмент ринку нерухомості активно розвивається не тільки у столиці, а і в інших українських мегаполісах та великих містах.
Далеко не академічним питанням є класифікація офісних центрів. Належність до того чи іншого класу використовується операторами ринку для отримання більш вигідних умов при реалізації своїх проектів.
Детальніше
Складська нерухомість. ADR-склади. Вимоги. Особливості.

Продовжучи знайомство з особливостями складських комплексів для зберігання небезпечних речовин, важливо пам’ятати, що загальні вимоги, які пред’являються до класифікації складів для складування «звичайних» вантажів щодо конструктивних особливостей, технічного оснащення, місця розташування складу, організації складського процесу залишаються чинними і до ADR-складів. Тобто поряд з класифікацією, яка використовує принцип відповідності класу небезпеки речовин, які передбачаються до зберігання на складі, залишається і класифікація, що наводилася у попередній статті.

Детальніше
Складська нерухомість. ADR-склади. Класифікація.

Країна, яка має багатогалузеву економіку інтегровану у світові процеси розділення праці не може розвиватися без використання хімічно активних та небезпечних речовин і газів. Багатопрофільне сільське господарство, виробництво будівельних матеріалів і комплектуючих для машинобудування, хімічна промисловість та інші галузі української економіки з кожним роком споживають все більше матеріалів, які при транспортуванні і зберіганні (складуванні) визначаються , як небезпечні вантажі.

Детальніше
Складська нерухомість. Холодильні та низькотемпературні склади.
Жорстка конкуренція за споживача спонукає виробників різних галузей до впровадження найсучасніших технологічних досягнень при зберіганні продукції. Це дозволяє виробляти продукцію, відмовившись від багатьох енерговитратних технологій, а також від таких видів пакування продукції, які застосовувалися усього 15-20 років тому. Виникають нові ланцюжки надходження продукції споживачеві, які потребують нових типів спеціалізованих складів.
Розглянемо більш детально характеристики складських комлексів, які у попередніх публікаціях були віділені, як складські приміщення з особливими характеристиками продукції, що зберігається.
Детальніше
Геоінформаційна система збору, аналізу, пошуку і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України – ГІС «Увекон».

ГІС «Увекон» - спеціалізована, проблемно орієнтована система, яка втілює нові якісні підходи у технологію обробки інформації, результати якої вже застосовуються для надання консалтингових послуг, прийняття управлінських рішень та аналізу, як регіональних (локальних) ринків, так і загальноукраїнських ринків нерухомого майна.

Детальніше
Складська нерухомість. Підходи до класифікації.
Основними факторами, на яких базувалися класифікації наведені у попередніх публікаціях – конструктивні особливості, технічне оснащення, місце розташування складу, організація складського процесу.
Але специфіка складських комплексів полягає у тому, що деяка частина його характеристик повинна відповідати одному класу, а інша, не менш важлива, іншому класу. І варіанти, коли більш пріоритетні характеристики відповідають більш низькому класу, неможливо виключати з практики складського ринку.
Детальніше
Проект постанови Кабінету Міністрів України. Порядок відчуження об'єктів державної власності.

Президентом України активно просуваються принципи прозорості в управлінні державною власністю. Підтримуючи політику Президента Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання відчуження об'єктів державної власності» та відповідний Порядок відчуження об'єктів державної власності.

Детальніше
Складська нерухомість. Класифікація. Склади B, C, D класу

Продовжимо знайомство з класифікацією складських приміщень. Розглянемо характеристики складів В+, В, С, D класу, що застосовуються компанією Knight Frank та характеристики складів B1, B2, C1, C2, D класу, які використовуються компанією Swiss Realty Group.

Детальніше
Підвищення ефективності роботи шляхом впровадження інтерактивних інструментів геоінформаційної системи збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України (ГІС «Увекон»).
6 серпня 2019 року у конференц-залі Академії наук України відбулася презентація Геоінформаційної системи збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України «Увекон» (ГІС «Увекон»).
Презентація зібрала спеціалістів з оцінки, фінансової сфери, ріелторів, представників зацікавлених державних та громадських організацій.
Детальніше
Складська нерухомість. Класифікація. Склади класу А.

Одна з перших проблем, яка постала на початку розвитку ринку складської нерухомості України та країн СНД – це необхідність розробки загальноприйнятої класифікації складських об'єктів. Адже надати характеристику складському комплексу для оренди, купівлі-продажу або оцінки було доволі не просто. Професійна класифікація суттєво спростила, як укладання угод, так і оцінку об'єктів в інтересах приватних компаній та державних органів.

Детальніше
Торгова нерухомість. Змінено ДБН щодо проектування, реконструкції і розширення ТЦ, ТРЦ.
01 серпня 2019 року набрали чинності зміни до ДБН В.2.2-23:2009 «Підприємства торгівлі». Зазначений документ було затверджено Наказом Мінрегіону №313 від 20.11.2018 року. Відповідно до них, знято обмеження щодо можливої висоти торговельних залів у супермаркетах, магазинах, ринках та інших підприємствах торгівлі, що будуються, та в яких здійснюється реконструкція.
Детальніше
Кошторисний консалтинг. Будівельна галузь.

Будівництво є бізнес-процесом, що поєднує постійну взаємодію забудовника, підрядника, інвестора та регулюючих органів. Для реалізації будь-якого будівельного проекту залучаються великі кошти та реалізується комплекс дій, метою яких є планове завершення будівництва та успішне введення об’єкта в експлуатацію.

Детальніше
Європейський центральний банк: ринок комерційної нерухомості наближається до більш ризикованого рівня.

Європейський центральний банк (ЄЦБ) попередив, що ринок комерційної нерухомості у масштабах ЄС наближається до рівня буму, який є ризикованим, позаяк зростає тіньовий банківський сектор. За його твердженням, зв'язки між небанківським фінансовим сектором, що є недостатньо регульованим та ринком нерухомості – накопичують нові потенційні ризики.

Детальніше
Нерухомість України. Тенденції цінових показників, II-й квартал 2019 року. Нове аналітичне дослідження.

Нове аналітичне дослідження від провідних спеціалістів компанії «Увекон», в якому аналізується стан ринку нерухомості обласних центрів України у розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво у II-у кварталі 2019 року – «Нерухомість України. Тенденції цінових показників. 2019 рік».

Детальніше
НБУ: прогноз інфляції на 2019-2021 роки, зростання економіки.
Інфляційний звіт відображає бачення Національного банку щодо поточного та майбутнього стану економіки України з акцентом на інфляційному розвитку, що є основою рішень з монетарної політики. Національний банк України публікує звіт щокварталу, починаючи з квітня 2015 року.
За інформацією НБУ інфляція знизиться до 6,3% на кінець поточного року, на початку 2020 року досягне цільового діапазону (5% ± 1 в. п.), а середньострокової цілі 5% – наприкінці 2020 року.
Упродовж цього ж періоду економіка України зростатиме стійкими темпами на рівні 3-4%.
Детальніше
Запрошуємо на презентацію: ГІС «Увекон» - нові можливості для користувача.
Запрошуємо всіх, хто вже знайомий, і хто бажає отримати інформацію про роботу Геоінформаційної системи збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України (ГІС «Увекон») на презентацію: ГІС «Увекон» - нові можливості для користувача.
Детальніше
Торгова нерухомість. Репліка 2. Орендні ставки.
У першому кварталі 2019 року прайм ставка на оренду площі у кращих торгових центрах столиці знаходиться у діапазоні - 80-110 $/кв.м.
Найвища ставка оренди секції 100-200 кв.м у найбільш успішних торгових центрах Києва за підсумками першого кварталу поточного року склала 80 $/кв.м. Спостерігаючи динаміку цього показника з 2015 року, слід відзначити його зростання. Розглянемо інформацію на завершення відповідного року. 2015 рік – 57 $/кв.м, 2016 рік – 65 $/кв.м, 2017 рік – 72 $/кв.м, 2018 рік – 75 $/кв.м.
Детальніше