Оцінка комплексу споруд та земельної ділянки Музею «Судацька фортеця»

На замовлення Національного заповідника «Софія Київська» було проведено оцінку комплексу споруд та земельної ділянки Музею «Судацька фортеця».До оцінки було визначено 59 об'єктів, що формують Комплекс споруд Музею «Судацька фортеця» Національного заповідника "Софія Київська" і розташовані на території Музею за адресою: АР Крим, 98002, м. Судак-2, Судацька фортеця. 

Також до оцінки було представлено три земельні ділянки Музею - земельні ділянки Судацької фортеці, кірхи та фонтану розташовані в південно-західній частині м. Судак.

В ході виконання робіт було здійснено аналіз матеріалів паспортів оцінюваних пам’яток, зокрема відомостей з історії , особливостей архітектури, перебудов, можливих втрат та інших важливих джерел для врахування при визначенні вартості оцінюваних об’єктів.

Робота проводилась за консультаційної підтримки фахівців Національного заповідника «Софія Київська».

При визначенні вартості об’єктів оцінки застосований витратний методичний підхід з врахуванням положень Методики грошової  оцінки пам’яток та Національних стандартів оцінки майна. Також в роботі використаний практичний досвід фахівців компанії «Увекон» викладений в посібнику «Оцінка пам’яток історії, архітектури та містобудування» (Клименко І.М., Смольнікова С.М., К.: АртЕк, 2006. - 264 стр).

До співпраці були залучені фахівці Науково-технічного центру експертизи нерухомості (складання кошторисної документації).