Деталізовані дослідження сегментів ринку нерухомості, міст та регіонів України, поглиблений аналіз складу пропозиції та динаміки цін

На замовлення Замовити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Використовувана мова: Українська, російська, англійська
Деталізовані дослідження сегментів ринку нерухомості дозволяють вирішувати більшість типових завдань, що стоять перед усіма інвестиційними, девелоперськими та ріелторськими компаніями.

По-перше, це експрес-оцінка нових майданчиків. Результат наши досліджень допоможе миттєво зробити перший висновок про приблизний рівень цін на той чи інший тип об'єкту у тому чи іншому місці.

По-друге, це оцінка конкурентного середовища, яка дозволяє доповнити приблизний рівень цін в тому чи іншому районі, розуміння кількості конкурентів, иа список компаній, які здійснюють продаж цих об'єктів.

Маючи звіт про деталізовані дослідження, досить легко і швидко можна робити короткі аналітичні довідки, маркетингові укладення.

Крім цього, результати дослідження того чи іншого сегмента ринку дозволяють провести детальний аналіз параметрів всіх конкуруючих об'єктів, що є основою для складання маркетингового завдання на проектування нового об'єкта.

Користувачами досліджень можуть бути керівники та власники компаній, що працюють на ринку нерухомості, маркетологи та аналітики таких компаній, чия робота на основі готових вихідних даних виявляється простіше і оперативніше.

Більшість компаній не мають можливості самостійно проводити дослідження всього ринку в цілому, і кожного разу збирають дані тільки з потрібних майданчиків або спираються тільки на статистику по своїх об'єктах. Наявність повного огляду того чи іншого сегмента ринку помітно спрощує вирішення всіх завдань.

Дослідження можуть бути проведені комплексно або за окремим сегментом нерухомості в одному або декільках регіонах України.