Комерційна нерухомість м. Чернігів,2018

300 грн. Купити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Дата підготовки: Жовтень 2018
Кількість сторінок: 10
Шрифт: Verdana,8
Використовувана мова: Українська
Завантажити зразок
В рамках роботи інформаційно-аналітичного центру досліджень групи компаній "Увекон" був проведений аналіз стану ринку комерційної нерухомості м. Чернігова у 3 кварталі 2018 року. 
В результаті аналізу ринку комерційної нерухомості було опрацьовано понад 400 об’єктів пропозиції продажу та оренди комерційної нерухомості.

На сьогоднішній день в місті відсутні сучасні бізнес центри. Компанії і організації, що працюють в Чернігові, орендують приміщення в адміністративних будівлях, колишніх наукових інститутах та гуртожитках. Загальна площа подібних офісних будівель міста, складає близько 21300 кв.м. 

Компанії, які не потребують великої площі, під офіси вважають за краще орендувати квартири. Всі ці офіси можна віднести до класу не вище «С» і «D» - непрофесійні офісні приміщення.

Торгова нерухомість Чернігова знаходиться лише на початкових стадіях розвитку, в місті найпоширенішими форматами є невеликі магазини і супермаркети.

В Чернігові функціонують три крупних торгових центра. Їхня загальна площа складає близько 36 000 кв.м. 

Ринок складської нерухомості Чернігова формується переважно за рахунок майнових комплексів, що залишилися з радянських часів. Під склади використовуються старі будівлі, серед яких є як невеликі приватні складські приміщення, що часто використовуються дрібними торговими підприємствами, так і переобладнані будівлі фабрик і заводів радянського зразка, що надаються в оренду за невисоку плату.