Комерційна нерухомість м.Вінниця, 2017

250 грн. Купити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Дата підготовки: Січень 2018
Кількість сторінок: 10
Шрифт: Verdana,8
Використовувана мова: Українська
В результаті аналізу ринку комерційної нерухомості було опрацьовано 280 об’єктів пропозиції продажу та оренди комерційної нерухомості в м.Вінниця станом за 4 квартал 2017 року.

У Матеріалах досліджень наведені графіки та діаграми, які дозволяють більш наглядно проілюструвати викладений матеріал та підсилити обґрунтованість висновків.

Вінниця ‑ обласний центр Вінницької області. В адміністративному відношенні Вінниця поділена на 3 райони: Староміський, Ленінський та Замостянський.Площа міста – 113,2 кв. км.

Населення. Чисельність наявного населення міста станом на 2016 рік. становила 373 тис. осіб.

Вінниця сучасний міжрегіональний промисловий,  науково-виробничий, транспортний центр України. В місті працює понад 100 промислових підприємств різної форми власності, які виготовляють широкий спектр продукції.  Найбільші з них - ДП «Завод Кристал», акціонерні товариства «Вінницький завод тракторних агрегатів», «Володарка», «Поділля», «Вінницяхліб», «Кондитерська фабрика», «Олійно-жировий комбінат», «Вінницям'ясо». Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств склала 95 тисяч осіб (без урахування малого бізнесу). В малому бізнесі задіяні майже 40%  осіб з загальної чисельності зайнятих працівників.  Щорічно в місті реєструється  понад 500 юридичних осіб та 1,5 тисячі фізичних осіб-підприємців.

Станом на 2015 рік незалежне уповноважене рейтингове агентство ​IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості м. Вінниці на рівні invA- (висока інвестиційна привабливість).

В місті функціонують близько 10 професійних Торгівельно-розважальних центрів та 5 професійних Бізнес-центрів. З огляду на це в місті відсутня достатня кількість якісних пропозицій. Протягом останніх років вибір у споживачів був не великий і продовжувалась тенденція до викупу квартир на перших поверхах з подальшим їх вилученням з житлового фонду.Пропозицію на ринку складської нерухомості переважно складають такі типи об'єктів: склади транспортно-експедиторських компаній, складські приміщення, розташовані на території підприємств, підвальні і цокольні поверхи будівель і т.п. На них припадає близько 80% об'єктів складської нерухомості міста.