"Обладнання як об'єкт оцінки"/В.Ф.Сухомлін, В.М.Шалаєв

120 грн. Купити
Галузь: Оціночна діяльність
Вид: Навчальний посібник
Дата підготовки: Грудень 2008
Кількість сторінок: 680
Використовувана мова: Російська
Завантажити зразок


Твір відомих українських фахівців в області оцінки Ведучого експерта-оцінювача Українського товариства оцінювачів В.Ф. Сухомлина та Заслуженого експерта-оцінювача Українського товариства оцінщиків В.М. Шалаєва є друге, перероблене і доповнене видання книги «Обладнання як об'єкт оцінки», що здобула свого часу увагу і повагу українських оцінювачів.

Дана книга істотно доповнена новими розділами, главами і додатками (найчастіше унікальними), які дозволять значно поглибити знання читача в питаннях методології і практики оцінки обладнання і, крім того, виводять книгу з ряду просто посібників з оцінки обладнання.

Дане видання, безумовно, буде корисним також фахівцям промислових підприємств, розробникам обладнання, студентам механічних факультетів ВНЗ.

Для осіб, які починають свій шлях в досить важкій справі оцінки, даний посібник буде корисним як підручник з оцінки обладнання, оскільки воно насичено необхідними для даної категорії оцінювачів базовими відомостями, визначеннями, описом традиційних методів і процедур оцінки.

Разом із тим, і досвідчені оцінювачі знайдуть на сторінках видання безсумнівно корисну інформацію, яка вкрай рідко, а то і зовсім не зустрічається в подібній літературі.