Житлова нерухомість м. Харків,2018

300 грн. Купити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Дата підготовки: Жовтень 2018
Кількість сторінок: 19
Шрифт: Verdana,8
Використовувана мова: Українська
Завантажити зразок
До Вашої уваги пропонується аналіз стану ринку житлової нерухомості м. Харків у 3 кварталі 2018 року. 

В результаті аналізу ринку житлової нерухомості було опрацьовано понад 48 тис. об’єктів пропозиції продажу та оренди житлової нерухомості. 

Житловий фонд м. Харкова - 31,0 млн.м2 загальної площі. У межах обласного центра розташована майже половина (49%) загальної площі житлових приміщень області. 

В середньому на одного харків’янина припадало 21,1 м2 загальної площі, мешканця області – 22,1 м2. Технічний стан житлового фонду м. Харкова характеризується високим коефіцієнтом зносу (50 %), у деяких районах міста фізичний знос перевищує 75 %. Житлова забезпеченість становить близько 20 кв. м на одну особу. 

Середня житлова забезпеченість по місту складає – 20,0 м2/чол.; у багатоквартирній забудові – 19,5 м2/чол.; в садибній забудові – 24 м2/чол. Щорічна пропозиція на вторинному ринку житла у м. Харкові складає близько 650 тис.кв.м. 

Більшу частку (60%) загального обсягу пропозиції складають квартири у багатоповерхових будинках, зведених в останні десятиріччя ХХ століття, близько 26% пропонованого житла — «хрущовки» і решту складають - квартири в старих будинках (побудовані в кінці ХIХ - першій половині ХХ століття), а також в новобудовах останніх років.