Житлова нерухомість м.Вінниця, 2017

250 грн. Купити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Дата підготовки: Січень 2018
Кількість сторінок: 9
Шрифт: Verdana,8
Використовувана мова: Українська
До Вашої уваги  пропонується аналіз стану ринку житлової нерухомості м. Вінниця за 4 кв. 2017 року.

В результаті проведених досліджень було опрацьовано 17,11 тисяч об’єктів пропозиції продажу та оренди житлової нерухомості.

У Матеріалах досліджень наведені графіки та діаграми, які дозволяють більш наглядно проілюструвати викладений матеріал та підсилити обґрунтованість висновків.

Вінниця ‑ обласний центр Вінницької області.

В адміністративному відношенні Вінниця поділена на 3 райони: Староміський, Ленінський та Замостянський.

Площа міста – 113,2 кв. км.Населення.Чисельність наявного населення міста станом на 2016 рік. становила 373 тис. осіб.

Житловий фонд міста Вінниця: загальна площа житлових приміщень усіх форм власності у місті становить 5,75 млн м².
Рівень забезпечення населення житлом становить 15,7 м² загальної площі в середньому на одного жителя.Житлово-комунальні підприємства міста утримують та обслуговують 1973 житлових будинків комунальної форми власності загальною площею 4,8 млн м². Цей житловий фонд експлуатується без проведення капітального ремонту, що перевищує граничні терміни ефективної експлуатації в 3-5 разів.

По темпам будівництва Вінниця займала одне з перших місць в Україні. Щороку здаються в експлуатацію близько 100 тисяч квадратних метрів житла.Більшість побудованого житла в Вінниці позиціонується як елітне або, в меншій мірі, бізнес – класу, тоді як попитом користується переважно житло економ класу.

В місті існує помірний дефіцит однокімнатних квартир, такий дефіцит  пов’язаний з тим, що більшість будинків міста спроектовані таким чином, що двокімнатних і трикімнатних квартир на 1,5-2% більше ніж однокімнатних. Тому ціни на однокімнатні квартири варіюються в схожих діапазонах як в популярних районах міста (центр, Вишеньки, Поділля), так і в районах з меншим попитом (Кижилів, Чехова, ГПЗ). Останні в свою чергу приваблюють покупців активним розвитком інфраструктури – транспортні розв’язки, супермаркети, соціальні об’єкти.