Шалаев Володимир Миколайович

Керуючий партнер / Генеральний директор
Заслужений експерт-оцінювач Українського товариства оцінювачів, член-кореспондент (FRICS) Британського Королівського інституту сертифікованих фахівців з нерухомості RICS, член Міжнародної федерації нерухомості FIABCI Україна та Європейської групи асоціацій оцінювачів (TEGoVA). 

Освіта вища, спеціальність «Планування народного господарства». 

Стаж практичної діяльності з оцінки – 23 роки. Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з всіх напрямків оцінки об’єктів в матеріальній формі , а також оцінки цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності. 

Був керівником і входив до складу команд, що проводили оцінку понад 50 великих компаній різноманітних галузей промисловості (металургійна, нафтопереробна, машинобудівна, гірничодобувна, харчова тощо) України, Росії, Білорусії, Грузії, Таджикистану. 

Автор і співавтор ряду книг з питань оцінки, в т.ч. «Устаткування як об’єкт оцінки», «Міжнародна практика оцінки бізнесу компанії», «Криза 2008 – 20?? Тенденції ринку нерухомості України. Реалії та прогнози», «Ринок нерухомості України 2009-2013», а також статей по аналізу ринку нерухомості, питанням оцінки нерухомості та оціночної діяльності в Україні.