Швидкий та професійний інструмент оцінки нерухомості. Хочете заощадити - користуйтеся!

Заощадити час, не заплатити зайве – природнє бажання кожної людини. Для реалізації намірів сьогодення вимагає швидкості у прийнятті рішень. А у випадку, коли мова йде про нерухомість, важливим є не тільки швидкість, а і якість рішення, тобто його кваліфікованість. Такі можливості поєднує онлайн інструмент «Калькулятор оцінювача», яким дуже легко скористатися на геопорталі групи компаній «Увекон». Щоб розпочати - варто лише пройти за посиланням, що наведено наприкінці публікації.
У роботі цього інструменту застосовується потужний, і в той же час гнучкий, арсенал методів математичної статистики. Ці методи дозволяють виявляти закономірності ринку нерухомості та робити обґрунтовані висновки і прогнози.
Великі обсяги інформації про вартість пропозицій об’єктів, що накопичені у базі даних геоінформаційної системи, дають можливість забезпечити достатню достовірність коригування по кожному ціноутворюючому фактору. А тривале співробітництво групи компаній «Увекон» з Асоціацією фахівців з нерухомості України (АСНУ) забезпечує використання накопиченої АСНУ інформації про характеристики та цінові параметри реальних угод з купівлі-продажу нерухомості. Усе це дозволяє визначити розміри коефіцієнтів «поправки на торг» для кожного обласного центру та відповідного регіону України.

Запрошуємо розпочати!