«Тіньова економіка в Україні - причини і наслідки» - тема чергового Засідання Клубу банкірів

Ернандо де Сото. Цей видатний економіст і автор відомих книжок стосовно тіньової економіки є президентом Інституту свободи і демократії, який базується в Перу. Таке авторитетне видання як журнал  «The economist» вважає цей Інститут другим за значенням центром стратегічної думки у світі.

Безумовно, немає нічого дивного в тому, що під час проведення засідання Клубу банкірів на тему «Тіньова економіка в Україні - причини і наслідки», яке відбулося 26 січня в Інституті економіки та прогнозування  Національної академії наук України, було згадано це ім’я.

Саме про Ернандо де Сото у своєму вступному слові говорив директор Інституту економіки та прогнозування  Національної академії наук України, академік Валерій Геєць, бо одна з його останніх книжок, які вмить стають бестцелерами,  називається «Загадка капіталу. Чому капіталізм перемагає тільки на Заході і зазнає поразки у решті світу». Автор нагадує, що нині світ переживає таку саме кризу, як та, через яку пройшли нинішні розвинуті країни в епоху промислової революції, коли вони самі страждали від власних «чорних» ринків, кримінальних груп, масових злиднів та шаленої неповаги до власних законів.

Завантажити повний прес-реліз.