Бібліотека професіонала

Пошук рішення:
Вид:
Рік з:
Рік до:
Галузь:
За останній:
Фільтр
"Оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності. Метод звільнення від роялті."/О.Б.Кухарська, А.А.Підлипська, А.М.Чиркін
150 грн. Купити
Галузь: Оціночна діяльність
Вид: Навчальний посібник
Дата підготовки: Грудень 2015
Кількість сторінок: 243
В книзі розглянуто правові, організаційні та методологічні питання оцінки права інтелектуальної власності в рамках застосування одного з найбільш поширених в практиці оцінки методів - методу звільнення від роялті.
Особливу увагу приділено питанням визначення ставки роялті. Наведені приклади оцінки вартості прав користування винаходами, знаками для товарів і послуг, а також оцінки упущеної вигоди.
Видання призначене для правовласників інтелектуальної власності, керівників підприємств, фахівців які практикують оцінку, і тих, хто цікавиться і прагне розібратися в процесі і результатах оцінки прав на об'єкти інтелектуальної власності, нематеріальних активів і бізнесу.
Детальніше
"Оцінка бізнесу: основи, інструментарій, практика"/Г.Б.Смирницький, А.М.Чиркін
150 грн. Купити
Галузь: Оціночна діяльність
Вид: Навчальний посібник
Дата підготовки: Грудень 2013
Кількість сторінок: 312

"Оцінка бізнесу: основи, інструментарій, практика"/Г.Б.Смирницький, А.М.Чиркін рекомендовано Фондом державного майна України практикуючим оцінювачам, викладачам і слухачам оціночних дисциплін для підготовки до іспиту за програмою базового курсу і курсу підвищення кваліфікації за напрямом «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об'єкти інтелектуальної власності », а також студентам економічних вищих навчальних закладів, співробітникам банків, інвестиційних організацій і керівникам всіх рівнів ній, зацікавлених у підвищенні вартості бізнесу та інвестиційної привабливості своїх підприємств.

Детальніше
"Нерухомі об'єкти культурної спадщини." Збірник доповідей.
Безкоштовно Завантажити
Галузь: Оціночна діяльність
Вид: Стаття
Дата підготовки: Грудень 2012
Кількість сторінок: 88

Збірник доповідей на міжнародній науково-практичній конференції "Нерухомі об'єкти культурної спадщини: інвестиції в збереження, досвід оцінки, законодавче регулювання", організованої Українським товариством оцінщиків за сприянням Національного Універститету "Львівська політехніка" у листопаді 2012 року. 

Детальніше
"Оцінка об'єктів культурної спадщини в Україні. Проблеми інвестицій"/С.М.Смольнікова
Безкоштовно Завантажити
Галузь: Оціночна діяльність
Вид: Стаття
Дата підготовки: Вересень 2012
Кількість сторінок: 12
Стаття Керівника Департаменту оцінки об'єктів культурної спадщини групи компаній «Увекон» Смольнікової Світлани в журналі "Property times" Професійно про нерухомість №10 (398), квітень 2012 р.

Детальніше
"Тенденції ринку нерухомості України: реалії та прогнози 2007-2013"
50 грн. Купити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Дата підготовки: Грудень 2012
Кількість сторінок: 240

У монографії розглянуто особливості ціноутворення на ринку нерухомості України на різних стадіях його розвитку, виявлено та проаналізовано основні детермінанти впливу на окремі сегменти ринку житлової та комерційної нерухомості, проведено структурний аналіз цін пропозиції та попиту, досліджено регіональні особливості розвитку ринку та прояву ринкових чинників у межах найзначніших міст країни в умовах об’єктивної невизначеності ринку.
Розрахована на фахівців у галузі ринку та оцінки нерухомості, співробітників кредитних установ, інвестиційних та девелоперських компаній, студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів, спеціалістів органів державного управління та місцевого самоврядування, усіх тих, хто цікавиться сучасними проблемами ринку нерухомості України.

Детальніше
"Криза 2008-20??. Тенденції ринку нерухомості України. Реалії та прогнози"
40 грн. Купити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Дата підготовки: Грудень 2009
Кількість сторінок: 198
Аналіз тенденцій розвитку ринку нерухомості в умовах економічної кризи - один із самих запитаних напрямів аналітичних досліджень сьогодення.

Дане видання містить спробу визначення тенденцій розвитку різних сегментів ринку нерухомості в регіонах України 2009-2011 років на підставі дослідження динаміки змін ціноутворюючих чинників: законодавства, економічної та демографічної ситуації. 

Детальніше
"Обладнання як об'єкт оцінки"/В.Ф.Сухомлін, В.М.Шалаєв
120 грн. Купити
Галузь: Оціночна діяльність
Вид: Навчальний посібник
Дата підготовки: Грудень 2008
Кількість сторінок: 680

Довідковий посібник присвячено науковим і прикладним проблемам оцінки обладнання. У ньому викладені основи оцінки, дається опис принципів, законодавчої бази, методик і порядку проведення оцінки. Значна увага приділена основам діагностики та оцінки технічного стану, визначення вартості монтажних, пусконалагоджувальних робіт та нестандартного обладнання, вимогам стандартів, норм, правил і інших понять, що особливо корисно для фахівців, які не мають базової технічної освіти.
Наведені довідкові матеріали корисні для практичного застосування. Для оцінювачів, співробітників страхових компаній, кредитних підрозділів банків і для фахівців з управління майном. Посібник може бути корисний співробітникам виробничих підприємств.

Детальніше
"Міжнародна практика оцінки вартості бізнесу компанії / business valuation" / В. Петренко, В.Шалаев
120 грн. Купити
Галузь: Оціночна діяльність
Вид: Навчальний посібник
Дата підготовки: Грудень 2006
Кількість сторінок: 144
Книга описує процедури проведення оцінки вартості бізнесу компанії з використанням методу дисконтування вільних грошових потоків і підготовки звітного меморандуму що склалися в міжнародній практиці .

Призначена для експертів з оцінки вартості бізнесу компаній, консультантів, фінансових аналітиків, фахівців банків і інвестиційних компаній, які займаються питаннями купівлі, продажу, злиттям компаній і фінансовими проектами. Може бути використана також викладачами і студентами вищих навчальних закладів.
Детальніше
"Оцінка пам’яток історії, архітектури та містобудування"/І.Клименко, С.Смольникова
120 грн. Купити
Галузь: Оціночна діяльність
Вид: Навчальний посібник
Дата підготовки: Грудень 2006
Кількість сторінок: 290
У посібнику "Оцінка пам’яток історії, архітектури та містобудування"/І.Клименко, С.Смольникова" розглядаються питання оцінки нерухомих об’єктів культур­ної спадщини, а саме: пам’яток історії, архітектури та містобудування.

Приділено особливу увагу стилям і напрямкам в архітектурі будинків-пам’яток, особливостям конструктивних елементів та процедурі обстеження технічного стану пам’яток.

Посібник призначений для оцінювачів, фахівців, які працюють у сфері охорони пам’яток, балансоутримувачів та користувачів пам’яток, студентів і слухачів курсів з оцінки нерухомості.
Детальніше