Історія

«Увекон» - спільне українсько-угорське підприємство створене в червні 1992 року. На той час ми були першою компанією, яка професійно надавала послуги з оцінки в Україні.

Зростання кількості клієнтів в поєднанні з накопиченим досвідом і професійним рівнем персоналу привели до створення в 2003 році Консалтингової компанії «Увекон», яка на сьогодні є головним підприємством групи «Увекон».ТОВ «Консалтингова компанія «Увекон» спеціалізується на виконанні масштабних проектів з оцінки, замовниками яких є компанії з великою кількістю підрозділів, в тому числі українських і іноземних банків з широкою мережею філій, груп компаній, роздрібних мереж, тощо. Одним з пріоритетів роботи компанії є оцінка для міжнародного аудиту.

Розвиток бізнесу зумовив необхідність забезпечення якісного обслуговування наших клієнтів в усіх регіонах країни. З цією метою створені афілійовані компанії: «Увекон плюс» (Сімферополь, АР Крим, 2005. У 2014 році, через анексію Криму, діяльність тимчасово зупинена), «Увекон Харків» (2007) та компанія «Увекон Ленд» (Київ, 2007) яка спеціалізується на оцінці земельних ділянок.

У 2006-2008 рр. відкрито філії й представництва компаній в Донецьку, Львові, Одесі, Вінниці, Кіровограді.

В 2007 розпочав роботу Інформаційно-аналітичний центр досліджень ринку нерухомості, що здійснює постійний моніторинг, аналіз і освітлення динаміки ринку нерухомості України.

У 2008 році створено спеціалізоване підприємство з оцінки об'єктів інтелектуальної власності «Увекон інтелект».

Основним принципом нашої роботи є бездоганна репутація і довіра клієнта. Керуючись міжнародними правилами ведення бізнесу, ми гарантуємо високу якість послуг, професійний підхід, неупередженість і повну конфіденційність в усьому об'ємі взаємовідносин.

Наша команда на чолі з висококваліфікованими фахівцями готова надати широкий спектр послуг за оцінкою майна і майнових прав, інвестиційному і бізнес-плануванню, аналітичним дослідженням ринку нерухомості, роботам по землеустрою.