Мурахтанова Анна Леонідівна

Керівник напрямку кошторисного консалтингу
Освіта вища, спеціальність «Промислове та цивільне будівництво».

Стаж практичної діяльності з оцінки – 16 років.

Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з оцінки об’єктів в матеріальній формі (1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.7), а також оцінки цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності (2.1, 2.2).

Виконував роботи з незалежної оцінки активів зокрема таких підприємств та часткових інтересів в підприємствах, як ТОВ НПЦ «Трубосталь», НАСК "Оранта", ПАТ «Київстар», ПрАО «Бель Шостка».

Як викладач запрошувалась для читання базового курсу лекцій з оцінки рухомого та нерухомого майна та курсів підвищення кваліфікації оцінювачів, що проводяться Дніпропетровським відділенням Українського Товариства Оцінювачів на базі ПДАБА (м.Дніпро).

Сертифікований кошторисник з 2014 року ("Кошторисна договірна справа та ведення виконавчої документації в будівельній фірмі") Аварійний комісар з 2015 року ("Діяльність з визначення причин настання страхового випадку та розміру збитків у сільському господарстві в галузі рослинництва").