Наші партнери

Центр організації та економіки міського землекористування
Центр організації та економіки міського землекористування - консалтингова фірма, заснована в 1996 році.

Основні напрямки діяльності: надання послуг суб'єктам підприємницької діяльності, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань управління та розвитку міських земель, інвестиційної діяльності, розвитку та оцінки нерухомого майна, його оподаткування; підготовка навчальних програм з приватизації, оцінці землі та інших об'єктів нерухомого майна, девелопменту.
Детальніше
Інститут економіки та прогнозування НАН України
Державна установа “Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України” є правонаступником Інституту економічного прогнозування НАН України, створеного з метою забезпечення розроблення стратегічних прогнозів і програм соціально-економічного розвитку України.

Очолює Інститут академік НАН України Валерій Михайлович Геєц.Детальніше
Українське товариство оцінювачів
Українське товариство оцінювачів створено в 1994 році як професійне громадське об’єднання фахівців в галузі оцінки.

Товариство за своїм статусом є всеукраїнською громадською організацією з обласними та територіальними відділеннями у двадцяти трьох областях України.
Детальніше
Грузинське товариство незалежних оцінщиків
Грузинське товариство незалежних оцінщиків - професійне об'єднання фахівців в області оцінки.

Метою створення товариства є об'єднання учасників ринку оціночних послуг, які здійснюють оціночну діяльність, забезпечення сприятливих умов членам товариства при здійсненні ними професійної діяльності, а також захист професійних інтересів його членів. 


Детальніше
Асоціація оціночних організацій республіки Білорусь
Асоціація є некомерційною організацією, яка об'єднує юридичних осіб і індивідуальних підприємців без утворення юридичної особи, що здійснюють оціночну діяльність, а також організації, що проводять навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації та інші форми освітньої діяльності) осіб, які здійснюють оціночну діяльність у відповідності до законодавства Республіки Білорусь. 

Сьогодні в Асоціацію входять організації, в яких працюють понад 50% від загальної кількості всіх атестованих оцінювачів республіки.
Детальніше
Форкіс-Н
Група компаній "Форкіс", до складу якої входять ТОВ фірма "Форкіс" і ПП "Форкіс-Н" почала своє існування в 1991 році з товариства з обмеженою відповідальністю фірми "ФОРКІС".

На підставі ліцензії, Генеральних угод і Сертифікатів з 1991 компанії активно працюють на ринку кнсультаціонних послуг і надають широкий спектр професійних послуг в сферах оцінки, бізнес-планування, аквізаціі, фінансового менеджменту, юридичного супроводу, аудиту.

Детальніше
Консалтингова група "КАУПЕРВУД"
Консалтингова група "КАУПЕРВУД" з 1993 року успішно здійснює свою діяльність в сфері аудиту, оцінки, фінансово-економічного аналізу, бізнес-планування, інвестиційного аналізу, юридичного супроводу, податкового консультування, ведення бухгалтерського обліку, впровадження правових інформаційних систем, консалтингу тощо. 
Детальніше
Інститут системних статистичних досліджень
Інститут системних статистичних досліджень (ІССД) – незалежний науково-дослідний та освітній центр, націлений на здійснення фундаментальних та прикладних міждисциплінарних досліджень у сфері економічної та соціальної статистики, а також у суміжних сферах знань, орієнтованих на використання сучасної методології та технології збирання, обробки, зберігання, узагальнення та поширення статистичної інформації про процеси та явища, що відбуваються в економічному й соціальному житті держави та її регіонів.


Детальніше
Олімп-консалтинг
"Олімп-Консалтинг" компанія з багаторічним досвідом співпраці з банками України, як у напрямку оцінки об'єктів застави, так і переоцінки активів банків. 
Детальніше
Центр "Бізнесінформ"
ТОВ Центр «БІЗНЕСІНФОРМ», створений в 1991, є однією із перших фірм в Україні, яка почала займатися оцінкою майна та майнових прав, починаючи з 1993 року.
Детальніше