Перша угода в нерухомості за криптовалюту в Україні

В Україні вперше продали квартиру за крипто валюту. Це перша в світі електронна трансатлантична угода з обміну нерухомості на крипто валюту Etherеum.

В Україні вперше офіційно уклали угоду з купівлі нерухомості за криптовалюту, повідомляє  Ain.ua.

"Як зазначають в Державному агентстві з питань електронного уряду, це перша в світі електронна трансатлантична угода з обміну нерухомості на криптовалюту Etherеum з використанням смарт-контракту блокчейна Etherеum. Сума угоди в еквіваленті - $ 60 000. Супроводжувала угоду юридична фірма" Юскутум ".

Перед тим, як укласти угоду через блокчейн, сторони уклали смарт-контракт. Адреса смарт-контракту відображається в договорі, який вноситься безпосередньо  до реєстру  нерухомості і в блокчейн Etherеum. Продавець і покупець на платформі Propy завізували контрактний  намір, на підставі якого криптовалюту  перевели на депозит. Після цього юристи підготували необхідні документи по угоді купівлі-продажу,  були замовлені акти оцінки нерухомості, виписані довіреності сторонам, також проведена нотаріальна угода. Після внесення до реєстру змін в праві власності з нього отримали виписку. Її, в свою чергу, занурили в систему, що дало можливість розблокувати смарт-контракт і перевести продавцеві потрібну суму.

"В майбутньому кожна людина в будь-якій країні світу зможе купувати нерухомість в будь-якій країні в електронній формі в режимі 24/7, і при цьому всі дані по угоді будуть записані в блокчейн. Покупець отримає  електронний сертифікат права власності, який буде надійно захищений технологією блокчейн . Весь процес угоди буде автоматизовано смарт-контрактом ", - зазначає видання.     

Близько місяця тому в США відбулася угода купівлі будинку за біткоіни. Про першу успішної операції з продажу житлової нерухомості за криптовалюта в Данії в 2016 році оголосив блокчейн-стартап Coinify.

Нагадаємо, раніше в Україні з’явився бот для пошуку декларацій

За даними: УНІАН