Підвищення ефективності роботи шляхом впровадження інтерактивних інструментів геоінформаційної системи збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України (ГІС «Увекон»).

6 серпня 2019 року у конференц-залі Академії наук України відбулася презентація Геоінформаційної системи збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України «Увекон» (ГІС «Увекон»).
Презентація зібрала спеціалістів з оцінки, фінансової сфери, ріелторів, представників зацікавлених державних та громадських організацій. Попри літній відпускний період, конференц-зала Академії наук була повністю заповнена.
Відкрив захід генеральний директор групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв. У своєму вступному слові пан Шалаєв розповів про передумови створення, цілі та завдання які покликана вирішувати ГІС «Увекон».
Детально про роботу інтерактивних інструментів геоінформаційної системи інформував партнер з розвитку бізнесу групи компаній «Увекон» Олександр Коробко. Демонстрація здійснювалася шляхом online роботи на порталі uvecon.ua. Зокрема було продемонстровано роботу сервісів «Геопортал», «Калькулятор оцінювача», «Інтерактивний звіт «Ринок нерухомості України», «Автоматизоване робоче місце «Аналітика».
У подальших відповідях на питання учасників заходу Володимир Шалаєв підкреслив, що інструментарій «Калькулятора оцінювача» значно прискорить та покращить якість роботи як оцінювачів, так і спеціалістів які потребують оперативного визначення вартості нерухомого майна. В той же час, сервіс дозволяє покращити контроль за достовірністю отриманих результатів.
З питання практичного застосування Інтерактивного звіту «Ринок нерухомості України» виступила заслужений експерт-оцінювач Українського товариства оцінювачів Світлана Смольнікова. Зокрема, звертаючись до присутніх спеціалістів оціночної галузі, вона звернула увагу на те, що рецензування звітів про визначення вартості майна показує іноді формальний підхід у питаннях проведення аналізу ринку нерухомості і відображення результатів досліджень у відповідному розділі звіту.
Таким чином, використання такого інструменту, як Інтерактивний звіт дозволить, з одного боку, не витрачати велику кількість часу на пошук даних, а з іншого – отримати достовірні, неупереджені дані про тенденції, що склалися на ринку у певному сегменті.
Зручне розташування конференц-зали Національної академії наук та ретельна організація презентації сприяли ефективній роботі та професійному обміну думками учасників заходу.
Розуміючи складність та широкий спектр пропонованих інформаційних продуктів компанія «Увекон» готова до індивідуальних консультацій та презентацій окремих інтерактивних інструментів зацікавленим організаціям та установам.
У разі зацікавленості в інструментах презентованих на заході, а також з питань співробітництва звертайтеся до Олександра Коробко - партнера з розвитку групи компаній «Увекон» за телефоном +38(067) 217 00 12, або на електронну адресу: korobko@uvecon.ua