Портфоліо

Детальніше
Проведення оцінки пам’яток Шевченківського національного заповідника (м. Канів, Тарасова гора)


Триває робота з визначення вартості об'єктів історико-культурної спадщини – будівель та споруд Шевченківського національного заповідника (м. Канів).

До співпраці залучені фахівці Науково-технічного центру експертизи нерухомості.

Детальніше
Визначення вартості підземних споруд, що входять до складу архітектурного комплексу Києво-Печерської Лаври

На замовлення Науково-дослідного інституту пам’яткоохоронних досліджень фахівцями "Увекон" проведена робота з визначення вартості 12 об'єктів історико-культурної спадщини – підземних споруд, що входять до складу архітектурного комплексу Києво-Печерської Лаври
Детальніше
Проведення оцінки клейнода Івана Мазепи

На замовлення Державного управління справами фахівцями групи компаній "Увекон" проведено оцінку клейнода гетьмана Івана Мазепи (медальйона-мощовика з ланцюгом).
Детальніше
Визначення ринкової вартості прав на знак для товарів і послуг «Столичная»

На замовлення Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (Концерн "Укрспирт") проведена робота по визначенню ринкової вартості прав на знак для товарів і послуг «Столичная». 
Детальніше
Оцінка будівель та споруд Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Проведена робота з визначення вартості 47 об'єктів історико-культурної спадщини – будівель та споруд, що входять до складу архітектурного комплексу Києво-Печерської Лаври.
Детальніше
Визначення ринкової вартості прав на знак для товарів і послуг "Моя семья" на території України.

На замовлення Товариства із обмеженою відповідальністю "Саланс" (Великобританія) з метою визначення можливих збитків, пов'язаних з втратою майнових прав на знак для товарів і послуг "Моя семья" проведено роботу з оцінки його ринкової вартості.
Детальніше
Визначення вартості об'єктів історико-культурної спадщини «Алупкінського палацово-паркового музею-заповідника»


Проведена робота з визначення вартості пам’яток - 75 об'єктів малих архітектурних форм Алупкінського палацово-паркового музею-заповідника, в тому числі 6 скульптур левів, 13 фонтанів, 40 одиниць мармурових ваз різних типів, половецьких скульптур, мармурових лав та візантійських колон.

Детальніше
Багаторічна співпраця з Групою компаній Orexim щодо оцінки майнових комплексів


Група компаній Orexim з 2011 року співпрацює з Групою компаній "Увекон". 

З метою відображення у фінансовій звітності для цілей МСФЗ та для використання в якості застави у банківських установах неодноразово здійснювалися роботи по оцінці майнових комплексів, що входять до складу Групи компаній Orexim.

Детальніше
Оцінка будівель , споруд та земельних ділянок Національного заповідника «Софія Київська»

На замовлення Національного заповідника «Софія Київська» проведена робота з оцінки Будинку митрополита, Трапезної церкви, Братського корпусу, Бурси, Брами Заборовського з пристінним корпусом, Келій.

Оцінювані об’єкти входять до складу одного з кращих ансамблів архітектури, являються композиційним центром історичної частини міста Києва та мають велику історичну цінність.
Детальніше
Визначення ринкової вартості прав на знак для товарів і послуг "УкрАВТО"

На замовлення відкритого акціонерного товариства "Українська автомобільна корпорація" з метою передавання прав на знак для товарів і послуг в Статутний фонд проведена робота з визначення ринкової вартості прав на знак для товарів і послуг "УкрАВТО".
Детальніше
Оцінка комплексу споруд та земельної ділянки Музею «Судацька фортеця»

На замовлення Національного заповідника «Софія Київська» було проведено оцінку комплексу споруд та земельної ділянки Музею «Судацька фортеця». 

До оцінки було визначено 59 об'єктів, що формують Комплекс споруд Музею «Судацька фортеця» Національного заповідника "Софія Київська" і розташовані на території Музею за адресою: АР Крим, 98002, м. Судак-2, Судацька фортеця. 
Детальніше
Проведення оцінки виробничих потужностей компанії Allseeds

Протягом 2014 – 2017 років проведено ряд робіт по оцінці Олійноекстракційного заводу та Терміналу по перевалці олії в порту Южний, на різних етапах будівництва комплексу.
Детальніше
Визначення вартості бізнесу та прав на об'єкти інтелектуальної власності, використані ДП НВКГ "Зоря-Машпроект"

З метою підготовки до підписання ліцензійної угоди і розподілу часток роялті було визначено ринкову вартість бізнесу та прав на об'єкти інтелектуальної власності, використані ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" Державного концерну "Укроборонпром".
Детальніше
Оцінка пам’яток архітектури Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви».

Об’єкти оцінки - Церква Архистратига Михайла (Михайлівська церква) (XVII ст.) та Церква Св. Георгія (Георгіївська церква) (ХХ ст.) знаходяться на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви».
Детальніше
Визначення ринкової вартості прав на 12 знаків для товарів і послуг, що належать НАСК "ОРАНТА"

На замовлення Відкритого акціонерного товариства Національна страхова компанія "Оранта" та з метою відчуження прав власності проведена робота з визначення ринкової вартості прав на 12 знаків для товарів і послуг, що належать НАСК "ОРАНТА".
Детальніше
Визначення залишкової відновної вартості на об'єкти інтелектуальної власності: винаходи та методичні рекомендації

На замовлення Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології (м.Одеса) з метою  відображення вартості прав на об'єкти інтелектуальної власності в балансі підприємства проведено роботу по визначенню залишкової відновної вартості на об'єкти інтелектуальної власності: винаходи та методичні рекомендації