Нерухомість м. Суми. Тенденції цінових показників у 1 кв. 2024.

650 грн. Купити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Дата підготовки: Квітень 2024
Кількість сторінок: 25
Шрифт: Verdana,8
Використовувана мова: Українська
Завантажити зразок
До Вашої уваги пропонується аналіз стану ринку нерухомості міста Суми у розрізі сегментів житлової та нежитлової нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво у 1 кварталі 2024 року.

Базою для розрахунку цінових показників ринку нерухомості є масив даних, які накопичені, структуровані, валідовані та агреговані засобами Геоінформаційної системи «Увекон». Джерелом інформації є дані з оголошень про фізичні, технічні та цінові характеристики об'єктів нерухомості, які в автоматичному режимі збираються з більше ніж 130 сайтів агенцій. Актуалізація бази здійснюється не рідше ніж раз на місяць.

Побудова статистичної моделі для розрахунку вартісних та інших показників, присутніх у даному огляді, візуалізація схем, діаграм та таблиць здійснюється шляхом застосування до бази даних ГІС "Увекон" інструменту наскрізної аналітики - Microsoft Power BI.

Звіт містить дані про вартісні показники ринку нерухомості міста у доларах США за квадратний метр (сотку для земельних ділянок). Інформація агрегована за квартал та представлена у розрізі сегментів ринку, розмірності об'єктів, типу операції (продаж, оренда), територіальних одиниць (адміністративних районів, сільських та селищних рад) які входять до складу міської ради згідно КОАТУУ (Державний класифікатор об'єктів адміністративно територіального устрою України). Крім цього, до Вашої уваги пропонуються актуальні дані про усереднені показники коефіцієнтів торгу, термінів ринкової експозиції та ставки капіталізації, розраховані для сегментів ринку територіальної одиниці, яка досліджувалася.

У звіті представлена ціна пропозиції, яка може відрізнятися від реальної ціни угоди в більше або меншу сторону.