Виклики та досягнення у банківському секторі України: підсумки 2017 року і прогнози на 2018

Керуючий партнер - генеральний директор групи компаній "Увекон" Шалаєв В.М. прийняв участь у засіданні Клубу банкірів яке відбулося 27 лютого 2018 року в Посольстві Республіки Болгарія в Україні та мало тему: «Виклики та досягнення у банківському секторі України: підсумки 2017 року і прогнози на 2018». 

Відкрив засідання Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні пан Красимір Мінчев, який розповів про співпрацю між Україною та Болгарією на сучасному етапі, а також про міжнародні заходи, які присвячені головуванню Болгарії в ЄС. Антоній Переновськи, радник з економічних питань Посольства  Республіки Болгарія в Україні детально проаналізував нинішню економічну співпрацю між Україною та Болгарією та ті можливості, які відкриваються у цьому напрямку між обома країнами.

З привітальним словом до учасників засідання звернулися також голова Ради Клубу банкірів Людмила Мостова та президент Міжнародного трейд-клубу, радник з економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Лю Цзюнь. 

Заступник начальника управління – начальник відділу досліджень системних ризиків Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Микола Остролуцикий ознайомив присутніх зі своєю презентацією на тему: «Зміна банківського ландшафту в 2017 році». 

Наталія Шелудько, завідуюча відділом грошово-кредитних відносин Інституту економіки та прогнозування НАН України, доктор економічних наук, професор та Владислав Зимовець, завідувач відділу фінансів реального сектору Інституту економіки та прогнозування НАН України, доктор економічних наук підготували презентацію на тему: «Банківський сектор: підсумки реформ». 

Велику увагу учасників спільного засідання Клубу банкірів і Міжнародного трейд-клубу в Посольстві Республіки Болгарія в Україні викликав виступ ІІІ Президента України, колишнього Голови Національного банку Віктора Ющенка, в якому він поділився своїм баченням актуальних питань сучасного банківського життя. 

Переглянути повний прес-реліз можливо за посиланням.