News

Нерухомість України, лютий 2020: вартість продажу торгової нерухомості збільшилась, оренда подешевшала
Вартість пропозицій продажу торгової нерухомості у доларах США загалом по Україні протягом лютого виросла до максимального показника за минулі 12 місяців, тоді як оренда приміщень під магазини зменшилась у порівнянні з минулим місяцем.
Detail
Нерухомість України, лютий 2020: обсяг ринку офісної нерухомості помітно збільшився
Протягом лютого 2020 року кількість пропозицій продажу та оренди офісних приміщень та їхній обсяг загалом по Україні та майже в усіх регіонах значно збільшились у порівнянні з січнем.
Detail
В Черкаській області у 2019 році подешевшали офіси та торгові приміщення та подорожчали промислово-складські
В 2019 році в Черкаській області зменшилась вартість продажу офісної та торгової нерухомості та збільшилась вартість оренди приміщень цього типу. Для промислово-складської нерухомості виросла вартість продажу, тоді як оренда цього сегменту зменшилась.
Detail
В Хмельницькій області у 2019 році збільшилась вартість офісної та торгової нерухомості
В 2019 році в Хмельницькій області збільшилась вартість продажу та оренди офісної та торгової нерухомості. Для промислово-складської нерухомості виросла вартість продажу, тоді як оренда цього сегменту зменшилась.
Detail
В Херсонській області у 2019 році з комерційної нерухомості в усьому регіоні подорожчала лише торгова
В 2019 році в Херсонському регіоні подорожчала вартість продажу офісної нерухомості в області, промислово-складської в Херсоні та торгової і в області, і в обласному центрі. Оренда виросла для всіх сегментів комерційної нерухомості за виключенням торгової в області.
Detail
Overview of the Ukrainian real estate market for the month: February 2020
The report contains data on the price indices for the transactions of sale, lease of residential and commercial real estate for the month, as well as the dynamics of prices in the current year. Information about the cost per square meter is presented in local currency and U.S. dollars. Aggregation of indicators carried out in Ukraine in General and in the context of its regions.

Information is freely available, registration on the portal is not required.
Detail
В Тернопільській області у 2019 році виросла вартість офісний та торгових приміщень
В 2019 році в Тернопільській області вартість продажу збільшилась для офісної та торгової нерухомості та зменшилась для промислово-складської. Оренда виросла для всіх сегментів комерційної нерухомості.
Detail
В Тернопільській області у 2019 році виросла вартість квартир на тлі здешевшання домоволодінь
В Тернопільській області у 2019 році вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку збільшилась і в області, і в обласному центрі, тоді як ціни на домоволодіння знизились в області та залишились незмінними у Тернополі.
Detail
В Сумській області у 2019 році подешевшала офісна та торгова нерухомість
В 2019 році в Сумській області вартість продажу офісної та торгової нерухомості зменшилась, тоді як промислово-складські приміщення подорожчали. Оренда подорожчала в усіх сегментах комерційної нерухомості.
Detail
В Рівненській області у 2019 році вартість комерційної нерухомості виросла
В 2019 році в Рівненській області збільшилась вартість продажу в усіх сегментах комерційної нерухомості та оренда офісної та торгової. Оренда приміщень під виробництво та склади подорожчала в області та подешевшала у Рівному.
Detail
В Рівненській області у 2019 році житлова нерухомість переважно подорожчала
В Рівненській області у 2019 році вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку збільшилась в усьому регіоні. Домоволодіння подорожчали лише в Рівному на тлі зниження цін на них в області.
Detail
В Полтавській області у 2019 році квартири подорожчали на тлі зниження цін на домоволодіння
В Полтавській області у 2019 році виросла вартість продажу та оренди квартир на вторинному ринку. Ціна на домоволодіння знизились в області та виросла на відсоток в обласному центрі.
Detail
В Миколаївській області у 2019 році з комерційної нерухомості подорожчали лише офіси
В Миколаївській області вартість продажу офісної нерухомості виросла в усьому регіоні. Торгові приміщення подорожчали лише у Миколаєві. Промислово-складська нерухомість подешевшала і в області, і в обласному центрі. Водночас за минулий рік оренда збільшилась в усіх сегментах комерційної нерухомості.
Detail
В Миколаївській області у 2019 році ціни на квартири виросли, а на домоволодіння зменшились
В Миколаївській області у 2019 році вартість продажу та оренди квартир на вторинному збільшилась.  Домоволодіння подешевшали лише в області на тлі незначного росту цін на приватні будинки у Миколаєві.
Detail