Новини
Шановні колеги!
На численні запити фахівців-оцінювачів повідомляємо наступне.
Накопичення та обробка інформації про зміст оголошень продажу та оренди об'єктів нерухомості геоінформаційною системою "Увекон" здійснювалося щомісячно та безперервно протягом усього першого півріччя 2022 року.
На цій зустрічі обговорювались питання розвитку ІТ-індустрії та запуску спеціального правового й податкового режиму «Дія City». Також були презентовані нові цифрові послуги для громадян на порталі «Дія».
Під час даного заходу, Президент Групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв провів цілий ряд продуктивних зустрічей і обговорень з актуальних питань щодо запровадження інноваційних цифрових технологій у різних галузях, а такожу сфері розвитку геоінформаційних систем та оціночної діяльності. В процесі зустрічей, усі запрошені обговорили та узгодили плани стосовно подальшої майбутньої співпраці.
Після невеликої перерви в офісі компанії «Увекон» відновилось проведення навчальних семінарів для співробітників компанії.
Шановні друзі!
На численні прохання наших партнерів, клієнтів 03.11.2021 відбудеться розширена Web-презентація Геоінформаційної системи "Увекон", на якій буде представлена її архітектура, структура, засоби та методи які застосовуються при обробці інформації, детально розказано про сервіси які побудовані на базі системи.
https://www.uvecon.ua/ua/kalkulyator-otsinyuvacha.html
Щиро запрошуємо приєднатися до події та готувати Ваші питання, зауваження, пропозиції щодо роботи системи. Адже, на нашу думку, застосування автоматизованих систем в роботі оцінювачів, рієлторів, банків, наявний онлайн інструментарій для аналізу ринку нерухомості це, як ніколи, дуже актуальні питання.
Доповідач: партнер з розвитку бізнесу Олександр Коробко
Презентація відбудеться у форматі ZOOM конференції.
Початок о 11.00, 03.11.2021
Реєстрація розпочнеться о 10.30
Підключитися до конференції Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/82925229457?pwd=cCtDZDNDZm1Zb3p5NTIrTzN5djQ2QT09
Ідентифікатор конференції: 829 2522 9457
Код доступа: 059883
Президент ТОВ «Консалтингова компанія «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у конференції Building&Constructions forum 3.0 «Зростання галузі: нове законодавство, сучасні технології та новий зміст», куди були запрошені народні депутати, представники комітетів ВРУ, міністри та їх заступники, керівники будівельних та девелоперських компаній, виробників будматеріалів, архітекторів, інженерів, консультантів, маркетологів та спеціалістів суміжних сфер, банківський істеблішмент, відомі аналітики та інші спеціалісти, що залучені до сфери нерухомості та будівництва.
Про це свідчать результати дослідження вторинного ринку нерухомості України, проведеного Асоціацію фахівців з нерухомості (рієлторів) України спільно з Геоінформаційним порталом “Увекон”.
Надання послуг банкам України - це один з пріоритетних напрямків групи компаній «Увекон». Результатом багаторічної співпраці з банками України (з 1994 року) є ексклюзивний досвід виконання масштабних проектів, в тому числі для банків з широкою мережею філій.
На сьогодні наявність інструментарію та сервісів автоматичного визначення ринкової вартості майна дозволяє нам пропонувати банкам України допомогу у вирішенні нових завдань контролю за оцінкою майна, визначених Положенням про організацію системи управління ризиками в банках України та банківських групах, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 11.06.2018 № 64 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 64, джерело доступу https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0064500-18#Text).
Первинний ринок житла інвестиційно привабливий лише у 8-ми, а вторинний ринок - у 14-ти обласних центрах України, - результати дослідження ГІС “Увекон”.
Первинний ринок житла інвестиційно привабливий у 8-ми, натомість вторинний ринок - у 14-ти обласних центрах України.
Про це, спираючись на дослідження “Інвестиційна привабливість житлової нерухомості в регіонах України”, проведене Геоінформаційним порталом “Увекон”, розповів Роман Шепетько, інвестиційний аналітик ГІС “Увекон”.
За підсумками липня ціни на домоволодіння зросли в середньому на 6,3%, а земельні ділянки під забудову додали в ціні 7,2%.
В той же час по Україні офісна нерухомість, виставлена на продаж, додала в ціні більш як 18,5%, вартість оренди офісів зросла на 14,1%.
З більш детальною інформацією про підсумки липня на ринку нерухомості в усіх регіонах країни можна ознайомитися тут: (https://www.uvecon.ua/ua/product-oglyad-rinku-neruhomosti-ukrayini-za-9-2.html).
16 серпня 2021 року відкрилась виставка «Раритети Української козацької держави – Гетьманщини» у Софійському соборі, у Києві. Серед раритетів української козацької держави був представлений клейнод (медальйон-мощовик з ланцюгом) Івана Мазепи (нім. Kleinod — скарб, коштовність) – знак гідності глави Української держави.
Це один з не багатьох атрибутів Голови Української Народної Республіки, який після проголошення незалежності всенародно був переданий обраному президенту Леоніду Кравчуку і урядові незалежної України 24 серпня 1992 року і дійшов до нашого часу як символ спадковості державотворчих устремлінь.
Із січня по червень 2021 року у найбільших містах України - Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові - середня вартість квартир на вторинному ринку зросла на 6,4-9%.
Про це свідчать результати дослідження вторинного ринку України, проведеного Асоціацію фахівців з нерухомості (рієлторів) України спільно з Геоінформаційним порталом “Увекон”.
Колектив групи компаній «Увекон» вітає свого генерального директора Володимира Шалаєва і бажає йому творчого натхнення, велетенського здоров’я, незмінного почуття гумору!
Шановний Володимире Миколайовичу! Ви керуєте нашою компанією з самого першого дня її існування. Ми пишаємось, що для Вас «Увекон» є цінним здобутком Вашого професійного досвіду. За ці роки Ви проявили себе як талановитий і досвідчений фахівець, який приділяє увагу всім працівникам без винятку. Це справжнє задоволення працювати під керівництвом такого професіонала, як Ви, такого чуйної і надійної людини. Спасибі Вам за все, ми вас дуже любимо і цінуємо!
Упродовж 2021 року середня вартість приватних будинків у доларовому еквіваленті залишається на стабільному рівні, - ГІС “Увекон”
Про це, спираючись на проведене дослідження ГІС “Увекон”, заявив партнер із розвитку бізнесу компанії “Увекон” Олександр Коробко.
Він акцентував увагу на тому, що станом на початок липня середня вартість приватних садиб в Україні становить 474,7 $/м2.“З початку 2021 року цінова ситуація на ринку приватних будинків мала 2 ключових сплески. Якщо в березні 2021 середні ціни збільшилися на 5,6% до 496,1 $/м2, то в червні відбулось зниження вартості приватних садиб в середньому на 4,8% до 474,7 $/м2”, - зазначив експерт.
У вересні рівень пропозиції земель сільськогосподарського призначення може зрости в 1,5-2 рази, - ГІС “Увекон”.
Про це заявив партнер із розвитку бізнесу компанії “Увекон” Олександр Коробко.
Введений в дію сервіс ФДМУ електронного визначення оціночної вартості викликав просто шквал емоцій і в обговореннях на всіляких зустрічах, і в ЗМІ.
У більшості обговорень, і зокрема, семінарі "Новий сервіс автоматичної оцінки нерухомості", який був проведений 16 липня керівництвом ФДМУ, я приймав активну участь.
Володимир Шалаєв. Генеральний директор групи компаній "Увекон"
До вересня 2021 року доступ до геоінформаційної системи ГІС Увекон з оцінки об’єктів нерухомості буде безкоштовною.
Про це повідомив генеральний директор компанії «Увекон» Володимир Шалаєв.
Експерт пояснив таке рішення тим, що за перший тиждень роботи сервісу послуги електронного визначення оціночної вартості Фонду державного майна України, почастішали звернення громадян до інших існуючих автоматизованих систем.
На українському ринку оцінки допустима розбіжність у визначенні вартості для типових об’єктів нерухомості складає близько 15%.
Про це заявив генеральний директор групи компаній “Увекон” Володимир Шалаєв.
На його погляд, головною причиною наявної різниці в оцінці є якість застосованих для розрахунку ціни інформаційних ресурсів.
“Автоматизація оцінки - це дуже кропіткий процес, який вимагає не лише грошових і часових витрат, а й глибокого розуміння процесу ціноутворення, аналізу рівня попиту та пропозиції, грамотного технічного завдання для розробників тощо”, - розповів експерт.
Дослідження містять в собі дані про вартісні показники ринку нерухомості міста у доларах США за квадратний метр (сотку для земельних ділянок). Інформація агрегована за квартал та представлена у розрізі сегментів ринку, розмірності об'єктів, типу операції (продаж, оренда), територіальних одиниць (адміністративних районів, сільських та селищних рад) які входять до складу міської ради згідно КОАТУУ.