Новини

ГІС "Увекон" працює безперервно

Шановні колеги!

На численні запити фахівців-оцінювачів повідомляємо наступне.

Накопичення та обробка інформації про зміст оголошень продажу та оренди об'єктів нерухомості геоінформаційною системою "Увекон" здійснювалося щомісячно та безперервно протягом усього першого півріччя 2022 року.

Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: квітень 2022
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за квітень 2022.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Участь у Diia.Summit
Diia.Summit ШалаєвСьогодні в Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся Diia.Summit за участю Президента України Володимира Зеленського.

На цій зустрічі обговорювались питання розвитку ІТ-індустрії та запуску спеціального правового й податкового режиму «Дія City». Також були презентовані нові цифрові послуги для громадян на порталі «Дія».

Під час даного заходу, Президент Групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв провів цілий ряд продуктивних зустрічей і обговорень з актуальних питань щодо запровадження інноваційних цифрових технологій у різних галузях, а такожу сфері розвитку геоінформаційних систем та оціночної діяльності. В процесі зустрічей, усі запрошені обговорили та узгодили плани стосовно подальшої майбутньої співпраці.
Детальніше
Президент Групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у зборах АУБ
Президент Увекон прийняв участь в засіданні АУБПрезидент Групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у зборах учасників Асоціації Українських Банків. На святковій церемонії було підбито підсумки минулого року, а також усі присутні обговорили плани на 2022 рік та нові вектори майбутньої співпраці...
Детальніше
Президент ТОВ «Консалтингова компанія «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у святковій церемонії нагородження IX Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021
Президент ТОВ «Консалтингова компанія «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у святковій церемонії церемонія нагородження IX Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021Президент ТОВ «Консалтингова компанія «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у святковій церемонії нагородження IX Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021, яка була організована Конфедерацією будівельників України. Всеукраїнська будівельна премія IBUILD – це одна з найголовніших премій України, яка вручається представникам будівельної галузі, зокрема, найкращим будівельним і девелоперським компаніям, які активно працюють на будівельному ринку й застосовують нові технології та інновації.
Детальніше
В центральному офісі компанії «Увекон» в рамках корпоративного навчання співробітників пройшов семінар, присвячений актуальним питанням оцінки

Після невеликої перерви в офісі компанії «Увекон» відновилось проведення навчальних семінарів для співробітників компанії.

Керівництву компаній, що цінують свою репутацію, добре відомо, як важливо підтримувати високий рівень компетентності співробітників і відповідно ефективність бізнесу. Тому, вже більше десяти років тому ми вибрали для себе ефективний, і що важливо, безкоштовний спосіб підвищення кваліфікації персоналу. Це так зване  навчання "своїми силами"  з урахуванням наявності у складі компанії лекторів базових курсів оцінювачів. Крім того, завжди готові підключитися до занять наші головні фахівці, "озброєні" практикою щоденного обміну досвіду з колегами.
Детальніше
Web-презентація Геоінформаційної системи Увекон

Шановні друзі!

На численні прохання наших партнерів, клієнтів 03.11.2021 відбудеться розширена Web-презентація Геоінформаційної системи "Увекон", на якій буде представлена її архітектура, структура, засоби та методи які застосовуються при обробці інформації, детально розказано про сервіси які побудовані на базі системи.
https://www.uvecon.ua/ua/kalkulyator-otsinyuvacha.html

Крім цього, ми представимо нові можливості популярного сервісу «Калькулятор оцінювача SIMPLE».  

Щиро запрошуємо приєднатися до події та готувати Ваші питання, зауваження, пропозиції щодо роботи системи. Адже, на нашу думку, застосування автоматизованих систем в роботі оцінювачів, рієлторів, банків, наявний онлайн інструментарій для аналізу ринку нерухомості це, як ніколи, дуже актуальні питання.

Доповідач: партнер з розвитку бізнесу Олександр Коробко

Презентація відбудеться у форматі ZOOM конференції.


Початок
о 11.00, 03.11.2021

Реєстрація розпочнеться о 10.30


Підключитися до конференції Zoom:

https://us02web.zoom.us/j/82925229457?pwd=cCtDZDNDZm1Zb3p5NTIrTzN5djQ2QT09

 

Ідентифікатор конференції: 829 2522 9457

Код доступа: 059883

Детальніше
Представники компанії «Увекон прийняла участь у конференції Building&Constructions forum 3.0 «Зростання галузі: нове законодавство, сучасні технології та новий зміст»

Президент ТОВ «Консалтингова компанія «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у конференції Building&Constructions forum 3.0 «Зростання галузі: нове законодавство, сучасні технології та новий зміст», куди були запрошені народні депутати, представники комітетів ВРУ, міністри та їх заступники, керівники будівельних та девелоперських компаній, виробників будматеріалів, архітекторів, інженерів, консультантів, маркетологів та спеціалістів суміжних сфер, банківський істеблішмент, відомі аналітики та інші спеціалісти, що залучені до сфери нерухомості та будівництва.

Детальніше
За липень-серпень вартість житла в обласних центрах України зросла на 2,5%, - дослідження АФНУ і “Увекон”
За липень-серпень 2021 року середня вартість квартир на вторинному ринку в обласних центрах України зросла на 2,5%: з 906 дол / м2 до 929 дол / м2. При цьому ціни на 1-кімнатні квартири збільшилися в середньому на 2,9% (із 930 дол / м2 до 957 дол / м2), вартість 2-кімнатних квартир зросла в середньому на 2,6% (із 863 дол / м2 до 886 дол / м2), ціни на 3-кімнатні квартири додали 2,1% (із 860 дол / м2 до 879 дол / м2), вартість 4-кімнатних квартир збільшилася в середньому на 1,7% (із 1206 дол / м2 до 1227 дол / м2).

Про це свідчать результати дослідження вторинного ринку нерухомості України, проведеного Асоціацію фахівців з нерухомості (рієлторів) України спільно з  Геоінформаційним порталом “Увекон”.
Детальніше
Курси з «Оцінки активів для цілей МСФЗ»
Курси з оцінки для цілей МСФЗПротягом 30.08.2021 – 06.10.2021 директор ТОВ «Увекон Харків» Чиркін Андрій Миколайович спільно із ТОВ «Аль-Терра» – Міжнародним центром підвищення кваліфікації фахівців у сфері бухгалтерії та фінансів проводять курси з «Оцінки активів для цілей Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ)». Серед присутніх є фахівці з Узбекистану, Киргизстану, Казахстану, Грузії та України.
Детальніше
Увекон прийняла участь у зустрічі BUSINESS CLUB КБУ
Президент ТОВ «Консалтингова компанія «Увекон» Володимир Шалаєв прийняв участь у зустрічі BUSINESS CLUB КБУ. АНАЛІТИКА. ТЕХНОЛОГІЇ. НОВІ МОЖЛИВОСТІ, де були присутні представники українського будівельного бізнесу, юристи та представники логістичного і консалтингового секторів.
Детальніше
З 2018 по 2020 роки середня вартість житла на вторинному ринку України зросла на 11,9%, - результати дослідження ГІС “Увекон”
З 2018 по 2020 роки середня вартість житла на вторинному ринку України зросла на 11,9% до 856,1 дол / м2. За вказаний період 1-кімнатні квартири в доларовому еквіваленті подорожчали на 14,8%, 2-кімнатні - на 10,8%, 3-кімнатні - на 11,4%, 4-кімнатні - на 10,5%.

Про це йдеться в дослідженні Вартість житла на вторинному ринку України в 2018-2020 роках”, що проведене Геоінформаційним порталом “Увекон”.
Детальніше
Сучасні можливості надання послуг банкам України

Надання послуг банкам України - це один з пріоритетних напрямків групи компаній «Увекон». Результатом багаторічної співпраці з банками України (з 1994 року) є ексклюзивний досвід виконання масштабних проектів, в тому числі для банків з широкою мережею філій.

На сьогодні наявність інструментарію та сервісів автоматичного визначення ринкової вартості майна дозволяє нам пропонувати банкам України допомогу у вирішенні нових завдань контролю за оцінкою майна, визначених Положенням про організацію системи управління ризиками в банках України та банківських групах, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 11.06.2018 № 64 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 64, джерело доступу  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0064500-18#Text).

Детальніше
Первинний ринок житла інвестиційно привабливий лише у 8-ми, а вторинний ринок - у 14-ти обласних центрах України

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий лише у 8-ми, а вторинний ринок - у 14-ти обласних центрах України, - результати дослідження ГІС “Увекон”.

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий у 8-ми, натомість вторинний ринок - у 14-ти обласних центрах України.

Про це, спираючись на дослідження “Інвестиційна привабливість житлової нерухомості в регіонах України”, проведене Геоінформаційним порталом “Увекон”, розповів Роман Шепетько, інвестиційний аналітик ГІС “Увекон”.

Детальніше
Стрімке здорожчання квартир та стрибок цін на оренду. Що відбулося на ринку нерухомості України в липні?
За підсумками липня в більшості сегментів ринку нерухомості України відбулося зростання цін. Так на вторинному ринку житла, після періоду відносної стабільності цін, що тривав з квітня по червень, у липні квартири, виставлені на продаж, подорожчали в середньому майже на 7,9%. А в сегменті оренди ціни зросли на 11,3%.

За підсумками липня ціни на домоволодіння зросли в середньому на 6,3%, а земельні ділянки під забудову додали в ціні 7,2%.

В той же час по Україні офісна нерухомість, виставлена на продаж, додала в ціні більш як 18,5%, вартість оренди офісів зросла на 14,1%.

З більш детальною інформацією про підсумки липня на ринку нерухомості в усіх регіонах країни можна ознайомитися тут: (https://www.uvecon.ua/ua/product-oglyad-rinku-neruhomosti-ukrayini-za-9-2.html).
Детальніше
Клейнод-мощовик Івана Мазепи

Клейнод Івана Мазепи16 серпня 2021 року відкрилась виставка «Раритети Української козацької держави – Гетьманщини» у Софійському соборі, у Києві. Серед раритетів української козацької держави був представлений клейнод (медальйон-мощовик з ланцюгом) Івана Мазепи (нім. Kleinod — скарб, коштовність) – знак гідності глави Української держави.

Це один з не багатьох атрибутів Голови Української Народної Республіки, який після проголошення незалежності всенародно був переданий обраному президенту Леоніду Кравчуку і урядові незалежної України 24 серпня 1992 року і дійшов до нашого часу як символ спадковості державотворчих устремлінь.

Детальніше
За перше півріччя вартість квартир в найбільших містах України зросла на 6,4-9%
За перше півріччя вартість квартир в найбільших містах України зросла на 6,4-9%, - дослідження АФНУ і “Увекон”

Із січня по червень 2021 року у найбільших містах України - Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові - середня вартість квартир на вторинному ринку зросла на 6,4-9%. 

Про це свідчать результати дослідження вторинного ринку України, проведеного Асоціацію фахівців з нерухомості (рієлторів) України спільно з  Геоінформаційним порталом “Увекон”.
Детальніше
З днем незалежності Україно!
Нещодавно відбулось урочисте засідання Американської торговельної палати в Україні (ACC – American Chamber of Commerce in Ukraine), присвячене 30-й річниці проголошення незалежності України.  В урочистому засіданні прийняли участь представники національних та іноземних компаній з різних секторів економіки України, а також запрошені гості з ряду споріднених міжнародних організацій. На урочистому засіданні ACC був присутнім і генеральний директор групи компаній «Увекон» Володимир Шалаєв.
Детальніше
Привітання з днем народження для генерального директора групи компаній "Увекон" Шалаєва Володимира

Колектив групи компаній «Увекон» вітає свого генерального директора Володимира Шалаєва і бажає йому творчого натхнення, велетенського здоров’я, незмінного почуття гумору!

Шановний Володимире Миколайовичу! Ви керуєте нашою компанією з самого першого дня її існування. Ми пишаємось, що для Вас «Увекон» є цінним здобутком Вашого професійного досвіду. За ці роки Ви проявили себе як талановитий і досвідчений фахівець, який приділяє увагу всім працівникам без винятку. Це справжнє задоволення працювати під керівництвом такого професіонала, як Ви, такого чуйної і надійної людини. Спасибі Вам за все, ми вас дуже любимо і цінуємо!

Детальніше
Упродовж 2021 року середня вартість приватних будинків у доларовому еквіваленті залишається на стабільному рівні, - ГІС “Увекон”

Упродовж 2021 року середня вартість приватних будинків у доларовому еквіваленті залишається на стабільному рівні, - ГІС “Увекон”

Про це, спираючись на проведене дослідження
ГІС “Увекон”, заявив партнер із розвитку бізнесу компанії “Увекон” Олександр Коробко.


Він акцентував увагу на тому, що станом на початок липня середня вартість приватних садиб в Україні становить 474,7 $/м2.“З початку 2021 року цінова ситуація на ринку приватних будинків мала 2 ключових сплески. Якщо в березні 2021 середні ціни збільшилися на 5,6% до 496,1 $/м2, то в червні відбулось зниження вартості приватних садиб в середньому на 4,8% до 474,7 $/м2”, - зазначив експерт.
Детальніше
У вересні рівень пропозиції земель сільськогосподарського призначення може зрости в 1,5-2 рази

У вересні рівень пропозиції земель сільськогосподарського призначення може зрости в 1,5-2 рази, - ГІС “Увекон”.


Про це заявив партнер із розвитку бізнесу компанії “Увекон” Олександр Коробко.
Детальніше
До питань про новий онлайн-сервіс Фонду державного майна

Введений в дію сервіс ФДМУ електронного визначення оціночної вартості викликав просто шквал емоцій і в обговореннях на всіляких зустрічах, і в ЗМІ.

У більшості обговорень, і зокрема, семінарі "Новий сервіс автоматичної оцінки нерухомості", який був проведений 16 липня керівництвом ФДМУ, я приймав активну участь.

Володимир Шалаєв. Генеральний директор групи компаній "Увекон"

Детальніше
Група компаній «Увекон» зробить доступ до експрес-оцінки об’єктів нерухомості безкоштовним

До вересня 2021 року доступ до геоінформаційної системи ГІС Увекон з оцінки об’єктів нерухомості буде безкоштовною.


Про це повідомив генеральний директор компанії «Увекон» Володимир Шалаєв.


Експерт пояснив таке рішення тим, що за перший тиждень роботи сервісу послуги електронного визначення оціночної вартості Фонду державного майна України, почастішали звернення громадян до інших існуючих автоматизованих систем.
Детальніше
Допустима розбіжність у визначенні вартості для типових об’єктів нерухомості складає близько 15%

На українському ринку оцінки допустима розбіжність у визначенні вартості для типових об’єктів нерухомості складає близько 15%.

Про це заявив генеральний директор групи компаній “Увекон” Володимир Шалаєв. 


На його погляд, головною причиною наявної різниці в оцінці є якість застосованих для розрахунку ціни інформаційних ресурсів.     


Автоматизація оцінки - це дуже кропіткий процес, який вимагає не лише грошових і часових витрат, а й глибокого розуміння процесу ціноутворення, аналізу рівня попиту та пропозиції, грамотного технічного завдання для розробників тощо”, - розповів експерт.

Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: травень 2021
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за травень 2021.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: квітень 2021
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за квітень 2021.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше
Оцінка нерухомості за 30 секунд
Шановні партнери, колеги, друзі, щиро вітаємо Вас зі світлим святом Великодня!!! На цю честь даруємо можливість протягом травня безоплатно та без реєстрації скористатися можливостями онлайн сервісу "Експрес оцінки нерухомості".

Даний інструмент є спрощеною версією "Калькулятора оцінювача" та передбачає повністю автоматизований процес визначення ймовірної вартості об'єкта нерухомості на підставі його географічного розташування та набору основних характеристик. Результат розрахунку враховує коригування на ціноутворюючі фактори та розмір "коефіцієнта торгу", актуалізований станом на 1 березня поточного року.
Детальніше
До уваги фахівців пропонується аналітичний звіт: "Стан ринку нерухомості в містах - регіональних центрах України за 1 кв. 2021 року".

Дослідження містять в собі дані про вартісні показники ринку нерухомості міста у доларах США за квадратний метр (сотку для земельних ділянок). Інформація агрегована за квартал та представлена у розрізі сегментів ринку, розмірності об'єктів, типу операції (продаж, оренда), територіальних одиниць (адміністративних районів, сільських та селищних рад) які входять до складу міської ради згідно КОАТУУ.

Детальніше
Огляд ринку нерухомості України за місяць: березень 2021
До уваги фахівців та зацікавлених осіб пропонується Огляд стану ринку нерухомості України за березень 2021.

Звіт містить дані про цінові показники по операціях продажу, оренди житла та комерційної нерухомості за місяць, а також динаміку цін протягом поточного року. Інформація про вартість квадратного метра представлена у гривні та доларах США. Агрегація показників здійснена в цілому по Україні та у розрізі її регіонів.

Інформація знаходиться у вільному доступі, реєстрація на порталі не вимагається.
Детальніше