Інтерактивний звіт "Ринок нерухомості України"

Дослідження ринку нерухомості проводяться «Увекон» на постійній основі з 2007 року. Починаючи з 2017 з метою задоволення сучасних потреб ринку групою компаній «Увекон» впроваджено «Геоінформаційну систему збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України». 

Ємність бази ГІС «Увекон» та її динамічність, дозволяють здійснювати реалізацію будь яких інструментів для аналізу ринку і його моніторингу, застосування для вирішення прикладних професійних завдань, а саме забезпечення реальними даними про стан ринку нерухомості.


Інтерактивний звіт "Стан ринку нерухомості України за даними ГІС "Увекон" є інструментом наскрізної аналітики в якому знайшли відображення дані про кількісні та цінові показники ринку нерухомості, інформація про коефіцієнти торгу та термін експозиції, кількість укладених угод за даними Міністерства юстиції України та дані про активність ринку іпотечного кредитування.

Вся інформація може бути відображена у розрізі сегментів, підсегментів ринку, розмірності об'єктів нерухомості.

Агрегація та групування даних здійснюється в 4-х масштабних рівнях територіального ділення України, а саме: регіонів, адміністративних районів, населених пунктів, сільських-селищних рад, мікрорайонів міст.

Для аналізу та порівняння даних може бути обраний будь-який часовий період починаючи з жовтня 2017 року. Оновлення даних звіту здійснюється щомісячно в автоматичному режимі.

Звіт може бути роздрукований або експортований у формат pdf та Excel.

Головна мета наших досліджень – надання споживачам якісного та інформаційно насиченого продукту аналізу ринку нерухомості України.

Щиро сподіваємось, що дана інформація буде Вам корисна! 

Скористатися сервісом

Інструкція з використання сервісу "Інтерактивний звіт "Ринок нерухомості України"

З усіх питань по роботі інструмента, а також з питань співробітництва прохання звертатися до Коробко Олександра - партнера з розвитку групи компаній «Увекон» за телефоном +38(067) 217 00 12, або на електронну пошту: korobko@uvecon.ua