Калькулятор оцінювача


«Калькулятор оцінювача»
 - вбудований в програмне середовище геоінформаційної системи «Увекон» інструмент, метою впровадження та застосування якого є надання допомоги користувачу системи шляхом введення певного набору даних про стан об’єкта нерухомості оперативно отримати інформацію про вірогідну ринкову вартість цього об’єкта станом на дату запиту. Базою застосування методу та джерелом отримання інформації для підбору подібних об’єктів нерухомості є масив даних, які агреговані, накопичені, структуровані та валідовані засобами Геоінформаційної системи «Увекон». Актуалізація бази здійснюється не рідше ніж раз  на місяць.

Автоматичний розрахунок вірогідної ринкової вартості застосовується для об'єктів житлової нерухомості, а саме квартир в багатоквартирному будинку і домоволодінь з ділянкою. Крім цього, функціоналом інструменту передбачено здійснення інтелектуального пошуку та підбору аналогів для об'єктів комерційної нерухомості та земельних ділянок з наступним їх рейтингуванням на підставі схожості за критеріями: географічне розташування, відношення до певної типової групи нерухомості та розмірність.

Робота з калькулятором можлива за попередньої реєстрації користувачів корпоративного сайту групи компаній «Увекон» та здійснюється через електронний персональний кабінет користувача.  Кожний зареєстрований користувач отримує право на створення 3 (трьох) нових проектів (оцінок) в демонстраційному (безкоштовному) режимі. Для отримання права на продовження роботи із "Калькулятором оцінювача" слід звернутися до пункту меню кабінету "Фінанси" та обрати один із запропонованих тарифних пакетів.

Ми пропонуємо співпрацю за наступними тарифними пакетами:

1–й пакет: включає в себе створення 1 проекту (1 оцінка). Вартість – 100 грн.
2–й пакет: 20 проектів. Вартість - 1700 грн.
3-й пакет: 50 проектів. Вартість – 3500 грн.

Термін дії пакетів – 3 календарних місяці. Після закінчення терміну кількість невикористаних проектів – скасовується. Придбати право доступу до інструмента можливо через пункт меню «Фінанси», шляхом вибору конкретного пакету та оплати його вартості із застосуванням платіжної картки через вбудований інтерфейс платіжної системи «Портмоне».

Особливості роботи з "Калькулятором...", нововедення і зміни у його функціоналі висвітлюються у розділі меню "База знань" та у відповідних рубриках на сторінці компанії в інтернеті, соціальних мережах і на каналі YouTube.

Скористатися калькулятором

З усіх питань по роботі калькулятора, а також, з питань співробітництва прохання звертатися до Коробко Олександра - партнера з розвитку групи компаній «Увекон» за телефоном +38(067) 217 00 12, або на електронну пошту: 
korobko@uvecon.ua