Квартири


Другий етап роботи при визначенні вірогідної ринкової вартості об’єкта нерухомості передбачає ідентифікацію нового проекту з метою системного обліку його у портфелі користувача та введення основних характеристик об’єкта, що вивчається, для присвоєння йому геокоординат та запуску алгоритму пошуку аналогів.

Інтерфейс етапу передбачає безумовне заповнення наступних полей:

  • «Вибрати дату оцінки».

Датою здійснення оцінки може бути будь яка календарна дата, починаючи з 1 січня 2018 року.

  • «Заголовок проекту».

Поле текстового формату. Допускає введення тексту будь-якого змісту.Використовується для ідентифікації проекту.

  • «Введіть адресу об’єкта оцінки».

Поле що служить для визначення географічних координат оцінюваного об'єкта шляхом геокодування його адреси інструментами ГІС «Увекон» та Google maps. Поле приймає участь в алгоритмі пошуку аналогів, для чого користувач має ввести адресу об'єкта оцінки українською або російською мовами починаючи із назви вулиці та номеру будинку. Після чого має бути вибраний варіант що запропонований Google maps. У разі хибного або неточного результату пошуку об'єкта на карті його місцерозташування має бути уточнено самостійно, шляхом перетягнення маркеру в потрібну точку карти.

У випадках відсутності у базі Google maps геокодованої інформації про населений пункт - місцерозташування об'єкту дослідження, пошук його адреси можливо здійснити вручну, шляхом введення назви населеного пункту в пошукове поле на карті. Але, навіть у випадку застосування механізму ручного пошуку, заповнення поля “Введіть адресу об'єкта оцінки” є обов'язковим.

  • «КОАТУУ».

КОАТУУ - Державний класифікатор об'єктів адміністративно-територіального устрою України. Код КОАТУУ визначається та заповнюється автоматично, його значення залежить від географічного розташування об'єкта оцінки.

  • «Вид об’єкта нерухомості».

Вибір із довідника ГІС «Увекон» типу нерухомості (квартири або домоволодіння) до якої належить об’єкт оцінки.

  • «Тип будинку».

Вибір із довідника ГІС «Увекон» типу будинку в якому розташований об’єкт оцінки. Різнорідність типів житла на ринку нерухомості України, у тому числі багатосерійність забудови радянських часів та різноманіття проектних рішень сучасного періоду, інколи не дозволяють експерту вірно ідентифікувати тип багатоквартирного будинку. З метою уніфікації та систематизації накопиченої інформації в базі даних геоінформаційної системи застосовано класифікатор типів багатоквартирних будинків, розроблений фахівцями групи компаній “Увекон”.

Отримати допомогу у визначені типу будинку за його зовнішніми ознаками, характеристиками, інш. можливо скориставшись Довідником ГІС Увекон: "Типи будинків".

Крім цього, визначення типу будинку за адресою у м. Києві та Київській обл., отримати інформацію про його характеристики та зовнішній вигляд можливо на «Порталі київської нерухомості» за наступним посиланням: http://my-realty.kiev.ua

  • "Матеріал стін”.

Вибір із довідника ГІС «Увекон» матеріалу стін будинку, в якому розташований об'єкт оцінки. Деякі позиції, такі як "моноліт","блок", є узагальнюючими для певних видів матеріалів відповідно до методу виробництва.

  • ”Кількість поверхів”.

Вибір із списку кількості поверхів в будинку, в якому розташований об'єкт оцінки.

  • ”Кількість кімнат”.

Вибір із списку кількості кімнат в будинку, в якому розташований об'єкт оцінки.

  • ”Загальна площа”.

Поле текстового формату для занесення даних про загальну площу об'єкта оцінки.

  • ”Поверх”.

Вибір із списку поверху розташування об'єкта оцінки.