Чиркін Андрій Миколайович

Керівник напрямку оцінки бізнесу та боргових цінних паперів, Директор ТОВ "Увекон-Харків"

Заслужений експерт-оцінювач Українського товариства оцінювачів, член Британського Королівського інституту сертифікованих фахівців з нерухомості RICS, сертифікація за системою Approved by TEGoVA (2004).


Освіта вища, спеціальність «Інженер-фізик». Стаж практичної діяльності з оцінки – 21 рік.

Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з всіх напрямків оцінки об’єктів в матеріальній формі, а також оцінки цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності.

Виконував роботи з незалежної оцінки зокрема таких підприємств та часткових інтересів в них, як ВАТ «Титан», ВАТ «Сумихімпром», ЗАТ «Кримський Титан», Група компаній «Сільгосппродукт», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль».

Автор і співавтор ряду книг з питань оцінки, в т.ч. «Оцінка бізнесу: питання теорії», «Оцінка бізнесу: засади, інструментарій, практика», «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності: метод звільнення від роялті», а також великої кількості публікацій з оцінки нерухомості та бізнесу.

Читає лекції з оцінки бізнесу в Інформаційно-консультаційному центрі Українського товариства оцінювачів та Міжнародному інституті бізнесу (Україна), а також в Білорусії та Молдові.
Член Експертної Ради Українського товариства оцінювачів.