Новини

Геоінформаційна система збору, аналізу, пошуку і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України – ГІС «Увекон».

ГІС «Увекон» - спеціалізована, проблемно орієнтована система, яка втілює нові якісні підходи у технологію обробки інформації, результати якої вже застосовуються для надання консалтингових послуг, прийняття управлінських рішень та аналізу, як регіональних (локальних) ринків, так і загальноукраїнських ринків нерухомого майна.

Детальніше
Складська нерухомість. Підходи до класифікації.
Основними факторами, на яких базувалися класифікації наведені у попередніх публікаціях – конструктивні особливості, технічне оснащення, місце розташування складу, організація складського процесу.
Але специфіка складських комплексів полягає у тому, що деяка частина його характеристик повинна відповідати одному класу, а інша, не менш важлива, іншому класу. І варіанти, коли більш пріоритетні характеристики відповідають більш низькому класу, неможливо виключати з практики складського ринку.
Детальніше
Проект постанови Кабінету Міністрів України. Порядок відчуження об'єктів державної власності.

Президентом України активно просуваються принципи прозорості в управлінні державною власністю. Підтримуючи політику Президента Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання відчуження об'єктів державної власності» та відповідний Порядок відчуження об'єктів державної власності.

Детальніше
Складська нерухомість. Класифікація. Склади B, C, D класу

Продовжимо знайомство з класифікацією складських приміщень. Розглянемо характеристики складів В+, В, С, D класу, що застосовуються компанією Knight Frank та характеристики складів B1, B2, C1, C2, D класу, які використовуються компанією Swiss Realty Group.

Детальніше
Підвищення ефективності роботи шляхом впровадження інтерактивних інструментів геоінформаційної системи збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України (ГІС «Увекон»).
6 серпня 2019 року у конференц-залі Академії наук України відбулася презентація Геоінформаційної системи збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України «Увекон» (ГІС «Увекон»).
Презентація зібрала спеціалістів з оцінки, фінансової сфери, ріелторів, представників зацікавлених державних та громадських організацій.
Детальніше
Складська нерухомість. Класифікація. Склади класу А.

Одна з перших проблем, яка постала на початку розвитку ринку складської нерухомості України та країн СНД – це необхідність розробки загальноприйнятої класифікації складських об'єктів. Адже надати характеристику складському комплексу для оренди, купівлі-продажу або оцінки було доволі не просто. Професійна класифікація суттєво спростила, як укладання угод, так і оцінку об'єктів в інтересах приватних компаній та державних органів.

Детальніше
Торгова нерухомість. Змінено ДБН щодо проектування, реконструкції і розширення ТЦ, ТРЦ.
01 серпня 2019 року набрали чинності зміни до ДБН В.2.2-23:2009 «Підприємства торгівлі». Зазначений документ було затверджено Наказом Мінрегіону №313 від 20.11.2018 року. Відповідно до них, знято обмеження щодо можливої висоти торговельних залів у супермаркетах, магазинах, ринках та інших підприємствах торгівлі, що будуються, та в яких здійснюється реконструкція.
Детальніше
Кошторисний консалтинг. Будівельна галузь.

Будівництво є бізнес-процесом, що поєднує постійну взаємодію забудовника, підрядника, інвестора та регулюючих органів. Для реалізації будь-якого будівельного проекту залучаються великі кошти та реалізується комплекс дій, метою яких є планове завершення будівництва та успішне введення об’єкта в експлуатацію.

Детальніше
Європейський центральний банк: ринок комерційної нерухомості наближається до більш ризикованого рівня.

Європейський центральний банк (ЄЦБ) попередив, що ринок комерційної нерухомості у масштабах ЄС наближається до рівня буму, який є ризикованим, позаяк зростає тіньовий банківський сектор. За його твердженням, зв'язки між небанківським фінансовим сектором, що є недостатньо регульованим та ринком нерухомості – накопичують нові потенційні ризики.

Детальніше
Нерухомість України. Тенденції цінових показників, II-й квартал 2019 року. Нове аналітичне дослідження.

Нове аналітичне дослідження від провідних спеціалістів компанії «Увекон», в якому аналізується стан ринку нерухомості обласних центрів України у розрізі сегментів житлової та комерційної нерухомості, а також земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво у II-у кварталі 2019 року – «Нерухомість України. Тенденції цінових показників. 2019 рік».

Детальніше
НБУ: прогноз інфляції на 2019-2021 роки, зростання економіки.
Інфляційний звіт відображає бачення Національного банку щодо поточного та майбутнього стану економіки України з акцентом на інфляційному розвитку, що є основою рішень з монетарної політики. Національний банк України публікує звіт щокварталу, починаючи з квітня 2015 року.
За інформацією НБУ інфляція знизиться до 6,3% на кінець поточного року, на початку 2020 року досягне цільового діапазону (5% ± 1 в. п.), а середньострокової цілі 5% – наприкінці 2020 року.
Упродовж цього ж періоду економіка України зростатиме стійкими темпами на рівні 3-4%.
Детальніше
Запрошуємо на презентацію: ГІС «Увекон» - нові можливості для користувача.
Запрошуємо всіх, хто вже знайомий, і хто бажає отримати інформацію про роботу Геоінформаційної системи збору, аналізу і візуалізації цінових показників ринку нерухомості України (ГІС «Увекон») на презентацію: ГІС «Увекон» - нові можливості для користувача.
Детальніше
Торгова нерухомість. Репліка 2. Орендні ставки.
У першому кварталі 2019 року прайм ставка на оренду площі у кращих торгових центрах столиці знаходиться у діапазоні - 80-110 $/кв.м.
Найвища ставка оренди секції 100-200 кв.м у найбільш успішних торгових центрах Києва за підсумками першого кварталу поточного року склала 80 $/кв.м. Спостерігаючи динаміку цього показника з 2015 року, слід відзначити його зростання. Розглянемо інформацію на завершення відповідного року. 2015 рік – 57 $/кв.м, 2016 рік – 65 $/кв.м, 2017 рік – 72 $/кв.м, 2018 рік – 75 $/кв.м.
Детальніше
Як отримати дозвіл на будівництво приватного будинку за спрощеною процедурою

Для отримання дозволу на будівництво приватного будинку українським законодавством передбачено спрощену процедуру оформлення необхідних документів та декларативний принцип отримання права на забудову. Тобто, про початок будівництва необхідно просто повідомити відповідний місцевий структурний підрозділ з питань містобудування та архітектури. Але спочатку слід отримати будівельний паспорт на майбутній будинок.

Детальніше
Швидкий та професійний інструмент оцінки нерухомості. Хочете заощадити - користуйтеся!
Заощадити час, не заплатити зайве – природнє бажання кожної людини. Для реалізації намірів сьогодення вимагає швидкості у прийнятті рішень. А у випадку, коли мова йде про нерухомість, важливим є не тільки швидкість, а і якість рішення, тобто його кваліфікованість. Такі можливості поєднує онлайн інструмент «Калькулятор оцінювача».
Детальніше
Мінрегіон розробив законопроект, який запроваджує механізм завершення будівництва проблемних забудов в Україні.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з ДП «НДПІ містобудування» розробило законопроект «Про захист прав фізичних осіб-вкладників у будівництво багатоквартирних житлових будинків».
Детальніше
Професійні склади у Києві: підсумки першого кварталу 2019 року.

У першому кварталі 2019 року спостерігається зростання попиту на складську нерухомість та зменшення вакантності. Ринок складської нерухомості Києва і Київської області буде розвиватися, як у кількісному, так і в якісному вимірі. Зберігається залежність ринку складської нерухомості від політичної та економічної ситуації у країні.

Детальніше
Нові будівельні норми, що обмежують хаотичну забудову, продовжують діяти.

Нові державні будівельні норми щодо містобудування, а саме ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», є чинними і продовжують діяти, незважаючи на опір та сплановану кампанію проти вступу їх в дію.
На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Детальніше
Нове дослідження ринку земельних ділянок від провідних спеціалістів Консалтингової компанії "Увекон"
В «Магазині рішень» корпоративного сайту «Увекон» увазі зацікавлених фахівців пропонується "Дослідження ринку земельних  ділянок Київської області під індивідуальне житлове будівництво". З дослідженням можна ознайомитися безкоштовно.
Детальніше
Підприємець не повинен сплачувати ЄСВ при відсутності у нього доходу. Реальність чи мрія?
Кіровоградський окружний адміністративний суд своїм рішенням від 23 травня цього року визнав протиправним і скасував вимогу Головного Управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до фізичної особи–підприємця, який не здійснював підприємницьку діяльність та не отримував доход.
Детальніше
Ринок первинної житлової нерухомості: підсумки, прогнози
За три квартали 2018 року обсяги прийнятого в експлуатацію житла в Києві склали 616 тис. кв.м, або близько 60% від обсягів січня-вересня 2017-го, в Київській області - 976 тис. кв. м, що на 16% менше, ніж за дев'ять місяців минулого року.Незважаючи на негативну динаміку введеного в експлуатацію житла в столичному регіоні, будівельний ринок росте, про що свідчать обсяги виконаних будівельних робіт: в Україні цей показник виріс за три квартали на 6,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Детальніше
"Калькулятор оцінювача" та його інструментарій. Критерій порівняння"Тип будинку".
Шановні колеги, дорогі друзі!

В продовження циклу публікацій про функціональні можливості інтерактивного інструменту «Калькулятор оцінювача», ми хочемо розповісти про особливості застосування такого ціноутворюючого критерію як «Тип будинку». 

Критерій порівняння «Тип будинку» визначає належність будинку, в якому знаходиться об’єкт оцінки або аналог, до певної серії, категорії та часу забудови. Різнорідність типів житла на ринку нерухомості України, у тому числі багатосерійність забудови радянських часів та різноманіття проектних рішень сучасного періоду інколи не дозволяють експерту вірно ідентифікувати тип багатоквартирного будинку. Ринок нерухомості України представлений величезною кількістю різнопланового житла. Діапазон часів спорудження простягається від дореволюційного житла до сучасних новобудов.
Детальніше
"Калькулятор оцінювача" та його інструментарій. Застосування "Коефіцієнта торгу".
Шановні колеги!

Сьогодні в нашій публікації ми хочемо відповісти на одне із найпоширеніших питань, яке виникає у Вашій роботі із інструментарієм «Калькулятора оцінювача», а саме яким чином визначено та як застосовується в роботі сервісу «Коефіцієнт торгу».
Детальніше
Як заробити на продажу нестандартних, проблемних, неліквідних активів?
"Земельна спілка України" за партнерською підтримкою «Студії багатомовних комунікацій Linguard» та групи компаній "Увекон" запрошує усіх зацікавлених на одноденний семінар:

"Як заробити на продажу нестандартних, проблемних, неліквідних активів? (Земля, агропідприємства, бізнеси, виробнича нерухомість, недобудови, будинки тощо). Підготовка активів до продажу. Цільова робота з іноземними інвесторами", 

який відбудеться 23 листопада 2018 року.
Детальніше