Форкіс-Н

Група компаній "Форкіс", до складу якої входять ТОВ фірма "Форкіс" і ПП "Форкіс-Н" почала своє існування в 1991 році з товариства з обмеженою відповідальністю фірми "ФОРКІС".

На підставі ліцензії, Генеральних угод і Сертифікатів з 1991 компанії активно працюють на ринку консультаційних послуг і надають широкий спектр професійних послуг в сферах оцінки, бізнес-планування, фінансового менеджменту, юридичного супроводу, аудиту.

Фахівці компанії проходили підготовку в Києві, Вашингтоні, Лейпцигу за програмою Edi wd i usadi: business consulting skills, project management; а також Internationalen manegerkus finanzmanagement; мають 4 сертифікати оцінювача майна, майнових прав та бізнесу Українського товариства оцінювачів, 7 зарубіжних сертифікатів, 2 сертифика оцінювача землі.

З 2007 року компанія активно бере участь на ринку послуг з оцінки для цілей кредитування. На сьогоднішній день компанія акредитована в 6-ти банках на Виконання оцінок по об'єктах в Миколаївській і Херсонській області (для об'єктів нерухомого майна).