В центральному офісі компанії «Увекон» в рамках корпоративного навчання співробітників пройшов семінар, присвячений актуальним питанням оцінки

Після невеликої перерви в офісі компанії «Увекон» відновилось проведення навчальних семінарів для співробітників компанії.

Керівництву компаній, що цінують свою репутацію, добре відомо, як важливо підтримувати високий рівень компетентності співробітників і відповідно ефективність бізнесу. Тому, вже більше десяти років тому ми вибрали для себе ефективний, і що важливо, безкоштовний спосіб підвищення кваліфікації персоналу. Це так зване  навчання "своїми силами"  з урахуванням наявності у складі компанії лекторів базових курсів оцінювачів. Крім того, завжди готові підключитися до занять наші головні фахівці, "озброєні" практикою щоденного обміну досвіду з колегами.

Отже, 25 листопада було проведено семінар для співробітників компанії з актуальних питань оцінки. До центрального офісу компанії приїхали фахівці Львівської філії Компанії, а також фахівці «Увекон Харків». На семінарі ми прослухали такі доповіді:

Смольнікова С. М. Керівник департаменту.

Відповідальність оцінювача: від ідентифікації об’єкта оцінки до складання звіту. Особливості і оцінки нерухомості  із охоронним статусом. Компетенції оцінювача при визначенні  технічного стану об'єктів нерухомості.

Міхно А.П. Керівник департаменту.

Актуальні питання взаємодії з банками. Проблеми оцінки певних типів нерухомості та шляхи їх вирішення. Завдання внутрішнього моніторінгу якості звітів з оцінки.

Чиркін А.М.  Директор компанії «Увекон Харків».

  • Дохідний підхід. Розрахунок і обгрунтування витрат на заміщення у складі експлуатаційних витрат при визначенні чистого прибутку;
  • Практичні особливості побудови вимірників доходу при оцінці нерухомості з комерційним потенціалом - на що звертати увагу;
  • Практичні особливості визначення ставки дисконтування.


Слід зазначити, що цінність таких занять в тому, що тема заняття підбирається з урахуванням поточних питань співробітників і керівників підрозділу компанії. Це дозволяє не лише підвищувати кваліфікацію, але і оперативно вирішувати виникаючі завдання і проблеми.