Дослідження ринку нерухомості на предмет відповідності поточним ринковим цінам вартісних показників об'єктів нерухомості замовника
На замовлення Замовити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Метою даного проекту є забезпечення об'єктивною інформацією, про відповідність поточним ринковим цінам вартісних показників об’єктів нерухомості Замовника. 

Визначення відповідності вартості об’єктів Замовника ринковим цінам здійснюється на підставі порівняння цінового показника вартості за кв.м. об'єкта до меж діапазону  ринкової вартості за 1 кв.м. визначеного сегменту нерухомості в містах розташування об’єктів.
Детальніше
Визначення ймовірної ринкової вартості об'єктів Замовника шляхом співставлення з ринковими цінами
На замовлення Замовити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Метою даного проекту є забезпечення об'єктивною інформацією, про діапазон імовірної ринкової вартості об’єктів Замовника.

Визначення імовірної ринкової вартості об’єктів здійснюється шляхом співставлення об’єкту зі середньо-ринковими діапазонами цін враховуючи сегмент ринку до якого належать об’єкти, площі об’єктів, їх місце розташування.
Детальніше
Визначення рекомендованої вартості об'єктів для продажу, з урахуванням термінів експозиції та основних характеристик об’єктів
На замовлення Замовити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку

Метою даного дослідження є забезпечення Замовника об'єктивною інформацією щодо коефіцієнтів корегування вартості належного йому нерухомого майна для визначення ліквідаційної вартості.

Детальніше
Дослідження ринку житлової нерухомості України
На замовлення Замовити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Конкуренція на ринку нерухомості з кожним роком все збільшується. Відкриття нового об'єкта тепер неможливо без проведення грамотного маркетингового дослідження і розробки концепції. Існуючі ж гравці ринку змушені постійно відслідковувати ринкову ситуацію, час від часу переглядати свою концепцію.

Розвиток ринку нерухомості безпосередньо залежить від прийняття рішень що грунтуються на його дослідженні і аналізі. Існує об'єктивна необхідність статистичної оцінки та аналізу закономірностей і випадковостей в розвитку ринку нерухомості.

Саме тому аналітичні дослідження ринку нерухомості сьогодні затребувані його учасниками, і державою в їх числі. Особливого значення набуває вивчення регіональних ринків нерухомості в першу чергу, житлової, оскільки саме тут відбуваються основні ринкові перетворення.
Детальніше
Дослідження ринку комерційної нерухомості України
На замовлення Замовити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку

Комерційна нерухомість на сьогоднішній день є одним з найприбутковіших інвестиційних об'єктів.

Інвестиції в комерційну нерухомість дозволяють отримати безрисковую прибутковість від здачі її в оренду або продажу. У період кризи вкладення в нерухомість дозволяють зберегти капітал.

Дане дослідження стане у нагоді власникам і уповноваженим органам з управління державним і муніципальним майном - для прийняття управлінських рішень щодо ефективного використання або продажу комерційної нерухомості, інвесторам - для реалізації інвестиційних проектів з будівництва нових об'єктів.

Детальніше
Деталізовані дослідження сегментів ринку нерухомості, міст та регіонів України, поглиблений аналіз складу пропозиції та динаміки цін
На замовлення Замовити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку
Деталізовані дослідження сегментів ринку нерухомості дозволяють вирішувати більшість типових завдань, що стоять перед усіма інвестиційними, девелоперськими та ріелторськими компаніями.

Користувачами досліджень можуть бути керівники та власники компаній, що працюють на ринку нерухомості, маркетологи та аналітики таких компаній, чия робота на основі готових вихідних даних виявляється простіше і оперативніше. 
 
Дослідження можуть бути проведені комплексно або за окремим сегментом нерухомості в одному або декільках регіонах України. 
Детальніше
Дослідження та аналіз зміни ринкової вартості житлової та нежитлової нерухомості з метою визначення індексів для масової переоцінки
На замовлення Замовити
Галузь: Нерухомість
Вид: Дослідження ринку

Індекси корегування є співвідношенням середніх цін пропозиції ретроспективного періоду (базового періоду) до середніх цін пропозиції поточного періоду.

Внаслідок перерахунку вартості об’єктів з урахуванням  вище зазначених коефіцієнтів визначається  імовірна ринкова вартість об’єктів на поточний період.

Результати досліджень можуть бути корисними в практичній роботі для оперативного розрахунку вірогідної вартості власних активів, майна що перебуває у заставі, закладі інш.

Детальніше