В умовах економічної невизначеність в нашій країні бізнес повинен враховувати усі можливі наслідки змін на внутрішньому і зовнішньому ринках, дій конкурентів та безлічі інших чинників.

Проте навіть найвдалішій бізнес-стратегії може зашкодити спотворена, неповна або отримана надто пізно інформація.

Нестача потрібних відомостей підвищує ризики недоотримання доходів, втрати частини своїх ресурсів і збільшення витрат.

З метою вирішення зазначених проблем фахівці групи компаній «Увекон» пропонують своїм Замовникам аналітичні дослідження галузей економіки та бізнесу.

Маючи в своєму арсеналі аналітику, і використовуючи її дані як фундамент, Ви відкриває широкі можливості для бізнесу і правильних інвестицій. 


Наш багаторічний досвід роботи та співпраця з провідними науково-дослідними установами: Інститутом економіки та прогнозування НАН України, Інститутом соціально-економічного розвитку міста, Інститутом системних статистичних досліджень - Ваш гарант надійності та професіоналізму. 

Універсальні техніки дослідження галузей бізнесу та економіки, які використовують в роботі наші фахівці, дозволять Вам отримати вичерпну інформацію в найкоротші терміни й що важливо за адекватною ціною.

Ми пропонуємо Вам переглянути передові наукові дослідження галузей економіки та соціології, науки та техніки, аналітичні огляди ринків та різноманітних сфер людської діяльності, спеціалізовану літературу та навчальні посібники.

Крім цього, у нашому інтернет магазині Ви можете замовити необхідні Вам дослідження або аналітичний огляд будь якого ринку, галузі економіки та бізнесу.


Попереднє замовлення здійснюється після натискання кнопки "Замовити" шляхом занесення необхідної інформації у шаблонну форму. Протягом двох наступних робочих днів на вказану електронну адресу Ви отримаєте нашу комерційну пропозицію що має містити структуру досліджень, вартість та термін виконання робіт.

Виконання замовлення буде розпочато одразу після підписання відповідної угоди. 

Замовлений документ Ви зможете отримати електронною поштою у вигляді посилання на скачування, у друкованому вигляді у Головному офісі групи компаній "Увекон" за адресою: м.Київ, вул.Болсуновська,8 або замовити доставку у відділення "Нової пошти".